You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

21

Tuesday, September 11th 2012, 6:48am

podejrzewam taki wynik że jego czołgi będą stać ... a twoje halki będą bić w obronę chyba że tego demonca dasz lub jeśli masz człeka

22

Tuesday, September 11th 2012, 7:10am

To jest obleg wiec bedzie mial czas na zniszczenie czolgow, w zwyklym pojedynku moglo by byc ze stracil by polowe a u Jawy czolgi by zostaly na malej ilosci HP ale by zostaly. Przewaga 10 vis 1 te swoje robi. Choc jestem za Jawa :P

23

Tuesday, September 11th 2012, 11:34am

Comanche
zgadza się zawdzięczasz to wszystko tylko swojemu czasu bo gdyby nie wiochy które wcześniej dostałeś nie na zbierał byś tyle skorki i nie nadbudował byś tyle podczas eventu z tego moral że nie tylko sobie wszystko zawdzięczasz i pamiętaj już w 4 erze ci nikt nie pomoże niestety więc wątpię byś kiedyś zmienił epoko ;) bo tam kolegów już nie masz ;(

24

Tuesday, September 11th 2012, 4:10pm

wagoneer ma tylko 8 do 1 nic wielkiego ale jeśli piechte doliczyć jawy i to że zaraz będzie miał więcej czołga jeszcze ... ja wiem dlaczego jak będzie chciał to wam powie

Spiryt77

Intermediate

• Send private message

25

Wednesday, September 12th 2012, 7:02pm

O Ciebie Wagoner się Orale i Spartanie rozbijali chyba zapomniałeś jak to wystawiłeś mnie im żeby dali Ci spokój potem nawet Ci oddali wioskę którą wcześniej zabrali .

Tak że chyba historie sobie pomyliłeś ?(

Kolega tam dobrze napisał że najpierw wioski dostałeś od Valhalli a teraz piszesz że dzięki tylko sobie to masz.Napisz chociaż raz prawdę jak byś nie dostał ich to znowu był byś daleko w.......

26

Thursday, September 13th 2012, 5:08am

Jakieś stare wioski po NWV mamy w klanach ze starych dobrych czasów jak się jeszcze nie zacząłeś u Hieny w klanie "rządzić" ... później to już sami sobie wzięliśmy jak dawaliście na "tacy" bez obrony :/

Ja mam swoją wioskę po Galaktyce !

... to że Ci 3 lata temu nie zrobiłem kolejnej ochronki ( po jakiś 10 z rzędu ) bo nie miałem neta / nie było mnie przy kąpie / nie miałem czasu będziesz mi wypominał do końca TE :rotfl: ... no i jakąś teorię spiskową sobie do tego wymyśliłeś, która Cię doprowadziła do zagłady / Twojego starego kata ... a Pirat sobie gra na nim nadal :P

... masz fart że w Diabłach nie ma takich zaciętych ludzi jak u mnie w klanach ... bo by w Twoich wioskach nie pozostał żaden kamień na kamieniu ... :!:

27

Thursday, September 13th 2012, 8:59am

Ja mam swoją wioskę po Galaktyce !

pewnie ją sam zdobyłeś jeszcze hahahhaha :) czy dostałeś

Spiryt77

Intermediate

• Send private message

28

Thursday, September 13th 2012, 3:01pm

to nie jest teoria spiskowa bo miałem to potwierdzone że wystawiłeś i to od przeciwnej strony więc się nie wykręcaj.

kamień na kamieniu to chyba u Was nie zostanie jak przejdziecie bo gracze czekają na Was .

