You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Hobbit

Intermediate

• "Hobbit" started this thread

• Send private message

1

Wednesday, June 20th 2012, 11:10am

Event nie działa

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=6f462baab7 normalnie z tej walki powinienem dostać zgodnie ze wzorem ok.59 expa + bonus z eventu a dostałem 54 ?( ?(

ID 25923

T2

2

Wednesday, June 20th 2012, 11:13am

w dniach 8-19 czerwca doświadczenie zdobywane w lokacjach specjalnych zwiększone będzie o 20% oraz drop biżuterii i run zwiększony będzie 2 krotnie.

w dniach 21-24 czerwca doświadczenie zdobywane w lokacjach specjalnych zwiększone będzie
o 30% oraz drop biżuterii i run zwiększony będzie 3 krotnie.

w dniach 27-28 czerwca doświadczenie zdobywane w lokacjach specjalnych zwiększone będzie
o 40% oraz drop biżuterii i run zwiększony będzie 4 krotnie.

w dniu 1 lipca doświadczenie zdobywane w lokacjach specjalnych zwiększone będzie
o 50% oraz drop biżuterii i run zwiększony będzie 5 krotnie.

Hobbit

Intermediate

• Send private message

3

Wednesday, June 20th 2012, 11:21am

Mniejsza o event ale i tak dostałem za mało expa nawet bez eventu 8|

4

Wednesday, June 20th 2012, 11:25am

No mniej o całe 6 expa.
To dlatego, że najpierw ubiłeś bossa, a następnie 2 pozostałe jednostki, które bez bossa miały(łącznie) o 300 hp mniej. Schemat naliczania expa chyba znasz skoro widziałeś, że za mało dostałeś.

Hobbit

Intermediate

• Send private message

5

Wednesday, June 20th 2012, 11:37am

A skąd wiesz że boss zginął wcześniej niż Triceratops przecież nie ma pokazane kto pierwszy zginął

6

Wednesday, June 20th 2012, 11:41am

Nie mam czasu wyjaśniać analizy linku.
Sam spróbuj zanalizować, na pewno nie jest to bug.