Nie jesteś zalogowany.

1

Wednesday, 18.07.2012, 10:39

Nuda

Trochę nudno się zrobiło ma ktoś może jakieś propozycje tego co można robić jeszcze w tej grze ciekawego ?

Poza wyprawkami oczywiście...

walki brak bo nie ma przeciwników, expy raz na parę dni, a raport czyta się 10 sekund, lokacje nic nie dają, zwoje i runy dropią tylko podczas eventów, nawet na aukcjach nic nie ma więc nie ma się o co bić. Pamiętam, że kiedy grałem w BW zawsze było coś na aukcji co chciałem mieć i się na to zbierało. Tutaj to jest trochę dziwne, że z czołowych zwojów może jest po 1 na serwie i nikt się nie wychyla...No i te zmiany.. Oby wreszcie coś się zaczęło ...

Poważnie pytam co można robić :D

Czekam na jakieś sensowne odpowiedzi związane z TE.

2

Wednesday, 18.07.2012, 14:00

wywalić wszystko do góry nogami pomieszać graczy w klanach i zacząć wojny każdy z każdym na zasadzie ścigamy się kto pierwszy dobije któryś tam lvl czy coś w tym stylu lub pozabiera się wioski (najlepszy klan wygra) i od nowa się miesza graczy hehe szalony pomysł

3

Wednesday, 18.07.2012, 19:42

myślisz ze po takim pomieszaniu "wróg z wrogiem'' by siedział w jednym klanie? ;>

4

Wednesday, 18.07.2012, 19:55

hmm nie wiem ja bym wytrzymał troche śmieszne jest że ludzie zaczynają się przez taką grę nienawidzić
poza tym miałem taką sytuację że poszedłem do wrogiego klanu hehe
ale róbta co chceta

5

Wednesday, 18.07.2012, 21:23

Wskrześ HERO :) względnie LIVE Q3
T2 - Cichy

6

Monday, 29.10.2012, 10:58

Jestem nowy na forum można dołączyć do jakiegoś klanu ???
Moja stronka Power Price - polecam.

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Monday, 29.10.2012, 11:06

Na forum nie ma klanów:D
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Podobne wątki