U ciebie w klanie są zacięci ludzie chyba sobie żartujesz bo w Diabłach są bardziej zacięci gracze bo nie potrzebują mutantów armii żeby kogoś zaatakować jak to u Was jest :thumbup: . Jak chodzi o wioski że nam wzięliście to dopiero jak zostało parę wiosek u Nas bo chłopaki powchodzili epokę wyżej tak że sobie daruj takie komentarze tylko powiedz czemu to zrobiliście bo biedaczki nie dawały sobie rady i byli kasowani :)

This post has been edited 1 times, last edit by "Spiryt77" (Sep 13th 2012, 3:16pm)

29

Thursday, September 13th 2012, 5:53pm

Tak. Niektorzy czekaja za twoim awansem Comanche ;) bedzie rozliczenie za 3e

facio

Intermediate

• Send private message

30

Friday, September 14th 2012, 4:03am

no i przez Was koledzy z Hell i Pinków nie pojawią się wyżej

Ja czekałem i czekałem w 5e na co niektórych i się nie doczekałem, więc w najbliższych dniach skaczę do 6e i dalej będę czekał hahahaha

akurat Wagonner mi nic nie zawinił, ale kilku jego kolegów męczyło mnie wioseczkami wujaszków

31

Friday, September 14th 2012, 2:21pm

hej lust może na mnie sobie odpłacisz co ?
ja tam biegałem ile mogłem w 4 na 4 epcie diabełków a jak przeszedłem to nie wiem dlaczego w diabłach też skoczyli chcięli mi pomóc czy jak ?

Golem

Intermediate

• Send private message

32

Friday, September 14th 2012, 6:53pm

powiem krótko najlepsze wioski na serwie T2 po wygranej wojnie ze spartanami miała NWV potem wioski były oddawane bliskim którzy pomagali nam w wojnie więc jak ktoś pisze głupoty że zabrał nam te wioski to jest chyba chory na umyśle nawet moje 3 wioski które miałem są w posiadaniu Pinków czy kilerów hehe czy jakoś tam

facio

Intermediate

• Send private message

33

Sunday, September 16th 2012, 7:52am

pinki i hell są stoją na przegranej pozycji teraz
chcąc, nie chcąc, nie pójdą wyżej hahaha
bombki dla co niektórych będą na 110%

34

Sunday, September 16th 2012, 8:34am

rozwiązanie diabłów to oczywiście bombki kto by nie wiedział
a umiałbyś się wybrać tam do wioski i wadzić lufe czołgu w tłek rajtka ? 100 czołga nie zostanie rozwalone przez 500 rajek

35

Sunday, September 16th 2012, 11:39pm

Teraz częściej może będziemy się spotykać z 5epoką w oblegach bo jedno z uśpionych kąt z 4 epoki ożywiliśmy na próbę :)

Zastanawia mnie jak się mają naloty na 4 epokę ??? Bo w 5 jest tak że jak się nie wysyła nalotów to się też ich nie dostaje w kontrze ... niby ? A 4 epokę nalotami można naparzać ile się chce ???

Jak bym wiedział że nie będę dostawał od 4-5 klanów nalotów co 1h na opór każdego dnia to jestem gotów skoczyć do 4 epoki nawet za kilka dni :P

36

Monday, September 17th 2012, 7:29pm

naloty tylko na kontrę są tylko względem msz i tego średniego ustroju z 6
na 4 można chyba latać do oporu
a ja sam z siebie nie będę latał tylko jak mi każą to wlecą niestety do ciebie bombowce na demoncu 38 a po takim nalociku to 5 budynków min

37

Tuesday, September 18th 2012, 1:15am

O ile by przetrwały ... jak bym swoim DE 43 bronił :)

Czyli jak myślałem ... zapraszacie i gnoicie :P Chyba pominę 4 epokę i wskoczę od razu do 5 :P

38

Tuesday, September 18th 2012, 6:22am

wtedy jakbym przyleciał to twoje wojo obowiązkowo wyczyszczone wcześniej

39

Tuesday, September 18th 2012, 10:35pm

masz racje olej 4 wskocz do 5 też cie odwiedzę ja nie bomkuje bo to nie dla mnie ale wojo ci wyczyszczę

40

Tuesday, September 18th 2012, 10:41pm