Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 12.06.2012, 12:07

OBLEGI czy PUSH ?

Tak się zastanawiam czy nadzór nad serwerami przyjrzy się temu zjawiskowi czy też nadal będzie to ignorowane ? I co sądzą inni gracze o tym procederze.

Obecna sytuacja jest nie do zaakceptowania.
Wyproszę kolegę by założył sobie konto, pomogę mu ( wezmę do klanu, szybki krok po kroczku by do mojej epoki by doszedł - 2 miesiące ) i potem raz na tydzień z jego konta będą szły oblężenia dające memu hero 50 000 -100 000 expa. Obecnie takie zachowanie jest całkowicie tolerowane. Czy też dogadam się z Gtegiem czy STSMAXem na wspólne wysylanie aniolków z 200-500 sztuk piechoty na ustalony obleg. Czy tak powinna wyglądać ta gra ? I tak to nie bylo by jeszcze takie przegięcie jak obecnie gdzie 46 lvl bohaterowie siedzą w 3 epoce ( tak teoretyczny limit to 30 poziom a potem niewielki minus do zdobytego expa bez znaczenia czy to 31 czy 100 lvl hero - KPINA!! powinien wraz z lvl hero spadac % naliczanego expa tak by 10 lvl juz powyzej limitu dostawal symboliczny 1% )

Moze jakies przeciwdzialanie takiemu zachowaniu ? Bo to jest juz bezczelne że osoby postępujące w ten sposob chwala sie na forum jak słodko oszukują innych graczy i administratorów pod ich nosem, jak naginają system gry.
Mocniejsi i lepsi gracze nie mogą nic z nimi zrobić bo z 5-6 epoki nie ma jak zaatakować 2-3 tak wiec wszystko jest w rekach administracji aby ukrócić ten proceder.

2

Tuesday, 12.06.2012, 13:02

Tak to jest zdecydowanie skandal :) Proponuje jeszcze zablokować 3 epoce expedycje za karę że siedzą w 3 epoce a liczbę lokacji zmniejszyć do 1 dziennie!

Bo przecież nie może być tak że oni się dobrze bawią w 3 epoce i się nie rozwijają. Nie mają nalotów, drogich techów i jednostek, trudnych lokacji itd itp. A jeszcze lepiej przerzucić z automatu 3 epokę od razu do piątej, żeby pokazać im co to są naloty i jak fajnie traci się budynki ;d

do dzieła administracjo!

a co zrobić z beldorem który SIEDZI BEZCZELNIE NADAL W 2 EPOCE!!!! Najlepiej brzeszczotem po jajcach! 8)

3

Tuesday, 12.06.2012, 15:24

bez przesady ja nie jestem spiryt ale taka "współpraca" klanu mi się nie podoba
jeśli byłaby to wymianka na zasadzie ja atakuje ciebie ty mnie to rozumiem
ale robić obleg gdy 5 graczy jednego podexpia ?
no nie przeginajcie


elmik zostaw ich w tej 3 daj im spokój po prostu sposób zdobywania expa jest zły a nie cały system
niech se siedzą ale te oble to każdy powinien wystawić swoją armie halek halki przeciw halkom i każdy ma expo
a nie jeden gracz

Hobbit

Intermediate

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 12.06.2012, 17:50

wcale nie dziwie się że ludzie siedzą w 3ep i tak robią bo później już takich wyników jeśli chodzi o ilość expa nie osiągną, a lokacje dają tak mało że grać się nie da inaczej :)

5

Tuesday, 12.06.2012, 19:32

Jeśli ktoś myśli, że płacimy za premium i poświęcamy na tą grę swój cenny czas tylko po to by expić jednego bohatera swoim kosztem........ no to sorry ale jeleni szukać w lasach :)


Słyszeliście o powiedzeniu "mają rozmach skur..."? :) Te skur... to własnie my 8)

Śmieszy mnie to że ustawki 100 halek vs 100 halek rozumiecie i akceptujecie. Ale ustawka 1000 piech vs 1000 halek, a później 1000 halek vs 1000 piech już nie rozumiecie... bo podstaw ekonomi nie znacie :P może jeszcze mamy się samurajami wymieniać?

Cocroach dobrze napisał.... my mamy swój świat a wy swój. Raczej w najbliższym czasie się nie spotkamy i nie mamy na siebie ŻADNEGO WPŁYWU :) Po co więc te płacze? Przecież jesteście tacy rozwojowi i runy wam lecą i zwoje i wszystko ;)

Hobbit

Intermediate

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Tuesday, 12.06.2012, 20:24

ustawki 100 halek vs 100 halek

btw jak ktoś chętny to piszcie na priv 8)

7

Tuesday, 12.06.2012, 20:54

tylko róbcie se tak że jedna strona np 5 osób halki vs 5 osób piechta i później zmiana to się uznaje ale żeby wagonera tylko
no to już nie będę spokojnie patrzył
ja o takich armiach nawet nie marzyłem i już nie zamierzam marzyć tylko dojść do 6 epoki i jakoś dograć do końca
bo co mi innego zostało jak zbuduję se wioche na 200 servo to mi zabiorą niestety ale moje błędy moja sprawa

8

Tuesday, 12.06.2012, 20:56

Robimy tak jak jest najlepiej/najwydaniej/najszybciej/najskuteczniej itd itp :) A wy róbcie po swojemu.... :D

9

Tuesday, 12.06.2012, 21:01

dzięki jak przejdziecie do 4 ide do was do klanu hehe
o ile doczekam

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Cocroach" (12.06.2012, 21:08)


10

Tuesday, 12.06.2012, 21:26

Haha dobrze że edytowałeś posta :D

o ile się doczekasz :)

11

Tuesday, 12.06.2012, 21:45

w sumie mając 50 piechty jakoś nie liczę że wyexpię na tyle bohatera by cesarzową zaliczyć
na samcia same apache wystarczą no ale jak już pozabieracie diabełkom wiochy to 5 epokę trza będzie gonić
heh będę się włóczył po klanach ale pewnie za rok coś się zacznie dziać
a z 4 epoki mnie wygonili- ciężko było z tymi nalotami bo człowiek kumule robi to na inną wioske lecą a

12

Wednesday, 13.06.2012, 00:15

Jestem tego samego zdania co Elmisiek , jest to ewidentny push.Jak to możliwe że jeden gracz dostaje bana za sprzedaż zwoju bo przekracza on niby (podkreślę NIBY )wartość rynkową :
[ PUSHING ] Swir, Leszekr, LordViktor, grzeol, Demonicus

A innemu przekazuje się tysiące punktów i jest to bezkarne:

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=3bf8777be2

tutek mówi :
Pushing - przekazanie dóbr na inne konto "za darmo"

Chyba że twórcy gry jedynym dobrem tej gry uznają (mylnie) punkty PH których jest teraz zawalenie przez wspaniałe ewenty .A to co przedstawia jedną z większych wartości jest nie dostrzegane.

Odbiegając od tematu z ciekawości jeszcze zapytam czy twórcy gry znają realia jakie panują na serwerach ,czy ich to za przeproszeniem wali co sie dzieje ,jaka jest sytuacja polityczna .Jakie klany (epoki) dominują i jak wpływają wspólnie wymyślane ewenty z elitarnymi graczami
na sytuacje na serwerach.
Czy mają pojęcie o tym że niektóre ich pomysły burzą porządek na nich panujący ? ?(
Co niestety wpływa negatywnie na grywalność, niedługo zostaną tylko twórcy gry i ich koledzy. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

13

Wednesday, 13.06.2012, 04:50

Spodziewaliśmy się takiej reakcji ... wrzawy, jak dam na forum link do tego MEGAexpa :/

Zgodzę się też z tym że przedostatni even wprowadził "małe" zamieszanie na T2 i podzielił serwer na Pink + Hell i reszta "świata" ... nie My go wymyśliliśmy, ale przyznaje, że dobrze wykorzystaliśmy ... i to co kiedyś było abstrakcją teraz jest normą :)

... co do tej "ustawki" ... a co My mamy robić w tej zacofanej 3 epoce ... My wiemy - DOBRZE SIĘ BAWIĆ :P

... proszę mnie nie banować bo się ... pochlastam chyba z rozpaczy ;)

14

Wednesday, 13.06.2012, 06:14

I tak to nie bylo by jeszcze takie przegięcie jak obecnie gdzie 46 lvl bohaterowie siedzą w 3 epoce ( tak teoretyczny limit to 30 poziom a potem niewielki minus do zdobytego expa bez znaczenia czy to 31 czy 100 lvl hero - KPINA!! powinien wraz z lvl hero spadac % naliczanego expa tak by 10 lvl juz powyzej limitu dostawal symboliczny 1% )

To jest słuszny pomysł, by exp dla hero spadał proporcjonalnie wraz ze wzrostem poziomu bohatera po przekroczeniu limitu na daną epokę. Czy to będzie 10 lev powyżej gdzie hero dostanie tylko 1% czy inna wartość - kwestia drugorzędna.

Dobry pomysl - ja go popieram :thumbup:

15

Wednesday, 13.06.2012, 09:42

I tak to nie bylo by jeszcze takie przegięcie jak obecnie gdzie 46 lvl bohaterowie siedzą w 3 epoce ( tak teoretyczny limit to 30 poziom a potem niewielki minus do zdobytego expa bez znaczenia czy to 31 czy 100 lvl hero - KPINA!! powinien wraz z lvl hero spadac % naliczanego expa tak by 10 lvl juz powyzej limitu dostawal symboliczny 1% )

To jest słuszny pomysł, by exp dla hero spadał proporcjonalnie wraz ze wzrostem poziomu bohatera po przekroczeniu limitu na daną epokę. Czy to będzie 10 lev powyżej gdzie hero dostanie tylko 1% czy inna wartość - kwestia drugorzędna.

Dobry pomysl - ja go popieram :thumbup:


trzymam kciuki za wprowadzenie

16

Wednesday, 13.06.2012, 10:12

Jestem tego samego zdania co Elmisiek , jest to ewidentny push.

Jak daje komuś 100 expa... a później on mi daje 100 expa... to jest to ewidentny push? :)

ogarnij się stary :D

17

Wednesday, 13.06.2012, 10:42

I tak to nie bylo by jeszcze takie przegięcie jak obecnie gdzie 46 lvl bohaterowie siedzą w 3 epoce ( tak teoretyczny limit to 30 poziom a potem niewielki minus do zdobytego expa bez znaczenia czy to 31 czy 100 lvl hero - KPINA!! powinien wraz z lvl hero spadac % naliczanego expa tak by 10 lvl juz powyzej limitu dostawal symboliczny 1% )

To jest słuszny pomysł, by exp dla hero spadał proporcjonalnie wraz ze wzrostem poziomu bohatera po przekroczeniu limitu na daną epokę. Czy to będzie 10 lev powyżej gdzie hero dostanie tylko 1% czy inna wartość - kwestia drugorzędna.

Dobry pomysl - ja go popieram :thumbup:



z tego co pamietam to juz kiedys byl pomysl na to zeby wraz ze wzrostem lvl ponad norme, to coraz mniejszy exp by byl, i to naprawde trochu bylo by sprawiedliwe, bo kiszenie sie w 3 epoce tylko po to zeby nabijac expa, to juz wybacza trochu gre, i po 10 lvl ponad norme, byl by 1% expa i wtedy ciekawe czy tak siedzieli w tej 3 epoce

18

Wednesday, 13.06.2012, 15:21

dobrze wiedzą chłopaki że jak zaczną do 4 ery przechodzić to zaczniecie im sypać nalotami i dobre wioski nic nie pomogę więc expią się ile mogą
żeby później jakoś trzymać się w tej 4 i powoli 5 przejmować
tak niestety trzeba robić jak klan nie będzie na tyle silny w następnej epoce by stawić wam czoła
po prostu nie uśmiecha się wam że jak wejdą do 4 epoki to poprzejmują wam w końcu wioski
tyle że na tym serwie po evencie 4 epoka jest najsłabiej rozwinięta
nie ma żadnej wioski która stawi czoło piechcie stsmaxa a powinna być - efekt nalotów i wcześniej 3 epoki która 4 epokę biła
teoretycznie na t2 powinny być 3 wiochy na 1000 rajek i 450 kirasów ale nie ma (nie wiem jak az)

19

Wednesday, 13.06.2012, 21:05

Ale kombinacjie smiac mi sie chce jak to widze

Administracjia ma to gdzies na 6 epoce sprzedalem pare zwoji za 5000 ph, i zostalem ukarany za pushing banem stalym...A tu takie przekrety i to napewno nie tylko takie i administracjia milczy..Gdzie jest THORGA czy Shusi Marker..Pewnie tego watku nie widza lub nie chca widziec ...Kasuja tylko tych graczy ktorzy nie sa na reke kolesiom z gry..Powodzenia warto poczytac i sie posmiac!!!

20

Wednesday, 13.06.2012, 22:02

Administracjia ma to gdzies na 6 epoce sprzedalem pare zwoji za 5000 ph, i zostalem ukarany za pushing banem stalym...A tu takie przekrety i to napewno nie tylko takie i administracjia milczy..Gdzie jest THORGA czy Shusi Marker..Pewnie tego watku nie widza lub nie chca widziec ...Kasuja tylko tych graczy ktorzy nie sa na reke kolesiom z gry..Powodzenia warto poczytac i sie posmiac!!!

ooooo.... zjawił się mistrz fortelu :)

Oni kasują słabo ogarniętych ludzi, dlatego poleciałeś ;) jakbyś używał mózgu trochę sprawniej i wydajniej to byś nie dostał bana ;)