Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 29.08.2012, 22:54

Ustroje 5 epoki

Witam.

Chcę się podzielić pewnymi spostrzeżeniami, które zapewne już i tak każdy dawno temu zauważył ale uważam, że niektóre wątki należałoby obgadać przed wprowadzenie korekty ustrojów.

Na początku chcę zaznaczyć, że byłem od samego początku zwolennikiem dynamicznej gry, epickich walk etc. więc zawsze zabierałem głos w sprawach, które uważałem za ważne dla dalszego rozwoju gry...

Wydaje mi się, że ustroje 5 epoki zostały już oklepane w wątku, który wystartował z inicjatywy administracji, niemniej jednak pominięty został pewien wątek. Chodzi mi otzw. ustrój pośredni tj. KOMUNIZM. Zapewne każdy już wie co kryje się pod tą nazwą.

Patrząc na osady moje, moich znajomych z klanu oraz znajomych z innych klanów doszedłem do wniosku, że została naruszona pewna zależność. Chodzi mi o to, że kiedy szukałem miesiącami osad nie wiedziałem o zmianach, które nastąpią - inni również więc nie byłem w stanie przewidzieć jak potoczą się dalsze losy gry. Co za tym idzie wybierając nowe osady, które defakto budowałem od zera jako jeden z nielicznych kierowałem się doświadczeniem, które posiadałem z t1. Wiedziałem, że znalezienie osady pod czołgi graniczy z cudem, a pod zmechy to może ze 2 na serwie widziałem łącznie z moją - a właściwie moją ex. W przypadku osady czołgowej bonusy właściwie niczego nie dają ponieważ takie osady posiadają max 3 kopalnie złota - może 4 w porywach. W przypadku osady pod zmechy jest to również absurdalne gdyż w takich nie ma wiecej niż 3-4 kopalni ropy - z kolei żelaza jak miałem 3k wydobycia mam 6 k - i po co mi to ??? Reasumując plusem jest to, że stolica dostała dużego kopa, a minusem, że tak na prawdę wszystkie super osady na serwerze - oczywiście przy wyborze ustroju tzw. pośredniego stały się super przeciętne, a osady tzw. simów zrównały się z ex-super osadami.

Nie wiem czemu miało to służyć - nie chcę też nawet poruszać wątku zmiany czegokolwiek ale osobiście nawet wolę żeby administracja niczego już nie zmieniała ponieważ żadna zmiana nie wyszła na dobre. W końcu nie można mieć wszystkiego. Simy się cieszą.... Także wiem, że nie pochwalałem nowego serwera ale w chwili obecnej to wg mnie jedyne sensowne rozwiązanie.... Irytuje mnie już po prostu to, że to co kiedyś było ważne i cenne znowu nic nie znaczy.

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Wednesday, 29.08.2012, 23:11

co Ty masz do tych simów ,boli Cię że teraz simy Cię leją .

Poza tym narzekałeś niedawno że nie masz godnego przeciwnika z kim byś mógł powalczyć :D

Ale teraz chyba zmieniłeś zdanie bo musisz uciekać wojami :whistling:

Daj nick z T2 żebym mógł Cie poprzeć że zostałeś pokrzywdzony :!: :!:

3

Wednesday, 29.08.2012, 23:55

Może nie podejmuj się dyskusji bo to nie twój poziom. Jakbym chciał się z kimś droczyć to bym sobie zrobił posta na miszmaszu.

Jak stworzymy wątek o pierdzeniu i wąchaniu pierdów to może poprosimy Cie o jakiś drobny komentarz ale wątpię bo 12 letnich jest tutaj pod dostatkiem. A teraz idź pouczyć się trochę tekstu czytanego ZE ZROZUMIENIEM. To może jak otworzą t18 pogadamy sobie....

ps. nigdy nie uciekałem wojami.

4

Thursday, 30.08.2012, 07:28

Dużo osób uważa ze jednak 5 epoka dostała największe wzmocnienie. Już się pojawiły oskarżenia na administracje ze ułatwia jednej stronie grę. Zawsze jest możliwość oddania wiosek i poszukania nowych terenów. Co do grania simów to raczej powinieneś się cieszyć ze grają niż narzekać bo zaczęło się coś dziać. Nie wiem na jakim serwie grasz ale i na jednym i na drugim strona dominująca simuje;)

5

Thursday, 30.08.2012, 08:13

Bardzo się cieszę, że simy zaczną brać udział w grze - wykazałem tylko pewne zależności, które występują w Time Edge. Każda zmiana wpływa moim zdaniem negatywnie na grę. I tym gorzej się z tym czuję ponieważ sam byłem zwolennikiem niektórych. Ale jak to się mówi trzeba brać t o co jest a z simami i tak sobie poradzimy :P

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Thursday, 30.08.2012, 17:50

następny dorosły się znalazł gówniarz .