You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, June 15th 2012, 1:29pm

oddam konto

w związku z tym że wreszcie hasło mi się przypomniało oddam baardzo stare konto na t1 (nie chodzi o to na którym obecnie gram)
to tak jakby ktoś od początku nie chciał zaczynać
300000 pkt
bohaterzy 12 ,9, 3
żadnych super itemów
miejsce w rankingu 1303
wioski sami zobaczcie nie ma się czego spodziewać wszystkie pozabierali

piszcie na pw lub do cocroach na t2 53 w rankingu

2

Saturday, June 16th 2012, 9:33pm

Czyli masz 2 konta na T1, a na T2 ile masz kont? ;> I pewnie wszystko zgłoszone formalnie, przecież jesteś taki przykładny gracz...................

Nick w grze - Elzutek ID- 215
Nie ukrywam się za zmyślonymi nickami na forum, zdobądź się na odwagę i podaj nick z gry, a rozmowa będzie możliwa!

3

Saturday, June 16th 2012, 9:50pm

tamto konto porzuciłem i przerzuciłem się na t2
a tego konta jednak mi szkoda i jakiegoś gracza bym zachęcił
jeśli masz kogoś kto nie chce od nowa zaczynać to powiedz że jest oferta
na tym koncie uczyłem się grać i tyle z mojego laptopa jest tylko jedno logowanie łatwo sprawdzić
a propos zapomniałaś jak chcieliście mnie w muliti wpędzić ?
nie widzę tam kary dla mnie dajcie sobie spokój 'wiem że wam narobiłem ale już pół roku mija

Multikonta

4

Sunday, June 17th 2012, 10:00pm

konto będzie czekać na chętnego

5

Tuesday, June 19th 2012, 10:08pm

Pół roku to ja tępię karaluchy jak się pojawiają, TY zasługujesz na jeszcze pilniejsze tępienie!

Nick w grze - Elzutek ID- 215
Nie ukrywam się za zmyślonymi nickami na forum, zdobądź się na odwagę i podaj nick z gry, a rozmowa będzie możliwa!

6

Wednesday, June 20th 2012, 7:15am

och dziękuję za poświęceniu czasu takiemu karaluchowi jak ja
czuję się zaszczycony