Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Tuesday, 11.09.2012, 06:48

podejrzewam taki wynik że jego czołgi będą stać ... a twoje halki będą bić w obronę chyba że tego demonca dasz lub jeśli masz człeka

22

Tuesday, 11.09.2012, 07:10

To jest obleg wiec bedzie mial czas na zniszczenie czolgow, w zwyklym pojedynku moglo by byc ze stracil by polowe a u Jawy czolgi by zostaly na malej ilosci HP ale by zostaly. Przewaga 10 vis 1 te swoje robi. Choc jestem za Jawa :P

23

Tuesday, 11.09.2012, 11:34


Comanche
zgadza się zawdzięczasz to wszystko tylko swojemu czasu bo gdyby nie wiochy które wcześniej dostałeś nie na zbierał byś tyle skorki i nie nadbudował byś tyle podczas eventu z tego moral że nie tylko sobie wszystko zawdzięczasz i pamiętaj już w 4 erze ci nikt nie pomoże niestety więc wątpię byś kiedyś zmienił epoko ;) bo tam kolegów już nie masz ;(

24

Tuesday, 11.09.2012, 16:10

wagoneer ma tylko 8 do 1 nic wielkiego ale jeśli piechte doliczyć jawy i to że zaraz będzie miał więcej czołga jeszcze ... ja wiem dlaczego jak będzie chciał to wam powie

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

25

Wednesday, 12.09.2012, 19:02

O Ciebie Wagoner się Orale i Spartanie rozbijali chyba zapomniałeś jak to wystawiłeś mnie im żeby dali Ci spokój potem nawet Ci oddali wioskę którą wcześniej zabrali .

Tak że chyba historie sobie pomyliłeś ?(

Kolega tam dobrze napisał że najpierw wioski dostałeś od Valhalli a teraz piszesz że dzięki tylko sobie to masz.Napisz chociaż raz prawdę jak byś nie dostał ich to znowu był byś daleko w.......

26

Thursday, 13.09.2012, 05:08

Jakieś stare wioski po NWV mamy w klanach ze starych dobrych czasów jak się jeszcze nie zacząłeś u Hieny w klanie "rządzić" ... później to już sami sobie wzięliśmy jak dawaliście na "tacy" bez obrony :/

Ja mam swoją wioskę po Galaktyce !

... to że Ci 3 lata temu nie zrobiłem kolejnej ochronki ( po jakiś 10 z rzędu ) bo nie miałem neta / nie było mnie przy kąpie / nie miałem czasu będziesz mi wypominał do końca TE :rotfl: ... no i jakąś teorię spiskową sobie do tego wymyśliłeś, która Cię doprowadziła do zagłady / Twojego starego kata ... a Pirat sobie gra na nim nadal :P

... masz fart że w Diabłach nie ma takich zaciętych ludzi jak u mnie w klanach ... bo by w Twoich wioskach nie pozostał żaden kamień na kamieniu ... :!:

27

Thursday, 13.09.2012, 08:59

Ja mam swoją wioskę po Galaktyce !


pewnie ją sam zdobyłeś jeszcze hahahhaha :) czy dostałeś

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

28

Thursday, 13.09.2012, 15:01

to nie jest teoria spiskowa bo miałem to potwierdzone że wystawiłeś i to od przeciwnej strony więc się nie wykręcaj.


kamień na kamieniu to chyba u Was nie zostanie jak przejdziecie bo gracze czekają na Was .

U ciebie w klanie są zacięci ludzie chyba sobie żartujesz bo w Diabłach są bardziej zacięci gracze bo nie potrzebują mutantów armii żeby kogoś zaatakować jak to u Was jest :thumbup: . Jak chodzi o wioski że nam wzięliście to dopiero jak zostało parę wiosek u Nas bo chłopaki powchodzili epokę wyżej tak że sobie daruj takie komentarze tylko powiedz czemu to zrobiliście bo biedaczki nie dawały sobie rady i byli kasowani :)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Spiryt77" (13.09.2012, 15:16)


29

Thursday, 13.09.2012, 17:53

Tak. Niektorzy czekaja za twoim awansem Comanche ;) bedzie rozliczenie za 3e

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

30

Friday, 14.09.2012, 04:03

no i przez Was koledzy z Hell i Pinków nie pojawią się wyżej

Ja czekałem i czekałem w 5e na co niektórych i się nie doczekałem, więc w najbliższych dniach skaczę do 6e i dalej będę czekał hahahaha

akurat Wagonner mi nic nie zawinił, ale kilku jego kolegów męczyło mnie wioseczkami wujaszków

31

Friday, 14.09.2012, 14:21

hej lust może na mnie sobie odpłacisz co ?
ja tam biegałem ile mogłem w 4 na 4 epcie diabełków a jak przeszedłem to nie wiem dlaczego w diabłach też skoczyli chcięli mi pomóc czy jak ?

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

32

Friday, 14.09.2012, 18:53

powiem krótko najlepsze wioski na serwie T2 po wygranej wojnie ze spartanami miała NWV potem wioski były oddawane bliskim którzy pomagali nam w wojnie więc jak ktoś pisze głupoty że zabrał nam te wioski to jest chyba chory na umyśle nawet moje 3 wioski które miałem są w posiadaniu Pinków czy kilerów hehe czy jakoś tam

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

33

Sunday, 16.09.2012, 07:52

pinki i hell są stoją na przegranej pozycji teraz
chcąc, nie chcąc, nie pójdą wyżej hahaha
bombki dla co niektórych będą na 110%

34

Sunday, 16.09.2012, 08:34

rozwiązanie diabłów to oczywiście bombki kto by nie wiedział
a umiałbyś się wybrać tam do wioski i wadzić lufe czołgu w tłek rajtka ? 100 czołga nie zostanie rozwalone przez 500 rajek

35

Sunday, 16.09.2012, 23:39

Teraz częściej może będziemy się spotykać z 5epoką w oblegach bo jedno z uśpionych kąt z 4 epoki ożywiliśmy na próbę :)

Zastanawia mnie jak się mają naloty na 4 epokę ??? Bo w 5 jest tak że jak się nie wysyła nalotów to się też ich nie dostaje w kontrze ... niby ? A 4 epokę nalotami można naparzać ile się chce ???

Jak bym wiedział że nie będę dostawał od 4-5 klanów nalotów co 1h na opór każdego dnia to jestem gotów skoczyć do 4 epoki nawet za kilka dni :P

36

Monday, 17.09.2012, 19:29

naloty tylko na kontrę są tylko względem msz i tego średniego ustroju z 6
na 4 można chyba latać do oporu
a ja sam z siebie nie będę latał tylko jak mi każą to wlecą niestety do ciebie bombowce na demoncu 38 a po takim nalociku to 5 budynków min

37

Tuesday, 18.09.2012, 01:15

O ile by przetrwały ... jak bym swoim DE 43 bronił :)

Czyli jak myślałem ... zapraszacie i gnoicie :P Chyba pominę 4 epokę i wskoczę od razu do 5 :P

38

Tuesday, 18.09.2012, 06:22

wtedy jakbym przyleciał to twoje wojo obowiązkowo wyczyszczone wcześniej

39

Tuesday, 18.09.2012, 22:35

masz racje olej 4 wskocz do 5 też cie odwiedzę ja nie bomkuje bo to nie dla mnie ale wojo ci wyczyszczę