Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 08.09.2012, 00:50

Solowy obleg ... rewelacyjna obrona !

Czasami tak sobie solo lubię nawiedzić jakiś klan :) Tym razem tak od niechcenia puściłem tylko 2 niepełne armie ... a tu niespodzianka obrońcy wykorzystali wszystkie sloty :P

... no i konkretne złomowanie wyszło ;)

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=04d339828e

... wielki szacunek dla obrońców :thumbup:

Do kolejnego razu ;)

2

Saturday, 08.09.2012, 08:46

coz moge rzec

nieprzemyslane eventy zniszczyly caly balans

tez mam taka zmutowana armie tyle ze w e5

3

Saturday, 08.09.2012, 09:45

A no właśnie ... dość mocno utkwiło mi w pamięci jak wymiatasz Diabły swoją Enclave Patrol - wiele bym dał żeby się spotkać z nią oko w oko :)

... można by pomyśleć jakiejś ustawce ... bo da się zrobić taką konfrontację naszych armii :)

4

Saturday, 08.09.2012, 10:38

to by moglo byc ciekawe ;)

ja sie pisze na taka ustawke

5

Saturday, 08.09.2012, 13:05

to niech ktoś zakłada obla z 4 epoki na wiochę 1 lvl
i ja se przyjdę moimi zdobycznymi cieniasami jak chcecie

6

Saturday, 08.09.2012, 21:24

OK - dam znać jak się odbuduję :)

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Saturday, 08.09.2012, 21:41

I java to nie nie przemyślany Event tylko gracze nie umiejący grać jęczą bo nawet nie wiedzieli jak z niego skorzystać.
Rozumiem graczy z 6 epoki ewentualnie, ale jak ktoś z niższej epoki jęczy to normalnie śmiech na sali. Pełno pustych wiosek po całej mapie, a bidulki nie były w stanie nawet 1 wioski rozbudować. Albo rozmienili się na drobne i zdziwieni wielce.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

8

Saturday, 08.09.2012, 21:49

na t2 pustych wioch 5 ery jak na lekarstwo
nie ma kogo grabić ew stolice ale mało w nich
pozostaje partyzantka z "kolegami z naprzeciwka"
z 6 epcią to samo ale resztę epok spokojnie można wyżywić z pustych wioch

9

Saturday, 08.09.2012, 22:32


Comanche
ładie ale powiedz kim ty będziesz 4 erze albo w 5 czym się pochwalisz herami samymi byle kto ci je zdmuchnie i dlatego zostaniecie w 3 erze haha :rotfl:

10

Saturday, 08.09.2012, 23:29

Nadejdzie czas kiedy skoczę wyżej ... a teraz z poziomu 3 epoki mogę spokojnie wymieść każdy bunkier z 4 epoki ... z 5 może spotkam się w jakimś oblegu :)

11

Sunday, 09.09.2012, 10:32

trza się zmówić

12

Sunday, 09.09.2012, 12:43

nie zgodze sie ole

od samego poczatku wiadome bylo ze silni gracze beda jeszcze silniejsi i przepasc pomiedzy nimi a slabszymi jeszcze sie poglebi

taki event moglby byc fajnym bonusem dla osob ktore zmieniaja epoke a wybudowaly np oltarz na 20 poziom

wtedy dostaja szybsza budowe na godzine/dwie i nie musza startowac calkowicie od zera

a dla osob ktore szybko skacza z epoki do epoki i nie stawiaja 20 poziomu oltarza nic by sie nie zmienialo

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Monday, 10.09.2012, 08:53

zawsze i w każdej grze są silniejsi i słabsi gracze. W jednych od farta to zależy w innych od umiejętności. Zgoda jeśli event przypadł w momencie awansu ciut lipa. Ale z kolei moment można było praktycznie od 0 pobudować sympatyczne poziomy.
Zawsze mamy zbrojownie do dyspozycji a na początku dużo nie potrzeba.
I jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził:)
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

14

Monday, 10.09.2012, 13:02

Przypuszczam że w swoim przypadku Ole piszesz o fuksie a nie o umiejętnościach ,zresztą pokaż mi osobę która w ewencie postawiła wiochę na wysokim poziomie dzięki własnej determinacji,strategii i ogólnej znajomości samej gry a nie adminów .

event a aukcje
Ta nie wyjaśniona skarga tego dowiodła że wiedzieliście o ewencie nawet wcześniej od Konrada .Pewnie Thorga poleciała bo chciała wyjaśnić sprawe:

Thorga

ex-team
Postów: 1.713
Skąd: BW Team
Zawód: wróżenie z logów



Wednesday, 11.04.2012, 23:29
Sprawa w toku :)


To że ty i twoi koledzy wiedzieli o ewencie wcześniej pomogło wam uzbierać spore zapasy ,po za tym na bardzo długo przed ewentem nie mieliście naturalnych wrogów którzy by was czyścili z surki .W przeciwieństwie do V epoki którym nie zawsze kumulka pomagała w obronie , a nieopatrznie zostawiony pionek w jakiejś wiosce skutkował wyczyszczeniem z surki do zera w pogoni zuli za mega expem.
I nie pisz Ole o graczach którzy jęczą bo nie potrafią grać ,bo wasze jęki po raz kolejny doprowadzają do zmian tej gry :

PYTANIE Balans ras

Kto tu płakał (i to nie oficjalnie na forum tylko gdzieś komuś w rękaw )że człowiek jest za mocny ,fakt z itemami do szarży był mocny ,ale nie byłoby płaczu i nie byłoby zmian gdyby to żule i rsr miały przewagę w posiadaniu ludzi na wysokich poziomach z zestawami do szarż ,wy woleliście inwestować w avatary żeby expić herosów bo był to jedyny wasz sposób na zdobywanie expa. Tylko dzięki tej zmianie zapanowaliście nad 6 epoką .
V epoki nie potrafiliście ruszyć dopóki nie przyszła wam pomoc w postaci ewentu Boba budowniczego .

