Nie jesteś zalogowany.

[rozwiązany] Mobilność

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 17.06.2008, 22:03

Mobilność

hm... może mi ktoś powiedzieć, jak to możliwe: "Czas marszu jednostek -105 %" :|
Mam już 1,7k doświadczenia do rozdysponowania i widzę.

Moim zdaniem max. powinno być 100% (jeżeli byłby limit minimalny), bo -105 % oznacza, że zanim wyślemy armie ona już wróci :rotfl:

2

Tuesday, 17.06.2008, 22:35

hehe mocne;p max to powinien być nie wiem chyba 70%;p ale na nic taka mobilnosc skoro bohater spowalnia;p

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Tuesday, 17.06.2008, 23:07

Z tego co pamiętam to max można zmniejszyć o 45%, więc prawdopodobnie nie będziesz mógł wrzucić na -105%. CVoś czuję, że jak spróbujesz to ci tego nie zapisze - a jak zapisze tzn., że to jest bug.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

4

Tuesday, 17.06.2008, 23:13

gdyby tak było nie można by już dać powyżej 45% bez zapisu jak to było też z dowodzeniem, szybkością bohatera czy lataniem

5

Wednesday, 18.06.2008, 09:27

Zostanie dzisiaj naprawione.

I tak armia nie będzie szła szybciej od hero.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Wednesday, 18.06.2008, 09:42

Naprawione.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker