Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 19.04.2012, 10:55

ilość wiosek a epoka

Znalazłem bug który polega na tym iż jeżeli nie założysz max ilości wiosek w danej epoce to w kolejnej możesz zrobić tylko tyle na ile ci technologie w tej epoce pozwalają pokaże to na moim przykładzie:
w prehistorii miałem aby 1 wioskę stolice z technologi mogłem 1 dod. założyć ale tego nie zrobiłem przeszłem do starożytności
w starożytności założyłem 1 wioskę z technologi mogłem dod. 2 ale tego nie zrobiłem
w średniowieczu powinienem móc założyć 5 wiosek a mogę tylko 3 z technologi w średniowieczu
to bardzo obniża możliwości gracza do armi wiadomo mnie wiosek mniejsza armia :(

2

Thursday, 19.04.2012, 11:30

A skąd Ci się te 5ć wzięło?
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Thursday, 19.04.2012, 11:36

Masz chyba za mocny towar:P

Jak do tego doszedłeś jestem ciekaw?

Poczytaj w tutku, albo w tech. popatrz. Możesz mieć tyle wiosek jak numer epoki. Oczywiście po opracowaniu wszystkich techów. Wioski budujesz w danej epoce a nie dodajesz do wiosek z poprzedniej. I naprawdę jestem ciekaw na jakiej podstawie doszedłeś do swojej liczby bo ciut nie rozumiem twojego toku rozumowania.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

4

Thursday, 19.04.2012, 12:02

podam to technologiam to sobie policzycie ile powinienem móc budować wiosek w średniowieczu a ile mam i nie moge więcej
1 ogień prehistoria
2 pismo klinowe starożytność
3 alfabet grecki starożytność
4 feudalizm średniowiecze
5 rada królewska średniowiecze
6 gildie i cechy średniowiecze
+ 7 stolnica no nie powinienem mieć max 7? a moge mieć aby 4 + stolica

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Thursday, 19.04.2012, 12:57

A odkąd technologie z poprzednich epok przechodzą do kolejnej?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Thursday, 19.04.2012, 13:02

Człowieku
Sam wyszczególniłeś epoki. Zmieniłeś epokę! nowe techy! nowe wioski!
Jakie aby:P
I nie 4 tylko 3 + stolica jeśli jesteś w 3.

Patrz jakie masz TERAZ W TEJ EPOCE TECHNOLOGIE. Nowa epoka!!!!!! zapomnij o tym co było w poprzedniej!!!!!!
Ja też miałem 18 lat, było minęło:D

Heh za długo odpisuję, zaczynam na czysto a jak kończę okazuje się że już ktoś pisał:D
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

7

Thursday, 19.04.2012, 23:28

o kurde... to ja przez tyle czasu jechałem na 3 wioskach a mogłem na 6? :D ale ze mnie noob :rotfl:

varant oprócz stolicy, którą masz zawsze i której nikt ci nie zabierze, możesz mięć tyle wiosek jaki jest numer epoki w której jesteś.

Czyli w 3 epoce 3 wioski.... w 4 epoce 4 wioski.... w 99 epoce 99 wiosek :)

No i pamiętaj że jeszcze + stolica... czy jak tam wolisz stolnica :)

WIĘC SUMARYCZNIE WSZYSTKICH WIOSEK RAZEM ZE STOLNICĄ :D MOŻESZ MIEĆ ( [numer epoki] + 1 )