Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 28.06.2012, 17:48

push extremlany nr 2

Sandał Heraklesa 2 459 238 2012-06-29 14:18:16

Ktos znowu chce komus na złość zrobic? I tak potem wyjdzie kto.

2

Thursday, 28.06.2012, 19:12

To już się w bani nie mieści, znowu takie wałki i co - znowu nic nikomu się nie stanie tak jak ostatnio :?: Znowu ktoś będzie tłumaczył, że jest sporo ph na rynku i dlatego takie ceny lub potrzebuje złomu do przetopu i surki na budowy :?: Żałosne... :thumbdown:

Mało tego - jest Sandał, ale też:

Medalion (1) 6
21 000


oraz

Buty skórzane (2) 8
21 000


i

» Trujące wyziewy «
Medalion (GIP-KEN) 17
88 200


a także

Czarny Wisior 3
2 000

jak również

Ognisty Płaszcz 2
200

Mściwy Demon Mroku 1
200

Jaśniejąca Wieża Powietrza 1
200


i inne...

Wiele osób liczy, iż tym razem ZOSTANIE TO WYJAŚNIONE, co jak co ale to już są takie wałki, że aż się rzygać chce i tym bardziej odechciewa grać.
Nadal mam NADZIEJĘ, że nie ma w tej grze RÓWNYCH I RÓWNIEJSZYCH i wobec krętaczy z T1 zostaną wyciągnięte konsekwencję...

3

Friday, 29.06.2012, 09:37

Odpowiem, bo to mój sandał. Wystawiony za 4000 ale widać ktoś chciał zrobić na złość. Współczuje komuś komu zależało na kupnie. Próbowałam dyskutować nad sensem takiego regulaminu na BW, ale bez skutku. Poinformowano mnie, że gracz może sobie robić z nadmiarem kamieni (na BW kamienie) co mu się podoba. byle to zgłosił. A co niektórzy gracze skomentowali, że zazdrosna jestem bo mnie nie stać (przekładając na łagodną wersję). Skoro nikt nie widzi nic zdrożnego w takim regulaminie, takie mamy właśnie społeczeństwo .. nieuczciwe.


A pod spodem jest kolejny sandał, ktoś zażądał 100 000 :P


dziś o 15 mija 3 dni od zgłoszenia tej aukcji będącej oczywistym pushem i co w związku z tym, mam przyjąć że 400 k punktów handlu dostałam gratis???

A potem za tydzień dostane bana, bo zużyje punkty?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Trinity" (02.07.2012, 13:15)


4

Tuesday, 03.07.2012, 20:53

Proszę się jeszcze wstrzymać z korzystaniem z punktów handlu z tych aukcji ;)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


5

Wednesday, 04.07.2012, 12:46

Aukcja została cofnięta, kupujący ukarany.
[ PUSHING ] lublin_lsm
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


lublin_lsm

Początkujący

Postów: 40

Skąd: Lublin

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Wednesday, 04.07.2012, 14:02

Jestem bogaty i tyle zapłaciłem :rotfl: :rotfl:



a tak serio to zakończyłem grę i chciałem się trochę pobawić na aukcji :-)

zapłaciłem tyle za sandał osobie z którą w ogóle nigdy nie miałem styczności, chciałem komuś zrobić frajdę i mam nadzieje, że gracz Trinity nie będzie miał problemów prze zemnie ?

można powiedzieć że tą aukcje wylosowałem i wygrała w „lotto” 8)

jeśli to możliwe to gracz powinien otrzymać całą pule którą zapłaciłem...

pozdrawiam...

7

Wednesday, 04.07.2012, 14:34

Czyli pozostałe aukcje są poprawne ???
PH trafiło tam gdzie miało trafić ???

lublin_lsm

Początkujący

Postów: 40

Skąd: Lublin

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Wednesday, 04.07.2012, 15:02

Reszta aukcji w których brałem udział jest podobna sytuacja, (różnią się tylko tym, że gracze nie otrzymali całości moich ph tylko część… całość poszła już na sandał) osoby dostały po prostu prezent, nic tutaj nie było ustawione i nikomu nie chciałem robić problemów... Tak jak pisałem wyżej kończyłem grę i chciałem wykorzystać punkty handlu…

Może faktycznie powinienem to zgłosić, mój błąd niestety tego nie zrobiłem.

Proszę o nie cofanie zakończonych aukcji… taka moja ostatnia prośba :wacko:

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Wednesday, 04.07.2012, 16:15

Kończysz grę to zabierasz PH razem z kontem. Nie robisz nikomu "prezentów". Tak przynajmniej być powinno

10

Wednesday, 04.07.2012, 17:39

Co jak co ale niektórym się chyba spodobaly prezenty, bo sami nie byli w stanie klknąć "zgloś do operatora" gdy otrzymali EWIDENTNIE za dużo ph :P

Sam musiałem ładnych parę aukcji zgłosić, bo ktoś myślał, że może nikt nie wyłapie - w końcu event i dużo ph się zrobiło

No to czekamy na cofnięcie pozostałych aukcji, no chyba że naklikm ma rację i ph z pozostałych aukcji trafiły do "równiejszych" na t1 ;)

lublin_lsm

Początkujący

Postów: 40

Skąd: Lublin

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Wednesday, 04.07.2012, 21:45

Reszta aukcji w których brałem udział jest podobna sytuacja, (różnią się tylko tym, że gracze nie otrzymali całości moich ph tylko część… całość poszła już na sandał) osoby dostały po prostu prezent, nic tutaj nie było ustawione i nikomu nie chciałem robić problemów... Tak jak pisałem wyżej kończyłem grę i chciałem wykorzystać punkty handlu…

Może faktycznie powinienem to zgłosić, mój błąd niestety tego nie zrobiłem.

Proszę o nie cofanie zakończonych aukcji… taka moja ostatnia prośba :wacko:
f

lublin_lsm

Początkujący

Postów: 40

Skąd: Lublin

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Wednesday, 04.07.2012, 21:58

Kończysz grę to zabierasz PH razem z kontem. Nie robisz nikomu "prezentów". Tak przynajmniej być powinno

Kolego mając "dużo" PH robię co chce... nie po to opłacałem przez kilka lat regularnie konto premium żebym teraz nie mógł zapłacić za coś nic nie wartościowego dużej kwoty!!! mogę mieć taki kaprys !!! zapłaciłem za to dużo kasy...
Sądzę, że jeśli bym trafił na twoją aukcję to byś siedział cicho i cieszył się jak małolat z PH...
pozdrawiam małolata...

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Wednesday, 04.07.2012, 22:04

regulamin dotyczy każdego
co z tego że płaciłeś przez 3-4lata za premke jak w głupi sposób zostałeś zbanowany

14

Wednesday, 04.07.2012, 22:13

hehe ostatnio za taki push była kara bez możliwości odblokowania po 30 dniach
thorga jednak cisnęła
a teraz witamy w robocie nowego operatora (ma ktoś szampana?)

lublin_lsm

Początkujący

Postów: 40

Skąd: Lublin

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Wednesday, 04.07.2012, 22:16

kara zbanowania to dla mnie żadna kara! ponieważ ja zakończyłem grę...
chodzi tu o moje PH którymi powinienem dysponować do końca!!! a to że ktoś dostał dużo więcej to jego fart!!!
to że niektórzy gracze czują się oszukani to ich sprawa jest takich przypadków dużo!!! i będzie więcej ponieważ 6 epoka stoi w miejscu i nic więcej się nie szykuje :-)

pozdrawiam...

Może to da coś do myślenia czemu gracze opuszczają grę... nie ma możliwości przejścia do następnej epoki...

16

Wednesday, 04.07.2012, 22:20

takie życie to ja żegnam

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Thursday, 05.07.2012, 06:32

Jak widać człowieczku nie możesz mieć takiego "kaprysu" bo inaczej byś bana nie dostał. No i kto tutaj ma rację?? :D

18

Thursday, 05.07.2012, 10:23

Gest szlachetny, ale sprzeczny z regulaminem, w związku z czym sukcesywnie będę cofać wszystkie takie aukcje. Ponieważ minęły 3 dni uprzejmie proszę osoby, które zostały "obdarowane" a zdążyły już wydać te PH, o kontakt ze mną przez PW.
I zgłoszenie swojej aukcji, jeśli jeszcze tego nie zrobiły ;)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Thursday, 05.07.2012, 10:50

Teoretycznie mogę być również obdarowany:D
Jeśli sprzedaje rzeczy o małej wartości nawet nie sprawdzam wyniku aukcji. Na bank nie jestem jedyny, więc inni mogą nawet nie wiedzieć że takie coś miało miejsce.
Ale widzę że są inni "życzliwi" którzy z wypiekami na twarzy nie omieszkają donieść na takie aukcje.
Pozdrawiam
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

20

Thursday, 05.07.2012, 13:14

Aukcja

jj