Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 02.08.2012, 10:44

W końcu do przodu:D

CzasWojny: ustroje polityczne!

W piątek, 10 sierpnia 2012, na serwery CzasuWojny wgrany zostanie patch wprowadzający ustroje polityczne!

• Każdy z graczy będzie mógł wybrać ustrój najbardziej odpowiadający jego stylowi gry!




Życzymy świetnej zabawy,

BWTeam

2

Thursday, 02.08.2012, 10:46

Można prosić link do tego?

Alien

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Thursday, 02.08.2012, 10:56

Pisałem o tym wczoraj: Olimpiada - moze jakis maly evencik ?

W poście, do którego został wstawiony odnośnik jest link do strony BWT, na którym jest opisane to, co wstawił Pirat.

4

Thursday, 02.08.2012, 11:38

Co nie zmienia faktu, że to trochę mało :D.

5

Thursday, 02.08.2012, 12:41

znaczy jakies szczególy by sie przydały i dla nas czy tylko to czy beda jescze jakies dodatki
i wiecej na temat ustrojow moze zebysmy wiedzieli co nasz czeka za te pare dni ???

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Thursday, 02.08.2012, 12:54

ale ta wiadomość przyszła do każdego z nas
po prostu na pocztę hehe zaglądajcie tam czasem a będziecie wiedzieć

7

Thursday, 02.08.2012, 13:16

Heh tak to jest jak się ma maila tylko do rejestracji w grach :D.
Ale racja, że przydałby się bardziej szczegółowy patch notes.

8

Thursday, 02.08.2012, 20:24

i co z tego?

przez rok tyle wymyśliliście?
masakra!
jak dla mnie czuje sie olany.
dla martwej gry dodano opcje która nic nie da ponieważ na t2 juz prawie nie ma oblegów/walk..

wiec faktycznie extra sprawa
ROK CZEKANIA! NA TO COŚ (na mit zwany patchem. )
TO WSZYSTKO?

tylko mnie utwierdziliście by pożegnać gre.

9

Thursday, 02.08.2012, 21:15

Wstrzymaj się z osądami dopóki nie będzie oficjalnego stanowiska twórców. Na razie podniecacie się jakąś cząstkową informacją o patchu, która nawet nie została oficjalnie obwieszczona na odpowiednim forum Time Edge. Wydaje mi się, że administracja czuje również nóż na gardle - bardzo wiele osób odejdzie z gry jeżeli nie będzie zmian istotnych.

10

Thursday, 02.08.2012, 21:51

bardzo wiele osób odejdzie z gry jeżeli nie będzie zmian istotnych.

Wiele w tej grze to niewiele w BW.
BW team nie czuje presji, gdyż główny produkt trzyma się dobrze.

11

Friday, 03.08.2012, 07:36

Poczekamy pewnie jeszcze trochę na info o szczegółach. Znudzeni gracze pewnie odejdą ale najważniejsze że wielu graczy wróci z urlopów w grze na obu serwerach a jak zaczną grac to zacznie się opłacać robić zmiany dla grających.

12

Friday, 03.08.2012, 09:30

Tak, ale zaczną grać jak warzywa.

Podobne wątki