Nie jesteś zalogowany.

21

Friday, 24.08.2012, 20:16

ale ja dalem taki sam przyklad jak ty. awatar i przywolania to ten sam tym czarow. zalozyles 2 epokowy zwoj, ja swojego czasu zalozylem sobie przywolanie wegorza , wsadzilem kosmiczne jak na tamte czasy runy i uzywalem czaru 2 ( dwa dni), potem bardzo szybko zmienilem na zestaw awkow i szarz wlasnie z powodu ze przywolania sa smiesznie slabe... ale jak nie masz awatara to i tak lepsze niz nic chocby z tego powodu ze jest na lokacji wiecej jednostek, a na ekspie moze nawet przesadzic o byc albo nie byc :-) masz na tacy wszystkie tajniki ;-)
T2 - Cichy

22

Friday, 24.08.2012, 20:23

No właśnie i to tylko potwierdza to że jednostki przywoływane powinny dostawać bonus tak aby przywołania nawet z 4 epoki nie były słabsze do avatarów ( niech będą choć porównywalne ).
Ja nie domagam się aby zrównać np przywołanie wilka do avatara tylko chce aby dodawało mu te marne bonusy które mimo wszystko nie wpłyną na fakt iż avatar jest lepszy.

23

Saturday, 25.08.2012, 08:39

skoro błękitna noc na takiego wilka działa to niech też będzie miał tą premkę do ataku od demona itp

24

Saturday, 25.08.2012, 10:20

I to jest bardzo dobry przykład skoro na wilka działają czary typu moc heraklesa (tak jak w moim przypadku ) to powinny działać też bonusy klasowe i te z przedmiotów.
Przecież moc heraklesa ,, działa tylko na nasze jednostki " a więc skoro działa na wilczka to powinien dostawać też bonusy

25

Saturday, 25.08.2012, 10:37

Akurat moc heraklesa może też działać na inne sprzymierzone armie, np. w oblegu.
A oczywiście inne armie w oblegu nie otrzymują bonusów od reszty bohaterów.

26

Saturday, 25.08.2012, 11:12

no dobra zły przykład ale to nie zmienia faktu że bonusy powinny byc dodawane