Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 16.04.2012, 20:16

prosba o odblokowanie konta

witam
zwracam sie do Pana z prosba odblokowania konta. jak juz pisalem konto
ID 48077

Login grzybek346

Postać Abdulwisimupala
jest moim osobistym kontem a nie Pana Artura. mozliwosc byla taka ze on pare razy wchodzil na moje konto z swojego kompa bo mialem lapka i tele w naprawie a nie chcialem stracic cennego premium. nie mialem takich zamiarow jak multi konto . wiem ze to bd trudne do udowodnienia ale obiecuje ze po odblokowaniu wiecej tego bledu nie popelnie. zmieniam haslo takze wiecej sie ta sytuacja nie powtorzy. prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prosby. zalezy mi na kontynuowaniu gry inaczej bym nie prosil Pana o odbl. pozdr serdecznie czekam na odp mam nadzieje ze pozytywna :(

2

Wednesday, 18.04.2012, 22:01

Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

misiekaa1971

Początkujący

Postów: 14

Skąd: Ostrów Wlkp.

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Monday, 30.04.2012, 08:34

odblokowanie kontaID 46325
Login misiekaa1971
Postać misiekaa


11 maja mija 30 dni od zablokowanie konta dlatego prosze o odblokowanie tego chociaż jednego konta bo napisane jest że jest tak możliwość bardzo na to licze i obiecuje że juz nigdy nie dojdzie do takiego incydentu z multi kontem.
ID 46325
Login misiekaa1971
Postać misiekaa

4

Monday, 30.04.2012, 09:31

Proszę się zatem przypomnieć 11 maja w tym temacie lub na PW.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

5

Tuesday, 01.05.2012, 16:18

daj spokoj czekaj cierpliwie

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Wednesday, 02.05.2012, 00:30

jeśli chodzi o Moje zdanie(o które nikt nie pytał) to ban stały i bez dyskusji

7

Thursday, 03.05.2012, 11:54

komu ban staly???( i kazde zdanie sie liczy) i jesli uwazasz ze tak powinno byc to uzasadnij??

misiekaa1971

Początkujący

Postów: 14

Skąd: Ostrów Wlkp.

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Friday, 04.05.2012, 18:09

odpowiedz na facio

facio nie bądz taki mądry sam wiesz ile sie tu zaiwestowało i szkoda tego konta stracić a jak jest możliwość odblokowania to mam ochotę z tego skorzystac i wiecej błedów nie robić ponieważ 30 dni to dobra pokuta dla mnie wiec fajnie bedzie znowu wrócić do gry i przyjacół z którymi sie grało szkoda tylko tego jednego konta ale dobrze że chociaz jedno odblokowane bedzie. ^^

9

Friday, 04.05.2012, 19:24

ehhh i kolejne konta w piach ale co zrobić przecież nie zrobimy banku kont tak że po dostaniu bana ktoś kto chce grać wziąłby i grał zamiast od nowa jechać

StachuPL

Początkujący

Postów: 1

Skąd: z domu :)

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Saturday, 05.05.2012, 09:19

Napisze tak fabułka gry fajna jako przeglądarkowej i pomyślana, ale powinni wprowadzać wersje nowsze i udoskonalać grę + otworzyć kolejny serwer.
Myślę, że w tedy ok było by, a tak to jest jak jest.

Po za tym głupotą 2 jest blokowanie kont na bana stałego, za groźby odnoszące się do reala, a konta multi nie powinny być odblokowane.
Tak samo konto na forum gdy dostaniesz stałego za groźby nie powinien być nakładany, a w ogóle nie powinno być tylko według takiego czegoś:

1 obraza - ban 3 dniowy
2 obraza - 14 dniowy ban
3 obraza - 30 dniowy ban
4 obraza - ban stały

1 obraza - groźba w realu, ewentualnie groźbę zmniejszyć do 2-3 razy.



///a co do twojego multi, czekaj, czekaj ! :D

11

Wednesday, 09.05.2012, 21:47

Temat zamykam za spam.
Konto będzie odblokowane za 2 dni.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny