Nie jesteś zalogowany.

[analizowany] Burzenie wioski

1

Wednesday, 18.06.2008, 22:43

Burzenie wioski

Gdzieś od godziny próbuję zburzyć miasto, ciągle mi pisze "Z tą wioską związane są akcje armii, niekoniecznie Twoich. Poczekaj, aż akcje te skończą się, by zniszczyć tę wioskę." Z początku myślałem że to przez to że mam oferte handlową, sprzedałem i nic. Nic się buduje, nikt nie atakuje, nikt nie oblega. Pewnie mnie szpiegują. Jak myślicie bug? Jak to ma się do bohatera i jego wojska? Co można robić a co nie przy burzeniu? Burzył już ktoś?

2

Wednesday, 18.06.2008, 23:44

Nadal sie nie da, martwie sie pomału...

dmn

Początkujący

Postów: 49

Skąd: Wawa Ursus, Piastów, Brwinów, Pruszków

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Thursday, 19.06.2008, 00:24

napisz to w dziale bugi i problemy techniczne

4

Thursday, 19.06.2008, 00:30

Nie ma sensu spamować, któryś mod to powinien raz dwa przenieść;p chyba że to nie bug a coś robie źle;p bo nadal sie nie da o_o

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Thursday, 19.06.2008, 00:54

Przypuszczam, że bohater i armia pochodzące z tego miasta muszą być obecne w danej wiosce, a nie mogą w tym czasie wykonywać akcji czy stacjonować w stolicy.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

6

Thursday, 19.06.2008, 00:56

No najpierw jak klikałem burzenie to byli w stolicy, teraz są w tej wiosce i nic...

Edit:

To był jednak bug, tamten bohater z tamtej wioski przez przypadek został przeze mnie wysłany do jaskini i umarł bo on nie lata;p Po jego śmierci wioska mogła zostać zburzona;p

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Darius" (19.06.2008, 02:33)


7

Thursday, 19.06.2008, 10:25

Czyli hero był w wiosce cały czas i nigdzie nie był wysyłany,a dopóki nie umarł nie mogłeś zburzyć wioski?
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


8

Thursday, 19.06.2008, 10:27

Tak;p

9

Thursday, 19.06.2008, 10:45

Logicznie rzecz biorąc powinno tak być, w końcu trzeba było coś z nim zrobić.
Nie mógł sobie istnieć bez wioski.

Ale nie wiem czy tak powinno być, bo to trochę bez sensu.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Friday, 20.06.2008, 10:37

Problem był w jednym warunku sprawdzającym akcje armii. Rozwiązany.
Bohater po zniszczeniu wioski powinien zostać uśmiercony, zaś armia usunięta.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

11

Monday, 23.06.2008, 23:49

mam ten sam problem :(

nic sie nie dzieje, wojsko i bohater stoja i nikt ich nie atakuje

Z tą wioską związane są akcje armii, niekoniecznie Twoich. Poczekaj, aż akcje te skończą się, by zniszczyć tę wioskę.


edit.
sprubuje pozbyc sie bohatera i wojska i zobacze co bedzie ?(

edit.2.

po przeniesieniu armii do stolicy udalo sie zniszczyc wioske, a wojska ktore z niej pochodzily zniknely, czyli ok ale dopiero jak w wiosce ktora chcialem zniszczyc nie bylo zadnych wojsk ani bohatera

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "LordViktor" (24.06.2008, 02:40)


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Tuesday, 24.06.2008, 09:16

W wiosce były tylko armie z tej wioski?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

13

Tuesday, 24.06.2008, 22:11

tak, w wiosce ktora chcialem zniszczyc byla tylka armia pochodzaca z tej wioski

bohatera wyslalem na pozarcie do t-rex, a armie do stolicy i dopiero jak wioska byla "pusta" dalo sie ja zniszczyc