Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

41

Wednesday, 19.09.2012, 04:23

A to dobitka "Sprytnego" Spiryta ... :/

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=38e3deaebe

... "Sprytny" Spiryt mógłby w końcu postawić jakiś bunkier i pokazać na co go stać !!!

Wyzywam Cię ! Cały ten Twój "kram" przeciwko mojej jednej armii ! Wyznacz miejsce i czas ... rozstawiać "kram" możesz jak Ci się podoba !!!

42

Wednesday, 19.09.2012, 18:15

skakuj do 5 ery dam ci 1miesiąć na rozbudowę i możesz wystawić wszystkie te swoje armię to przyjdę do ciebie to zobaczymy na co cie stać i tych twoich hero a co do Spiryta to jedzie waz jak chce i kiedy chce a wy to nawet trafić go nie umiecie tacy waz gracze żenada

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

43

Wednesday, 19.09.2012, 20:19

słuchaj mi to nie potrzebne tak jak pisałem w 3 epoce podobno uciekałem przed Tobą tak pisałeś na forum ale napisałem że woja stoją w wiosce to tylko puściłeś ze200 jednostek żeby zbić fronty i nie przyszedłeś już potem a tak kozaczyłeś .

Jak by wioski nie były zjechane nalotami to też bym miał teraz mutanty i byś nawet nie zajrzał do mnie bo byś dygał tak samo jak byłem w 3 epoce .I tylko dlatego założyliście na nas oblężenia bo nie dawaliście sobie rady bo Was kasowałem taka prawda ,poza tym sam to napisałeś do nas na klan .
Tak ze nie bądź takim bohatera bo mi to nie potrzebne ustawiać się przez mutantem i tracić wojo jak mogę sobie i bez tego po expic jak do tej pory na Was.



Poza tym na pewno nie pisałem na forum że przejdę do 4 epoki tylko mi nalotów nie róbcie ,nawet bym się nie zniżył do takiego poziomu jak Ty. Chodź wrogów miałem dużo i mam .

Ps.w 4 epoce złota mało a poza tym szpiegujcie sobie dalej moja wioskę żebym jej nie mógł skasować bo to akurat wam dobrze wychodzi mnie by znudziło po jednym dniu ale Wy prawie tydzień. Ale to z braku zajęcia .

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

44

Wednesday, 19.09.2012, 20:28

A poza tym zejdź ze mnie i się odpi......ol bo wiem że Was wkurza te kasowanie i Wasza niemoc co do skasowania coś
u mnie :)


No i własnie pisałeś że u was są tacy dobrzy gracze a ani raz mnie nie skasowaliście waszymi atakami, a Diabłom się już 3 razy udało więc tam są lepsi gracze od Was.


O to Twój atak

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=2704bf12e2


czwarta rano człowieku ja sobie wtedy smacznie śpię ale Ty to chyba bez kliknięcia co 5 minut nie zaśniesz.

45

Wednesday, 19.09.2012, 21:41

Jaka armia :D hehehe Co za mutanty szkoda, że już raczej do mnie nie dojdą :D

46

Thursday, 20.09.2012, 16:24

a co tak mało gdzie reszte zgubiłeś ?

47

Friday, 21.09.2012, 01:03

Jak Diabły Cię dopadły to może mi też się uda :) ... jak na razie widzę że do 5 się nie wybierasz bo Fenek Ci w tym przeszkadza a w szeregach nie masz żadnego mocnego aniołka i jakoś marnie z Twoim AA ;)

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

48

Friday, 21.09.2012, 17:27

Kto wie może Ci się uda kiedyś :thumbup: nie mówię że nie :)

Aa u mnie jest bardzo dobre i nie trzeba mi aniołka żeby przejść fenka wystarczy nieumarły :)

jak zacznę próby i przejdę to Ci pokarzę :)

49

Friday, 21.09.2012, 19:29

o co chodzi fenek jest słaby
ja tylko aniola nie mam na kacyka tak to reszta marną przeszkodą była

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

50

Friday, 16.11.2012, 23:35

Obiecałem Ci więc proszę o to link z pierwszej próby :whistling:



http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=204fcdea1d


tak że nie wiem czy któryś z twoich ma taki atak aa jak mój nieumarły co zaledwie jest na 36lvl .
Jeszcze jak bym do tego dołożył dziewicę i nowoczesną hakownice to troszkę by więcej było ataku-aa

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

51

Saturday, 17.11.2012, 07:13

hahaha 3xszarża