Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

61

Sunday, 19.08.2012, 18:11

jak 6ep nie odpowiadaja naloty robione przez 5ep to niech wlacza sobie ustroj Dzieci Gai i po temacie

bo widze, ze tylko koalicja zuli placze, jak nie chcecie miec nalotow to macie wybor Dzieci Gai (wszyscy piszecie ze to fajny ustroj) :)

wybraliscie ustroj czysto militarny wiec musicie sie liczyc z konsekwencja rowniez nalotow,

jesli zostana zablokowane naloty to zule dalej bezkarnie beda sobie simowac,

dodac jedynie ustroj posredni/militarny dla 6ep, ktory da mozliwosc walki i serwer wtedy zaczenie zyc - reszta bez zmian :)

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

62

Sunday, 19.08.2012, 19:45

Dlaczego nie podpisałeś się po moją propozycją zamiany ustrojów skoro jest OK, tylko pleciesz bzdury? Dzieci Gai damy wam w gratisie.
Aha....to mamy otrzymać karę za awans i za dobry rozwój....płodzisz chore teorie człowieczku.

63

Monday, 20.08.2012, 09:01

Nie jestem z ZULI bynajmniej w grze :P
A 4 czy 5 epoka czym ma grac przeciw ONZ ? - 5 to rozumiem ONZetem a 4 ? To po co te ustroje jak kazdy by mial zdefiniowany jeden konkretny ?
Na T2 abys wybronil sie przeciw moim bombowcom ( burza za jednym razem 20 budynkow ) musisz miec min 1000 jednostek - dasz rade tak zabezpieczyc wszystkie wioski ? Majac ONZ co by mialo mnie powstrzymac przed zrownaniem innych ? Idziesz spac o 22 budzisz sie o 6 rano i nie masz 80 budynkow... Jak mozesz sie odegrac ... ? zmienic ustruj na DG albo ONZ i nic wiecej.
DG moga wyslac atak 10 jednostek - wybacz ale jak cos to stracisz 1-2 budyki w takim nalocie a wybronic sie tez duuuuuzo latwiej.

ps. 5 epoka ma ustroj zmniejszajszacy koszt jednostek ;P

64

Monday, 20.08.2012, 10:33

Na chwilę obecną, po przeanalizowaniu Waszych pomysłów i uwag najciekawiej wygląda pomysł:

1. ONZ - przez 24 godziny od wykonania nalotu, gracz może zostać zbombardowany. (W tym czasie nie można samemu wziąć urlopu itp)

2.ONZ - koszt jednostek latających zwiększony o np. 50 golda.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

65

Monday, 20.08.2012, 10:42

Oj ma ale niestety sprawia on, że wioski których szukałem miesiącami nie są warte połowy tego co przed updatem. Chociaż i tak pomysł mi się podoba bo to zawsze kilka jednostek więcej no i nie muszę budować niektórych kopalni. Ale z jednej strony to pomogło, ale nie w każdym przypadku. Miałem osadę pod ZMECHY. Połowiczne wydobycie ropy nie dało mi niczego bo zużycie nie może być mniejsze niż 1- to może zróbcie 0,5. Żelaza miałem na ponad 220 zmechów, gdzie teraz mam go na więcej ale niestety nic mi to nie da bo brak ropy, złota oraz saletry. Czyli moje osadki dostały po dupeczce troszeczke bo mam takie 2 :D Prosba moja taka żeby przynajmniej te jednostki kosztowały faktycznie połowę utrzymania czyli 0,5 w zaokrągleniu w górę- to chyba fair.

66

Monday, 20.08.2012, 11:06

Sushi a co z ustrojem pośrednim dla 6 epoki? Czy jest to w planach?

67

Monday, 20.08.2012, 11:35

Pośredni ustrój dobra rzecz, ale problemu bezkarności ONZ nie rozwiązuje...

Dzieci Gai to ustrój na początek 6e, kasować wiochy które się buduje ponad rok O.o delikatnie rzecz ujmując słaby pomysł.

68

Monday, 20.08.2012, 12:30


Na chwilę obecną, po przeanalizowaniu Waszych pomysłów i uwag najciekawiej wygląda pomysł:

1. ONZ - przez 24 godziny od wykonania nalotu, gracz może zostać zbombardowany. (W tym czasie nie można samemu wziąć urlopu itp)

2.ONZ - koszt jednostek latających zwiększony o np. 50 golda.

A może o 100, a co się będziemy rozdrabniać :D
I dodatkowo wydłużmy czas budowy 33% i całkowite utrzymanie o 33% - wtedy na pewno będzie sprawiedliwie :thumbsup: By żyło się lepiej - wszystkim ...

