Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

facio

Intermediate

  • "facio" started this thread

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Saturday, 09.06.2012, 07:45

Euro 2012

opowiadajcie o wrażeniach z meczyków
Ja np. zagorzałym kibicem nie jestem, lecz złapała mnie euforia OJRO :rotfl:

2

Saturday, 09.06.2012, 10:27

Co mozna opowiadac... koko koko euro spoko a Smuda zapomnial ze mecze na euro wiecej kosztuja niz w pzpn-ie i to co dal na remis starczylo.

Bez zmian.. na alwce mozna by i recznik polozyc i dokladnie tak samo by ten mecz wygladal.. kondycyjnie byli nasi tak przygotowani ze az na 40 minut starczylo... Polanski zablysnal w drugiej polowie jako defensywny pomocnik - zero przechwytów, agresywnosc zero i az 1 podanie do Obraniaka super zawodnik spacerujacy miedzy obrona i pomoca... grrrr.. ten co strzelil powinien byc przez niego kryty ... dobrze ze mamy dobrych bramkarzy..
Za to ruskie ladny pokaz gry daly.. jestem dosc ciekaw co zrobia holendrzy ... bo niemcy to wiadomo ze portugalie na luziku machna 2-3 do zera.

facio

Intermediate

  • "facio" started this thread

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Saturday, 09.06.2012, 14:11

zdaniem moim Szczęsny delikatnie zawinił a jak dla mnie pierwsze 20min NASI grali jak MISTRZOWIE ŚWIATA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rosija pokazała waleczność i ich teraz trzeba się obawiać!!!!!!!!!
obstawiam 0-1 dla ZSRR lecz pragne wygranej NASZYCH ?(

4

Saturday, 09.06.2012, 18:14

a ja mysle ze padnie remis 1:1

rosja az tak nie zachwycala, mieli duzo szczescia bo co kontra to gol

szkoda tylko ze my takiego szczescia nie mielismy w pierwszej polowie z grecja. do przerwy moglo byc 3:0 i po meczu :rotfl:

5

Saturday, 09.06.2012, 22:08

Wlasnie o tym mowie ze 40 minut nasi grali a potem ... wygladalo jak bysmy grali ze dwoch zawodnikow mniej :/
1. Bramka zawinil defensywny pomocnik z lewej strony ( Polanski ) ten co strzelil gola byl jego zawodnikiem, powinien go pilnowaci jak cos do tej bezpanskiej pilki jako pierwszy doskoczyc - to byl jego sektor boiska. plus oczywiscie troche przypadku ale od tego maja swoje pozycje by przewidywac te przypadki.
2. Karny - Hmm powinien cofnac noge ale i tak i tak zawinili obroncy dajac wbiec mu na skraj pola karnego, oraz defensywni pomocnicy z tej strony ( oo znowu Polanski ) dopuszczajacy do takiego luzu tuz przed obrona ze mozna bylo zagrac na spokojnie taka pilke.

Oczywiscie po pierwszej polowie powinno byc te 3:0 i na spokojnie czekanie koncowego gwizdka, ale jak tak nie jest to w przerwie motywuje sie zawodnikow do WALKI a nie gry spiocha bo wynik satysfakcjonuje - po przerwie tylko grecy walczyli. :(

Z Rosja licze na 2:1 dla naszych oczywiscie ale nie zdziwie sie jak bedzie i odwrotnie - rosja jest baaardzo ciezkim przeciwnikiem plus ze wiekszosc akcji przeprowadzaja nasza prawa strona a wiec tam gdzie jestesmy mocniejszy ( Murawski, Wasil i Piszczek plus wracajacy Blaszczykowski )

Co do dzisiejszych meczy Holandia baaardzo pechowo przegrala ( sluszne mieli pretensje przy tej ostatniej sytuacji z reka w polu karnym.. koles dwa razy dotknal pilke i oba razy byl ruch do pilki i ewidentnie zmienil kierunek pilki, dodatkowo przy jednej akcji co sedzia odgwizdal faul na bramkarzu tez blad sedziego bo tam conajwyzej powinien odgwizdac faul na napastniku a faulujacy bramkarz a nie ze napastnik bramkarza ) ale tez majac ciut wieksza skutecznosc rozstrzygneli by to na spokojnie.

facio

Intermediate

  • "facio" started this thread

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Sunday, 10.06.2012, 03:05

odpiszę troszku później.... pijany jestem i wkurwiony bo oddałem piękną sąsiadeczke za 3 butelki Nemiroff-a :cursing: :cursing: :cursing:

7

Tuesday, 23.07.2013, 19:03

Witam czy była wydawana jakaś gra FIFA 2012 z okazji Mistrzostw Europy w Polsce i Ukrainie ???

Podobne wątki