Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 10.08.2012, 17:29

Zle wyświetlany czas treningu jednostek.

Zle wyświetla mi się czas treningu jednostek.

Robie 20 hopków i pisze że zobią się za 6 h !!!



Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Osadniczek" (10.08.2012, 17:41)


2

Friday, 10.08.2012, 18:19

Problem dotyczy każdej epoki.
Przy budowie większej ilości paczek niż 1, to podwaja czas każdej następnej.
A do tego "samo zmienia" czas budowy jednostek, nie uwzględniając zmian pochodzących z ustrojów.
Najprawdopodobniej drobny błąd przy wpisywaniu patcha ;)

3

Friday, 10.08.2012, 20:02

Nie wiem czy drobny, podwaja czas budowy przy przeładowaniu strony
wpisałem przed chwilą żeby budował 1 samuraja, i czas pokazał normalnie, przeładowałem stronę i czas się podwoił, tak że dotyczy to każdej ilości jednostek i jest irytujące

4

Friday, 10.08.2012, 20:17

NIe ma się co martwić. Z tego co widze to tylko czas jest zle POKAZYWANY ale jednostki robią się normalnie

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Saturday, 11.08.2012, 09:40

Naprawione. Jak napisał Osadniczek, błąd dotyczył jedynie wyświetlanych wartości.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker