You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Ole

Professional

• "Ole" started this thread

• Send private message

1

Sunday, August 19th 2012, 1:27am

Problem z nalotami

Z tego co pamiętam nie powinny być burzone budynki w trakcie budowy a jednak:
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=389dc4cd19
CD było w kolejce budowania, automatycznie budowa została skorygowana 2 poziomy w dół.
Jeśli jednak można bombardować budynki znajdujące się w kolejce gdzie podziały się surowce? Tracę 2 krotnie raz w wyniku nalotu 2 w wyniku skorygowania w dół budowy a przecież koszt surowców był za wyższy poziom.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Konrad

Administrator

• Send private message

2

Monday, August 20th 2012, 9:02am

Z tego co wiem, to tak miało działać, nigdzie nie było powiedziane, że rozbudowywane budynki nie mogą być zniszczone.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Ole

Professional

• Send private message

3

Tuesday, August 21st 2012, 12:33am

a dlaczego tracę towar?
Automatyczna korekta w dół rozbudowanego lvl powoduje straty, Przy tym lvl budynku potężne bym powiedział. Dlaczego jestem ja i inni gracze 2 krotnie karani?
Raz stratami w nalocie 2 poprzez system gry.
Poszukałem

Absurdalne naloty

2 lata temu pisałem w podobnym klimacie, w tedy nawet nie byłeś łaskaw odpisać. I fakt jest jeszcze problem czasu budowy w przypadku wyburzenia budynku będącego już w kolejce.

Czyli w wyniku nalotu zostaje zniszczony budynek będący w trakcie budowy, zostają zniszczone jego np 2 poziomy. System automatycznie koryguje lvl budowy ale widzi czas budowy do końca z poprzedniego lvl (nie uzględniając że niższy poziom powinien być już wybudowany) i kradnie szurkę:(

4

Tuesday, August 21st 2012, 12:43am

miałem to samo kiedyś z budową saletry stawiałem lvl 29 przyleciał ****** i zniszczył właśnie saletre kilka tyś złota poszło do piachu ale czasu nie oblukałem bo to i tak różnica kilku godzin była

Ole

Professional

• Send private message

5

Tuesday, August 21st 2012, 12:57am

ale przy odpowiednim poziomie mówimy o dniach:(

6

Tuesday, August 21st 2012, 10:36am

w szóstej jeszcze więcej chyba no ale w 5 zauważyłem że budynki na 18 budują się tyle co w 4 epoce na 26 lvl

7

Wednesday, August 22nd 2012, 4:20pm

Ok, możemy w ogólę zabierać Ci rozbudowę i niszczyć poziom, czy o to zabiegasz?

Ole

Professional

• Send private message

8

Friday, August 24th 2012, 9:54pm

Po co i dlaczego ta agresja CZY JA TRYSKAM JADEM?
Zabieraj sobie co chcesz!!
Po prostu zauważam problem i już 2 lata temu o nim pisałem wtedy zostałem olany a teraz nie wiem, zastraszasz mnie?
Wydają mi się 2 rozsądne wyjścia z sytuacji.
1. Wprowadzić niemożliwość wyburzania budynków będących zakolejkowanych (chyba najprostsze do wykonania)
2. Niech po bombardowaniu i zniszczeniu budynku będącego w trakcie budowy zostanie skrócony czas budowy i zwrócona różnica w szurce.

Oczywiście widzę jeszcze jedno wyjście. Stwierdzić że jest jak jest i nic nie zmieniamy.

9

Monday, August 27th 2012, 12:01pm

4. Jest tak jak miało być od początku i jest prawidłowo.