You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, April 19th 2012, 10:55am

ilość wiosek a epoka

Znalazłem bug który polega na tym iż jeżeli nie założysz max ilości wiosek w danej epoce to w kolejnej możesz zrobić tylko tyle na ile ci technologie w tej epoce pozwalają pokaże to na moim przykładzie:
w prehistorii miałem aby 1 wioskę stolice z technologi mogłem 1 dod. założyć ale tego nie zrobiłem przeszłem do starożytności
w starożytności założyłem 1 wioskę z technologi mogłem dod. 2 ale tego nie zrobiłem
w średniowieczu powinienem móc założyć 5 wiosek a mogę tylko 3 z technologi w średniowieczu
to bardzo obniża możliwości gracza do armi wiadomo mnie wiosek mniejsza armia :(

2

Thursday, April 19th 2012, 11:30am

A skąd Ci się te 5ć wzięło?
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Ole

Professional

Posts: 826

Location: PŁOCK

  • Send private message

3

Thursday, April 19th 2012, 11:36am

Masz chyba za mocny towar:P

Jak do tego doszedłeś jestem ciekaw?

Poczytaj w tutku, albo w tech. popatrz. Możesz mieć tyle wiosek jak numer epoki. Oczywiście po opracowaniu wszystkich techów. Wioski budujesz w danej epoce a nie dodajesz do wiosek z poprzedniej. I naprawdę jestem ciekaw na jakiej podstawie doszedłeś do swojej liczby bo ciut nie rozumiem twojego toku rozumowania.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

4

Thursday, April 19th 2012, 12:02pm

podam to technologiam to sobie policzycie ile powinienem móc budować wiosek w średniowieczu a ile mam i nie moge więcej
1 ogień prehistoria
2 pismo klinowe starożytność
3 alfabet grecki starożytność
4 feudalizm średniowiecze
5 rada królewska średniowiecze
6 gildie i cechy średniowiecze
+ 7 stolnica no nie powinienem mieć max 7? a moge mieć aby 4 + stolica

Konrad

Administrator

Posts: 1,259

Location: Dark Portal

  • Send private message

5

Thursday, April 19th 2012, 12:57pm

A odkąd technologie z poprzednich epok przechodzą do kolejnej?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Ole

Professional

Posts: 826

Location: PŁOCK

  • Send private message

6

Thursday, April 19th 2012, 1:02pm

Człowieku
Sam wyszczególniłeś epoki. Zmieniłeś epokę! nowe techy! nowe wioski!
Jakie aby:P
I nie 4 tylko 3 + stolica jeśli jesteś w 3.

Patrz jakie masz TERAZ W TEJ EPOCE TECHNOLOGIE. Nowa epoka!!!!!! zapomnij o tym co było w poprzedniej!!!!!!
Ja też miałem 18 lat, było minęło:D

Heh za długo odpisuję, zaczynam na czysto a jak kończę okazuje się że już ktoś pisał:D
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

7

Thursday, April 19th 2012, 11:28pm

o kurde... to ja przez tyle czasu jechałem na 3 wioskach a mogłem na 6? :D ale ze mnie noob :rotfl:

varant oprócz stolicy, którą masz zawsze i której nikt ci nie zabierze, możesz mięć tyle wiosek jaki jest numer epoki w której jesteś.

Czyli w 3 epoce 3 wioski.... w 4 epoce 4 wioski.... w 99 epoce 99 wiosek :)

No i pamiętaj że jeszcze + stolica... czy jak tam wolisz stolnica :)

WIĘC SUMARYCZNIE WSZYSTKICH WIOSEK RAZEM ZE STOLNICĄ :D MOŻESZ MIEĆ ( [numer epoki] + 1 )