Nie jesteś zalogowany.

21

Wednesday, 13.06.2012, 22:13

Co ci cieciu cos nie pasuje

Ty tu kurwa niewklejaj cytatow ..Swoje wypowiedzi idioto zachowaj dla siebie bo ci sie twoj glupi lep zlasuje i resztki mozgu wyplyna..Ty tez pewnie przekrety robisz nie udaczniku

SM: +8 za obrazę i kolejne za wulgaryzmy.

22

Wednesday, 13.06.2012, 23:59

Ty tu kurwa niewklejaj cytatow ..Swoje wypowiedzi idioto zachowaj dla siebie bo ci sie twoj glupi lep zlasuje i resztki mozgu wyplyna..Ty tez pewnie przekrety robisz nie udaczniku

No pewnie że robie przekręty 8) najlepszy jest taki że tyrytyty - bo kogoś tu razi ;)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Spartacus" (26.06.2012, 13:38)


23

Thursday, 14.06.2012, 02:22


czarny zniwiarz
- mało Ci bana stałego na grze ? ... licz się ze słowami bo na forum też za chwilę zostaniesz "wywalony" ... zbanowany !

:thumbdown:

24

Thursday, 14.06.2012, 04:43

Tak --bo kumpli w administracji ne mam

Inni tez sie niech licza , a tak po zatym to wisi mi to..Jest wolnosc slowa i wyznania..Jak inni obrazaja trzeba tez obrazac..

25

Thursday, 14.06.2012, 11:11

Jakby miał dostać bana na forum dostałby już dawno.... widocznie mamy tu nieco wyższy poziom tolerancji :)

Wystarczy przejrzeć jego poprzednie posty ;d było tam wszystko... zaśmiecanie forum, wulgi, obrazy itd.

A może to i lepiej - trollować trolla jest całkiem fajnie ;)

26

Friday, 22.06.2012, 13:21

A ja was nie rozumiem dlaczego się ich czepiacie. Niech sobie expią jak im się podoba. Sam bym tak robił jakby się dało w mojej epoce ale niestety 5-6 to już większość loguje się raz na tydzień nawet ze względu na czasy budowy i brak jakichkolwiek zmian w grze. Elmik szczerze mówiąc nie rozumiem twojej postawy, albo masz za dużo czasu na wnikanie w sprawy innych albo zazdrościsz pomysłu - mówię całkowicie nie mając na uwadze obrażania Cię, ale po prostu graj i daj innym grać i zajmij się swoimi sprawami.

Ot przykład z życia: Mam sąsiadkę, która od 20 lat cały czas robi na mnie donosy - dziwne bo nawet jej na oczy nie widziałem i nigdy jej niczego nie zrobiłem bo jest przykuta do wózka i nie wychodzi w chałpy :D Ale jak trzeba zrobić donos to zadupca 3 km na tych swoim wózku o 6 rano. Czujesz aluzje....

27

Tuesday, 26.06.2012, 12:01

HighContrast i inni jak juz chcecie sie wypowiedziec to na temat. Z tego co napisales wychodzi ze obecnie sam donosisz na sasiadke wiec drzazga u innego a u siebie drzewa to juz nie zauwazysz ;) Zreszta jak zobaczysz jak ktos kradnie samochod sasiadowi ( ba Tobie ;) ) to rozumiem ze nie zadzwonisz na policję czy inne sluzby bo bylby to donos a tego sie taaaak bardzo brzydzisz :D

Opiekunowie forum - mozna prosic o usuniecie tych obrazliwych wpisow oraz tych nie na temat ? / Sushi tu ktos jeszcze zasluzyl na niezly komplecik punktow, wypowiedz jedno nizej od tamtej.

Sadze ze leprzym podejsciem jest próba naprawy/rozwoju systemu niz udawanie ze wszystko jest ok i wykorzystywanie kazdej luki.

Co do tematu : Problem dla mnie istnieje ze wzgledu ze w epokach 2-4 przez "zmutowanych" graczy, wielu nowych przestaje grac nim nawet powaznie zapoznaja sie z ta aplikacja, a to powoduje ze w epokach 5-6 nie ma prawie co robic. Dodatkowo chodzi o wskazanie administracji sugestii aby rozwazyc zmiane przyznawania expa dla "nadmiernie" przypakowanych bohaterow - taka operacja zmotywowala by graczy do awansowania do epok wyzszych w celu dalszego rozwoju. Nie wspominajac juz o regulaminie ktory albo nalezy zmienic ( regulamin ) albo zaczac go stosowac rowno bo inaczej kazda dotychczasowa kara jest nie adekwatna do poblazliwosci z jaka spotyka sie czesc graczy.


- dodatkowo ( nie chce zakladac nowego watku ) obecnie po evencie widac ze w 3 epoce mozna zdobyc nawet najleprze runy co tez mozna by troche zmienic i ustanowic ze w 3 epoce najleprzym runem bedzie np NYD a nie YRD ( jako 3 epoke rozumiem lokacje 3 epokowe ) a YRDy wypadaly by np tylko w tych lokacjach ktorych poziom trudnosci jest powyzej 100.

28

Tuesday, 26.06.2012, 13:55

najleprze
ogarnij... ;) w rozmowie też używasz takiego słowa???

Cytat

Z tego co napisales wychodzi ze obecnie sam donosisz na sasiadke wiec drzazga u innego a u siebie drzewa to juz nie zauwazysz
....gdzie takie coś wychodzi? czytałem to 3 razy i ja nic takiego nie zauważyłem :D


HighContrast ma rację... jesteś jak stary moherek który w przerwie między modą na sukces a plebanią luka przez okno kogo by tu nie podkablować :) Boli cię coś, na co w ogóle nie masz wpływu, a nawet w ogóle cię nie dotyczy! Idąc tym tokiem rozumowania możesz równie dobrze narzekać na to że Blood Wars ma lepsze expy niż my :)

A co do nowych graczy....

zapewniam cię że NAJWIĘCEJ GRACZY REZYGNUJE PRZEZ NALOTY!!! A my "mutanty" jak to mówią, pomagamy nowym się wdrążać. I żeby było śmieszniej, oni sami nie chcą skakać wyżej i wcale się nie dziwię :) tempo rozgrywki do najszybszych tutaj nie należy. A przez kilka dni można stracić w nalotach owoc ciężkiej wielomiesięcznej pracy.

Nie masz pojęcia co się obecnie dzieje w 2-3 epoce więc po co w ogóle zabierasz głoś w tej sprawie? Przygotuj się lepiej zanim poruszysz jakiś temat ;d