Prawie wszyscy napisali, że brakuje pośredniego ustroju dla 6e, ale nie wszyscy się zgadzają, że ONZ trzeba ograniczyć. Wobec tego czemu nie napisałeś czegoś co chce no chyba każdy z 6e, a piszesz o tym czego chce część osób? To wygląda tak jakby od razu było wiadome że ma się 5e zmienić...

Na pierwszej stronie napisaleś - "Celem balansu E4/E5/E6 ma być stworzenie alternatywy i możliwości
zarówno rozwoju i przechodzenia do kolejnych epok jak i danie szansy na
wyrównaną walkę z przeciwnikiem przy poniesieniu pewnych wyrzeczeń albo
ryzyka."

Technokracja jakie ma wyrzeczenia? ONZ ma jasne wyrzeczenie - wybiera ONZ ktoś - nie ma bonusu do jednostek z komunizmu, a technokracja co ma?

Zresztą - po co ta dyskusja skoro od początku było wiadomo, że ONZ i tak zostanie zmienione bo ktoś zaczął po dupce dostawać z 6e...

69

Monday, 20.08.2012, 13:10

Pierwsza propozycja super pomysl poniewaz pan dark elf od kilku miesiecy robi nalot i po ochronce ucieka na urlop chojraczek:) a mysle ze juz wielu osobą zalazl za skore, zapewne najbardziej boi sie zmian bo zostanie jako pierewszy wyzerowany

70

Monday, 20.08.2012, 13:33

Miałem się nie wypowiadać, ale skoro pojawiły się konkrety...

Opcja 1 super: jak ktoś decyduje się na naloty, to musi się spodziewać odpowiedzi.
Jak ktoś się na nie nie decyduje, to może spać spokojnie.
I sprawa uczciwa zdecydowanie, nie będzie "terrorystów" pod szyldem ONZ, a każdy ma szansę uchronić wsie, jeśli mu na tym zależy. Decyzja należy do gracza.

Piszecie o ustroju przejściowym dla 6ej epoki. Moim zdaniem nie jest tak bardzo potrzebny, chociaż na dobrą sprawę wybór który mamy to nie wybór, bo DG są zbyt słabe by komuś się to opłacało długoterminowo.

Brakuje według mnie natomiast poruszenia innego tematu: ustrojów 4ej epoki.
Nie wiem jak się nazywa ten, który dodaje 10 do AA jednostek, ale jest grubo przesadzony. Rozumiem: w obronie przed nalotami jak najbardziej. Ale w normalnych atakach?
Przecież ten ustrój to gwóźdź do trumny dla najbardziej przełomowych jednostek w tej grze: śmigieł. 5ta epoka zapewne traci cały swój urok w tym momencie.

Staram się nie wypowiadać z perspektywy klanu/koalicji, a patrzyć na motorykę gry na tyle na ile ją znam.
Tak więc proszę o darowanie sobie ataków w moich kierunku: "bo ŻULE to, ŻULE tamto".

71

Monday, 20.08.2012, 16:32

Na chwilę obecną, po przeanalizowaniu Waszych pomysłów i uwag najciekawiej wygląda pomysł:

1. ONZ - przez 24 godziny od wykonania nalotu, gracz może zostać zbombardowany. (W tym czasie nie można samemu wziąć urlopu itp)

2.ONZ - koszt jednostek latających zwiększony o np. 50 golda.
Sushi proszę Cię nie przesadzajmy, Przez cały post przewija propozycja POŚREDNIEGO USTROJU DLA 6 EPOKI a Ty twierdzisz, że najciekawiej wygląda pomysł dotyczący ONZ. Widać 6 epoka jest najbardziej przez Was za przeproszeniem "OLANA" . Wszyscy domagają się balansu ustroju dla 6 epoki. Jednym słowem MY O KOZIE TY O WOZIE. Jeśli tak macie robić to nie lepiej powiedzieć prosto w twarz, że macie zamiar robić jedynie Balans Ustroju dla 5 Epoki a nie mydlić graczom oczy i mówić jak było podane w tytule tego postu "Balans Ustrojów dla E5 - E6" .

Domagamy się balansu również dla 6 epoki - Ochrona stolicy + 1 wioski przed nalotami i oblegami. :!: :!: :!: :!: :!:

72

Monday, 20.08.2012, 16:43

wszyscy czekaliśmy na taki ustrój a tu d....a
Domagamy się balansu również dla 6 epoki - Ochrona stolicy + 1 wioski przed nalotami i oblegami

73

Monday, 20.08.2012, 17:02

Dodając pośredni ustrój w 6 epoce nie potrzebna będzie zmiana ONZ w 5 epoce .
Jeżeli w nowym pośrednim ustroju wioski będą chronione przed nalotami ONZ-towcy nie będą mieli kogo bombardować i wszyscy będą zadowoleni.

