Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 18.08.2012, 12:50

Kolejny Obleg Po Stracie Wioski Po 12 H

Jedną wioskę straciłem : 2012-08-17 23:50:06
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=f7320f186a

kolejne oblężenie dostałem : 2012-08-18 12:02:16
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=406c9176f6


według mojego zegarka nie mineło 24 h co mi gwarantuje Tutorial:

W zależności od wyniku oblężenia otrzymujemy następujące ochrony (liczone od momentu zakończenia oblężenia):


  • gdy stracimy wioskę: 24h ochrony na wszystkie nasze pozostałe wioski,
moje ID:
12575
serwer T1

2

Saturday, 18.08.2012, 15:08

Ochrona przed oblężeniami

Na wioskę nie można założyć oblężenia:


  • kiedy wioska jest główną wioską gracza - stolicą.
  • kiedy przeciwko posiadającemu ją graczowi toczy się już jakieś oblężenie,
  • kiedy z wioski, którą chcemy oblegać, jest założone oblężenie
    na innego gracza (dotyczy tylko tej jednej wioski, nie wszystkich wiosek
    gracza którego chcemy oblegać),
  • przez 6 x poziom Ołtarza godzin po przejściu do nowej epoki,
  • przez 48 godzin liczone od czasu, gdy nasze poprzednie oblężenie się zakończyło lub zostało rozbite,
  • jeśli dany klan oblegaliśmy w ciągu ostatniego tygodnia (wtedy możemy oblegać inny klan),

W zależności od wyniku oblężenia otrzymujemy następujące ochrony (liczone od momentu zakończenia oblężenia):


  • gdy stracimy wioskę: 24h ochrony na wszystkie nasze pozostałe wioski,
  • gdy zajmiemy wioskę innego gracza: 6h ochrony tylko na tę jedną wioskę,
  • jeśli ktoś nas oblegał i w wyniku ataku na oblegających
    rozbijemy (lub jeden z klanowiczów rozbije) oblężenie na naszą wioskę:
    24h ochrony dla obleganej wioski + 6h ochrony dla pozostałych naszych
    wiosek
  • jeśli obroniliśmy obleganą przez przeciwnika wioskę (remis lub przegrana przeciwnika): 24h na tę jedną wioskę.
rzeczywiście jest coś takiego muszę ci racje przyznać tylko po co nowe konto na forum? zbanowali cie czy jak ?

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Monday, 20.08.2012, 09:04

Czy oblegana wioska była Twoją własnością w momencie zakończenia poprzedniego oblężenia?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

4

Monday, 20.08.2012, 15:25

Nie była moją własnością zdobyłem ją godzinę lub 2 później .
Ale w tutku nie ma ani słowa o tym że nie będzie chroniona wieś którą wybuduje, zagrabie czy dostanę w spadku w czasie tych 24 h.
To JA dostaje ochrone 24 na wszystkie wsie po stracie .

5

Monday, 20.08.2012, 16:31

ja tam czytam w tutorialu co innego
i zdarzałay sie juz takie sytuacje jak ta a to z tej przyczyny ze zdobyłeś wieś

gdy zajmiemy wioskę innego gracza: 6h ochrony tylko na tę jedną wioskę,
jeśli ktoś nas oblegał i w wyniku ataku na oblegających rozbijemy (lub jeden z klanowiczów rozbije) oblężenie na naszą wioskę: 24h ochrony dla obleganej wioski + 6h ochrony dla pozostałych naszych wiosek

edit
do tej pory tak było ale chyba grasz od wczoraj i od wczoraj robisz ochronki :P , wystarczyło zapytac na forum co sie dizeje jak sie nowa wioske zdobedzie

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "robertpkt" (20.08.2012, 16:53)


6

Monday, 20.08.2012, 16:49

jeśli ktoś nas oblegał i w wyniku ataku na oblegających rozbijemy (lub jeden z klanowiczów rozbije) oblężenie na naszą wioskę: 24h ochrony dla obleganej wioski + 6h ochrony dla pozostałych naszych wiosek

Co ma piernik do wiatraka ???? nie wie w klasie nikt :rotfl:
Proszę o odpowiedź osoby kompetentne, czyli adminów ,gmów czy kogokolwiek kto się zajmuje tą grą a nie takich ignorantów j.w.

Proszę mi wskazać gdzie pisze o tym że poprzednia ochrona traci moc jeżeli nastąpi jakaś inna akcja związana z moimi wsiami .
Jeżeli nie ma takowego wpisu w tutorialu gry .Nie satysfakcjonuje mnie poprawienie błędu, oczekuje zwrotu wioski straconej przez brak pełnych informacji o schemacie gry.
Jeżeli takowy wpis jest a ja laik tego nie potrafiłem tego znaleźć ,proszę o wybaczenie za zawracanie gitary .

7

Monday, 20.08.2012, 18:01

Poprzednia ochrona nie traci mocy poprostu nie dostajesz dodatkowej ochrony na nowa wies - to tak jak masz promocje na samochody wyprodukowane w 2011 roku w tym samym salonie moze byc model z 2012 i mimo ze sa w jednym miejscu to juz na ten z 2012 TYLKO NA TEN nie obowiazuje promocja ;)
Prosciej chyba sie nie da :D

ps do posta nizej

by nie zasmiecac forum - jezeli masz polise na rok wykupiona na swoje 5 autek i w miedzy czasie sprzedaz jedno i kupisz kolejne 6 autko to na to 6 autko musisz nowa polise wykupic. ;P

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Elmmisiek" (21.08.2012, 11:18)


8

Monday, 20.08.2012, 19:28

Elmisiek jeżeli już mówisz o samochodach to mam pytanko .
Jeżeli kupię nowe auto i wykupię polisę autocasco na rok czasu i pod czas tego roku zafunduję sobie do niego nowe opony radio czy cokolwiek innego i tą nową rzecz mi ukradną w czasie trwania polisy ,czy dostanę odszkodowanie ? Czy polisa tego nie obejmuje?
Tym bardziej jeżeli nie ma takiego zapisu w umowie że na nowe opony nie obowiązuje mnie już ubezpieczenie.
Ja miałem ubezpieczone wszystkie MOJE wsie na 24 h. a że między czasie nabyłem nową nie było zapisu w umowie że ona nie jest ubezpieczona.

9

Monday, 20.08.2012, 20:56

v. 0.8.7
12 stycznia 2010



  • Po przejęciu wioski innego gracza, agresor będzie otrzymywał 6 godzin ochrony. :)