Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 13.07.2012, 15:03

PODSUMOWANIE 1-6epok

Witam wszystkich,
jako że bardzo aktywnie na początku swojej gry pisałem o zmianach a z czasem odpuściłem sobie
aby dać szanse operatorom gry na wykazanie się. Vill pisał mi nie raz że aby się wypowiadać na temat
gry trzeba nieć doświadczenie a nie głowę pełną pomysłów niedoświadczonego gracza.
Myślę że teraz kiedy mam najstarsze aktywne konto na T2 fakt faktem grałem wcześniej na T1.
Stąd też po ponad 3 latach gry postanowiłem napisać co myślę na ten temat i pożegnać się:

Jakim cudem w 6 epoce gdzie wszystkie jednostki są szczytem techniki, mają implanty, laserowe pociski i inne duperele..
Mając bardzo mocnego bohatera. Mogąc chodzić na lokacje mechami tylko dla 6 epoki
DROPIE FEH-y i UR-y a dla odmiany łuki, sandały i włócznie!

Jeśli dla kogoś jest to logiczne że najmocniejsze wojsko w grze trafia prawie cały czas na taki syf
a biżuteria nawet na eventach pojawia się bez slotów
gdzie po tylu latach gry mam 1 pierścień z 3 slotami! (znaleziony w 4 epoce!)
i nawet mając ponad 120.000 ph nie stać mnie na drugi
niech mi to ktoś wyjaśni bo ja mam dość!

DO 18 SIERPNIA kasuje konto.
(Jeśli wejdzie patch ale okaże się niewypałem to w ciągu 7 dni od jego wprowadzenia też je usunę)
SZKODA MOJEGO CZASU NA ŁUDZENIE SIĘ ŻE KTOŚ RACZY POPRAWIĆ TĄ GRĘ



POZDRAWIAM X(

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Friday, 13.07.2012, 17:40

tylko co to zmieni dla pozostałych,a wypowiedz mnie się osobiście podoba :thumbsup:

3

Friday, 13.07.2012, 18:39

haha ja też po wakacjach skasuję bo już nie mam jak grać praktycznie zero rozwijania nie możność grabienia kogokolwiek jeśli ma nawet małą armię
śmieszne na t1 se pogram bo tam przynajmniej jest jeszcze jak grać
bo na t2 ograniczam się do grabienia pustych i lokacji

4

Friday, 13.07.2012, 21:47

zgadzam się z Tobą w 100 % drop biżu powinien być podniesiony razy 2, a zwoi z -5-6 epokowych o pare razy. ale mniejsza z tym. Ja też czekam na path, po nim podejmę decyzje co dalej, ale nie wróże T2 za dobrze :(
T2 - Cichy

5

Saturday, 14.07.2012, 09:01

Problem w tym ze brakuje nam konkurencji na T2. Trzeba będzie się chyba pokłucić i trochę powalczyć pomiędzy sobą :D