Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 19.06.2008, 07:50

Czas trwania Oblężeń

W trakcie trwania oblężenia pojawia się czas trwania 1 fazy.
Brak natomiast czasu trwania właściwej walki.
Jeśli nie jest to problem to można by taki zamieścić.

Nie wiadomo bowiem jak daleko jest wioska która nas napada. Szczególnie w sytuacji usunięcia informacji o rozpoczętym oblegu.

2

Friday, 20.06.2008, 10:07

http://wiki.czaswojny.pl/index.php?title…legaj.C4.85cych

Nie jestem pewien o który z czasów ci chodzi.

Ogólnie walka jest rozgrywana natychmiast po upływie 18h + czas dojścia.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Friday, 20.06.2008, 10:24

Czas dojścia (nie jest wyświetlany)
Czas oblegu kończy się i trzeba czekać na faktyczną walkę. Nie wiadomo ile ona trwa. Jeśli ma się wiadomość o założeniu oblegu to można sobie sprawdzić gdzie gracz atakujący się znajduje i mniej więcej określić czas trwania 2 fazy (czas dojścia). W przypadku wykasowania info o oblegu czekamy nie wiedząc jak długo.
Oczywiście w chwili obecnej jest to ok. 20-30min. Chyba że zaatakuje mnie gracz oddalony o 4h marszu.

Jeszcze jedna sprawa.
W chwili obecnej na moim przykładzie najdalszy gracz jest oddalony o ok. 5h marszu. Wraz ze wzrostem ilości graczy czas będzie większy.
Załóżmy więc, że zaatakuję (grabież) gracza oddalonego o ok. 10h marszu. To daje 20h w jedną i w drugą stronę. W tym czasie ktoś założy na mnie obleg. Wychodzi z tego, że podczas oblegu moja armia będzie poza wioską i nie będzie brała udziału w walce?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "AzAzel" (20.06.2008, 18:36)


4

Monday, 23.06.2008, 16:59

Oczywiście że nie będzie brała udziału.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

5

Tuesday, 24.06.2008, 07:01

Można by było wprowadzić opcję anuluj akcję by armia mogła wrócić.

6

Wednesday, 25.06.2008, 09:06

Nie, nie można by. :P
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

7

Wednesday, 25.06.2008, 10:10

Nie będzie opcji anulowania oblężenia? Trochę to bez sensu bo czasem ludzie się mogą dogadać czy zmienić zdanie.
Atak nie musi mieć opcji anuluj ale obleg powinien mieć moim zdaniem.