You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, August 23rd 2012, 12:50pm

Przywołane jednostki nie otrzymują bonusów klasowych oraz premii od posiadanych przedmiotów.

Przywołane jednostki takie jak Wilczy samiec czy też Upadły nie otrzymują premii klasowych oraz tych z przedmiotów np zwiększenie hp ataku itp.
Czy można prosić o naprawienie tego błędu ?

2

Thursday, August 23rd 2012, 12:57pm

Ale to nie jest błąd przecież.

3

Thursday, August 23rd 2012, 12:58pm

NO podobno miały przyjmować bonusy

4

Thursday, August 23rd 2012, 12:59pm

A gdzie jest tak napisane?
Daj link.

5

Thursday, August 23rd 2012, 1:14pm

ja o to tez kiedys pytałem w prywatnej wiadomosci i otrzymałem taką odpowiedz:

Konrad

Administrator

Tuesday, 11.10.2011, 09:16
RE: Bonus dla Przyzwanych

Z tego co widzę w kodzie, powinny dostawać.

UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
Jeśli chcesz szybkiej odpowiedzi, napisz temat w odpowiednim dziale lub ostatecznie wyślij prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

6

Thursday, August 23rd 2012, 1:17pm

Może w kodzie tak jest, ale na logikę raczej nie, ponieważ w raporcie są wyświetlani jako osobne armie, a tylko jednostki z armii bohatera dostają jego bonusy.

7

Thursday, August 23rd 2012, 1:21pm

Danio ok ale według mnie to też jest BŁĄD

bo skoro przyzwany jest osobną armią

to AWATAR powinien byc kopią hero bez załoznego sprzetu, no tez sie pojawia w osobnej armii

8

Thursday, August 23rd 2012, 1:23pm

Niby dlaczego bez?

9

Thursday, August 23rd 2012, 1:23pm

Nie liczy sie co jest na logikę ale co jest w kodzie a skoro w kodzie jest że dostaje bonus a go nie dostaje znaczy jest błąd

10

Thursday, August 23rd 2012, 1:33pm

Danio niby dlatego:

Skoro przyzywamy awatara i on ma identyczne wlasciowosci jak nasz hero z zalozonym sprzetem to adekwatnie powinnien on przyzwaac swojego awatara bo tez ma te same runy te same czary ten sam sprzet, i wszystko by stracilo logike.

a jednak przyzwany awatar nie przyzywa swojego awatara a ma identyczny sprzet na sobie. Temat dotyczy bledu z przyzwanymi powinni miec bonus klasowy bo tez wychodzą z danego hero.

11

Thursday, August 23rd 2012, 1:36pm

W sumie macie rację, lecz avatar bez sprzętu byłby dość słaby nieprawdaż?

12

Thursday, August 23rd 2012, 1:39pm

Tak jak przywołane zwierze bez bonusów !!

13

Thursday, August 23rd 2012, 1:46pm

Jakby poprawili to i przywolane zwierzeta mialby ten swoj boonus tak jest w kodzie gry, to walki i tak nie staly by sie jakos znaczaco lepsze, ale napewno staly by sie bardziej uczciwe i przydalby sie na lokacjach i ekspedycjach bo teraz juz w kazdej erze mozna zmontowac sprzet na paluchy i szyje.

14

Thursday, August 23rd 2012, 9:57pm

coś jest na pewno nie tak z przywołaniami, wo wg tego co napisaliście, klon powinien wpadać w szarże ( założony awek + szarża) a jeszcze nie widziałem takiego cuda, no chyba że źle patrzyłem :)
T2 - Cichy

15

Thursday, August 23rd 2012, 10:13pm

no jakby klon w szarże wpadał to pomyśl co by się stało z nieśmiertelnym , i bosami do zaliczenia !!!
przecierz by nie wyrobili na umieraniu i na emeryttke musieliby iść !!!

16

Thursday, August 23rd 2012, 10:20pm

Ale temat nie dotyczy avatarów tylko np wilczego samca ( przywołańca z 2 epoki ).
Taki jest do niczego i nie podlega żadnym bonusom dosłownie i nawet na zwykłej lokacji pada na hita.
Oto przykład :

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=434bffea9e

17

Friday, August 24th 2012, 12:12am

ale przecież to zwój 2 epokowy, wiec nie oczekój od niego cudów

18

Friday, August 24th 2012, 8:54am

No to idąc Twoim tropem myślenia avatar to zaledwie zwój z 3 epoki więc powinien być tylko odrobinie silniejszy niż ten z 2 epoki a wszyscy wiemy że tak nie jest.

19

Friday, August 24th 2012, 9:17am

To sobie zrób avatara i po problemie.

20

Friday, August 24th 2012, 9:18am

Po pierwsze nie zrobie sobie avatara bo nie mam tyle PH.

Po drugie nie będzie po problemie bo później przyjdzie ktoś nowy znajdzie pierścionek i zwój i będzie miał taki sam problem.

Problemy trzeba rozwiązywać a nie zamiatać pod dywan.