Nie jesteś zalogowany.

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

21

Thursday, 05.07.2012, 16:22

Ole owszem nie musisz sprawdzać, ale nigdy nie zastanawiał Cie nagły wzrost w zbrojowni Twoich PH? Nigdy nie czytasz wiadomości po zakończeniu aukcji? Jeśli tak to juz Twój problem ;P
Owszem... m.in. osobiście zgłaszałem takie aukcje poprzez panel oraz PW do operatora a w przypadku braku reakcji do administratora. Ot, nienawidzę pospolitego dziadostwa!!

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

22

Sunday, 08.07.2012, 18:30

Widzisz zasadnicza różnica jest taka że ja jestem za wolnym rynkiem, reglamentacje dóbr i pieniędzy już przerabialiśmy i nie było to miłe przeżycie. Jeśli coś mam, i sam to zarobiłem powinienem móc zdecydować co z tym zrobić. Przecież te 400k ph nie wzięło się z powietrza. Ugrał je i miał ochotę je rozdać, jego sprawa, ktoś się pocieszy i tyle.
Jakie dziadostwo? Nie ukradł ich, nie włamał się na server i zer nie podopisywał. Mnie nie boli jak ktoś ma lepiej, na zdrowie. Ale zawsze gdzieś wyjdzie na wierzch niestety typowa Polska mentalność:(
Niestety regulamin jest taki a nie inny. Więc tak jak KruczoCzarny stwierdził gest szlachetny, i miło z jego strony że pomyślał o tym żeby z kimś się dobrem podzielić. Nawet sam fakt że rzeczy sprzedawał uszczęśliwiło kilka osób:)
Reasumując regulamin górą, tak samo jak mandaty za zbyt szybką jazdę po autostradzie:D
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

23

Sunday, 08.07.2012, 22:37

Oczywiscie Wruz jestem za toba:) niweazne ile komu da i za co skoro uczciwe ktos je zarobil... jak by bond lud dark cwelf je dostal to nic by lajzy osiedlowe nie pisaly... Pozdro lublin :) Jak wygram w lotka i za malucha zamiast 500 zl zaplace 50 tys. to co maja mnie zamknac bo za duzo dalem czy poprostu maja mi pieniadze wzystkie zabrac? moj kaprys ile bede chcial dac bo k...a jestem bogaty i chce tyle dac:)

24

Monday, 09.07.2012, 08:34

Nie macie racji. Tak jak wszędzie indziej musi być jakiś nadzór bo się zrobi burdel. Każdy przedmiot ma określoną wartość i nie powinno się przekraczać pewnego pułapu - uważam nawet, że zaniżone powinny być również cofane. Zastanówcie się jakby to beznadziejnie wyglądało gdyby np. Pan X wystawił 50 run FEH , a pan Y dał mu za nie 10 k ph, tak na przykład przez tydzień. Wruzgul ma (być może) dużo PH i może tego nie zrozumie ale ktoś kto nie ma ich za wiele byłby poirytowany tym, że jego sąsiad wzbogacił się w tydzień w znaczny sposób i dzięki temu zakupi sprzęt i pokona swoich sąsiadów dobrym sprzętem, który znacznie podnosi statystyki jednostek albo bohatera.

Uważam, że sytuacja musi być zawsze kontrolowana i nie powinno być na ten temat dyskusji tym bardziej, że każdy zgadzał się na regulamin gry, czyli również regulamin handlu.

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

25

Monday, 09.07.2012, 08:41

Wruz nie ma dużo PH:P
Wręcz przeciwnie. Żeby sąsiad miał lepszy set i tak ktoś musi go wydropić, a potem wystawić na sprzedaż, więc to nie działa na zasadzie mam PH chce itemkę to będę miał:P
Najważniejsze jest to że mnie nie boli że ktoś ma lepiej niż ja. Takie jest życie komuś się powodzi lepiej komuś gorzej.
Nie jestem zawistny mnie nie denerwują takie rzeczy:)
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

26

Monday, 09.07.2012, 16:12

Całe szczęście że nie jest tak jak Ole piszesz, bo bez urazy ale bzdury gadasz. Push i ogólny burdel by był taki że ho ho.

27

Monday, 09.07.2012, 23:24

Wszystko fajnie i kolorowo, ale walki dalej nie cofnięte ...

To że kilka aukcji zostało cofniętych - oky, ale pozostały np.

Medalion (1) 21 000

1 LAG 30 000
Buty kolcze (2) 2 000
Buty skórzane (2) 21 000

» Trujące wyziewy «
Medalion (GIP-KEN) 88 200
Czarny Wisior 2 000


nie wspominając o zwojach po 200 ph, które są warte max kilka ph, avatarach za 30k-40k i kobaltach po ponad 10k
Czy zostanie zrobiony porządek w tych aukcjach :?: No chyba że...


No chyba że mogę za buty (2) dać ponad 20k :?: Bo jak dotąd to, iż te aukcje nie zostały cofnięte, jednoznacznie na to wskazują :P No jeśli tak to wspomogę kolegów z klanu z 4e trochę, bo nie mieli szczęścia do run w ostatni event ;)

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

28

Tuesday, 10.07.2012, 08:15

eeee łolewają to, lub dojść do ładu i składu nie mogą
widocznie nie ma jednoznacznego powiązania między kontami

29

Sunday, 22.07.2012, 21:56

wracając do tematu, a czy istnieje jakiś cennik? gdzie jest granica ? czy jak za 1 szt. FEH dam 10 PH będę spała spokojnie czy jak dam 11 to już ban ? bo aż się boję licytować :)

30

Monday, 23.07.2012, 09:21

WEJDŹ NA ARCHIWUM AUCKJI - tam masz jakieś granice - myślę, że jeżeli coś poszło za 5 k tydzień wcześniej to nie może być licytowane za 25 k ....

31

Monday, 23.07.2012, 16:03

Dokładnie tak - brana pod uwagę jest średnia ostatnich, takich samych sprzedanych przedmiotów + ich "dostępność". Dodatkowym kryterium bywa również ich przydatność w porównaniu do innych przedmiotów.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


32

Monday, 23.07.2012, 16:26

ok dzięki za odp. :)