74

Monday, 20.08.2012, 17:50

Bolaks, tonaro1 - taki ustrój już jest.
pako -było to już wiele razy pisane ( onz atakuje też graczy w 5 i 4 epoce)
Dark-elf - popatrz nie tylko przez pryzmat swojej zemsty ale i grywalności.

PAMIĘTAJCIE ŻE BĘDZIE NOWY SERWER NA KTÓRYM TO WY MOŻECIE BYĆ PIERWSI W 6 EPOCE.
ŻE TO WAS BĘDĄ BOMBARDOWAĆ ONZtowcy.

Sushi - z tych dwóch pierwszy chyba lepszy bo w drugim też tyle że bardziej czasochłonna była by opcja powstania ONZ-TERORYSTY niszczącego cała grę dla 4-6 epok.

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

75

Monday, 20.08.2012, 18:39

Podpisuję się pod opcją nr 1.
Po prostu nie można ZUPEŁNIE BEZKARNIE robić tyle szkód i to w dwóch epokach na raz. Strata kilkunastu (a raczej kilkudziesięciu co jest jak najbardziej realne) poziomów budynków jest najboleśniejszą stratą w grze (padnięcie bunkra to przy tym pikuś). Naloty to najcięższa broń ofensywna w grze. Każdy kto zdecyduje się na niego musi liczyć się z odwetem (6E i 4E ponoć mogła świetnie bronić i to przez 24/7 to dlaczego nie 5E przez marne 24h??).
Ktos kto będzie chciał mieć święty spokój od nalotów wybierze ONZ samemu nie latając. Ktoś kto będzie chciał wojny (w końcu to Czas Wojny a nie Czas Bezkarnych Nalotów), to bedzie możliwe aby dostarczyć mu trochę atrakcji. Ot dodatkowa alternatywa dla ustroju. Świetna opcja, naprawdę trzeba poważnie brac ja pod uwagę.

76

Monday, 20.08.2012, 19:05

Elmmisiek, twierdzisz, że już jest ustrój pośredni dla 6 epoki. Pokaż mi go bardzo proszę. A moze chodzi Ci o Dzieci Gai :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Wybierz go w takim razie sobie sam i życzę ci powodzenia. Usuniesz konto sam z nudów.

77

Monday, 20.08.2012, 19:08

DYSKUSJA Balans Ustrojów E5 - E6
tak nazywa się ten temat i tylko jest poruszany temat ustroju ONZ bo szkodzi a co z 6 epoką :?:

78

Monday, 20.08.2012, 19:13

Elmmisiek, ja mam wioski na 30+ poziomie wiec nie mogę wybrać Dzieci Gai bo musiałbym je wszystkie zniszczyć i jedną tylko zostawić. Poza tym jest to ustrój nie militarny, nikt aktywnie grający go nie wybierze. Z opcji którą Sushi przedstawił 1 jest sprawiedliwa bo zawsze możesz się odgryźć.

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

79

Monday, 20.08.2012, 20:07

zapomniałeś o 4 e ona tez jest brana pod uwagę bo 5 epoka bez ONZ może latać po kimś co jest w 4 epoce i ona na pewno nie odda tym samym.

Tak że 1 punkt jest jak najbardziej najlepszy dla 5 epoki.
Dla 6 epoki tez trzeba wprowadzić ustrój co daje ochronkę jednej wioski przed oblężeniami żeby ten serwer ożył bo jak do tej pory nic się nie zmieniło wielu graczy albo siedzi na urlopach albo planuje zakończyć grę i jak tak dalej będzie przynajmniej na T1 to ten serwer upadnie szybciej niż myślicie po prostu zniszczycie się nalotami.

No i zapomniana 4 epoka też trzeba ją jakoś ochronić przed nalotami bo na prawdę nie ma się czym bronić .Ta epoka jest fajna ale i tak ja trzeba szybko opuszczać bo nawet za ataki się dostaje nalot .
Tak więc nie proponował bym żadnego ustroju tylko po prostu zlikwidować na 4 epokę naloty.

To tyle co dodam bo tak to tylko wałkujecie dwie epoki a temat jest żeby grało się dobrze od 4 do 6 epoki

80

Monday, 20.08.2012, 21:37

dlaczego zajmujemy sie tylko ONZ z 5ep??????????

zule placza bo maja naloty :?: tylko dlatego :(

powtarzam niech wlacza sobie Dzieci Gai i po tamacie placzki

znow zmianimy gre tylko pod jedna koalicje. a co z reszta :?:

oczywiscie czekamy na ustroj posredni dla 6ep, ktory rowniez bedzie dawal jakiegos "kopa" jak technokracja
jesli bedzie to kolejny ustroj ktory wydluzy koszty i czasy *5 to lepiej go nie robic

kolejne pytanie czy mozna zmienic ustroj dzieci gai bo jest nieuzyteczny :?: