Nie jesteś zalogowany.

41

Friday, 20.06.2008, 11:13

Zgadzam się z poprzednikiem
Marnowanie zwojów i składników :evil:

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

42

Friday, 20.06.2008, 16:04

Nie no fajnie będzie poeksperymentować, ale warto, żeby była podana informacja jaki krąg i który level kręgu jest potrzebny żeby skorzystać z danego zaklęcia :)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

43

Friday, 20.06.2008, 16:53

I jakaś chociażby zdawkowa podpowiedź co do czaru

44

Sunday, 22.06.2008, 00:41

nie no handel przedmiotami musi być;p a właśnie co do ekwipunku, tamta ilosc miejsc to wszystko? czy jak zdobedzie sie wiecej przedmiotow to bd przewijanie?

I chyba nikt na to nie odpisal - czyli jak to bedzie?

45

Sunday, 22.06.2008, 01:15

Właśnie przetestowałem, nie ma żadnego przewijania ale na szczęście przedmioty nie znikają choć miałem taką obawę jak ściągnąłem z herosa item i mi znikł. Jednak po kliknięciu na drugiego przedmiot się pojawił na pierwszym miejscu. Czyli wychodzi na to że itemy ponad planowe nie będą widoczne do czasu dogrzebania się do nich. Ale moim zdaniem zbrojownia trochę mała jest.

46

Sunday, 22.06.2008, 17:16

To może przydałby się budynek jak w bw zwiększający, albo może jakaś technologia co by dawała;p

-_-<

Nierejestrowany

47

Sunday, 22.06.2008, 17:47

albo po protsu scroll pozwalajacy przejscie do nastepnego paska... bez zadnych udziwnien ;p

48

Sunday, 22.06.2008, 17:50

Nie no moim zdaniem zbrojownia powinna być większa co najmniej 2 razy. Z runami nie ma problemu bo przedstawione są liczbowo ale ze zwojami to już nie będzie tak kolorowo bo wygląda że miejsc na nie jest niewiele.

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

49

Sunday, 22.06.2008, 19:25

Na zwoje jest niewiele miejsca ? Przecież nawet ich wywalać nie można xD
A zbrojownie można sobie zwiększyć.. jak dojdzie nowy hero, czyli w skrócie nie rozwijamy 6 hero tylko 2 i jest zajefajnie xD
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

50

Sunday, 22.06.2008, 19:56

Sądzę że minimum 4 herosów dobrze rozwiniętych będzie trzeba mieć. Ale to tylko takie moje spostrzeżenie :).
I na pewno sporo itemów dla nich z różnymi słowami. Już w 2 erze trzeba się gimnastykować żeby bossa ubić a co będzie później to tylko CREW wie :D . Ale jeżeli chcesz 2 to twoja sprawa. Moim zdaniem myśląc o przyszłości zbrojownia jest zdecydowanie za mała.

Podobne wątki