DYSKUSJA Balans Ustrojów E5 - E6
Tu znowu płacz bo trzeba dupę ruszyć i zacząć lekko kombinować bo super zule w liczbie około setki nie dają sobie rady z 3 czy tez z 4 graczami z BC.
Trzeba zmienić zasady gry no bo jak to ....

I jeszcze z ciekawości zapytam jak to jest z tymi twoimi i twoich kolegów umiejętnościami że działają na T1 a T2 jakoś się nie sprawdziły ?
Gdyby nie wy czyli wacek vel placek i kilku mu poddanych na T2 klan Spartanie pewnie istniał by do dziś. Tylko dzięki waszym "umiejętnościom" strategicznym doprowadziliście do szybkiego upadku i z podwiniętymi ogonami umiejętnie czmychnęliście z serwera.

....więc nie pisz k...nic o swoich umiejętnościach

15

Monday, 10.09.2012, 13:36

Sergio ??? konsekwentnie od skoku do ep 6 ej stawiał na stolice i postawił na wysokim poziomie
dzieku temu ma jedna z najlepszych armi na serwerze i pewnie w trakcie ewentu ta stolica zyskała kilka poziomów
zapewne o tym ze stolica dostanie takie bonusy dowiedział się wcześniej od adminów :P
nie w to co napisałem powyżej niewierze ale masz przykład gracza który potrafi wykorzystac to co ma i doskonale sobie daje rade
gdybyscie skoczyli do 6 ej stawiali magazyny na surke i budowali stolice to teraz moglibyście nam zabierac wioski a tak płaczecie ze to my mamy układy z adminami

16

Monday, 10.09.2012, 17:19

Bo nie miał szans budować innych wiosek więc inwestował tylko w stolicę

17

Monday, 10.09.2012, 19:44

echhhh odkryłes Ameryke a z kolegi z klanu zrobiłes ćwiercinteligenta ktoremu sie cos udało przypadkiem
do dlaczego inni tak nie zrobili ??? mieliscie tylu graczy już w 6 ej tylko skonczyli na multi albo odeszli a teraz wygrywalibyscie wojne
jeden problem ma BC .... za łatwo sie poddajecie i niepotraficie walczyc tym co macie a klan jest zakrzyczany przez "wizjonerów" najpierw człowieka jako jedynego hero którego trzeba rozwijac a potem ONZ jedyny ustrój który trzeba wybrac zeby polatac bezkarnie
ale zeby pomyslec o tym co bedzie za trzy czy szesc miesiecy ... szkoda czasu ....

18

Monday, 10.09.2012, 20:19

Ohohoho, ale jesteś mądry

Nie wiem co wy macie do tych bezkarnych nalotów i ONZ - to nie tu był problem, bo nadal mogę je robić i nic mi się nie stanie niezaleznie czy z ONZ czy bez - tylko odpowiednio długą ochronkę muszę mieć i tak mi nic nie zrobicie - chyba że stolicę ale to ja życzę powodzenia.

A naklikm bardzo słusznie zauważył i podsumował temat - dyskusje są bezprzedmiotowe bo z faktami się nie dyskutuje.
A co najważniejsze - sprawa przekrętów wokół eventu kwietniowego nadal nie jest rozwiązana...

Zawsze jak jest płacz "pewnej" strony to muszą być zmiany, bo ktoś sprytniejszy umial wykorzystać to co było mu dane od początku - np. sprawa balansu
Czy to źle świadczy o tych sprawniejszych czy o tych "inaczej/mniej sprawnych"?

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Monday, 10.09.2012, 22:23

Po kolei:
Nakli chyba pracujesz w kadrach skoro wiesz za co Thorga poleciała. Ba z skąd wiesz czy w ogóle poleciała? Czy tylko z nami nie pracuje:P
1 Ignorancja
Przypuszczam że w swoim przypadku Ole piszesz o fuksie a nie o
umiejętnościach ,zresztą pokaż mi osobę która w ewencie postawiła wiochę
na wysokim poziomie dzięki własnej determinacji,strategii i ogólnej
znajomości samej gry a nie adminów .

Każdy kogo znam pobudował wioskę dzięki umiejętnościom łącznie z koalicją BC, ba jak rozumiem np Sergio też wiedział od adminów tylko reszcie bidulkom nie powiedział.

2 kłamstwo
To że ty i twoi koledzy wiedzieli o ewencie wcześniej pomogło wam
uzbierać spore zapasy ,po za tym na bardzo długo przed ewentem nie
mieliście naturalnych wrogów którzy by was czyścili z surki .

Wiesz co to jest kolejka budów? Wiesz co oznacza anulowanie budów we wszystkich wioskach wyprzedanie zbrojowni i budowaniu tylko 1 wioski z tego? Chyba nie strategu zakichany:P I jak nie mieliśmy nikogo kto by szurkę wynosił. W y wcale linków sobie nie pokazujecie? Czy ty wiesz co robią i robili członkowie twojego klanu?

3 czysta głupota

posiadaniu ludzi na wysokich poziomach z zestawami do szarż ,wy woleliście inwestować w avatary żeby expić herosów

Co ma avatar do szarży przecież to 2 rozbieżne kwestie

Tylko dzięki tej zmianie zapanowaliście nad 6 epoką

A ja myślałem że dzięki:
1 awansowaniu do 6
2 rozbudowę w 6

No bo Hmmm będąc w 4 ni dy rydy nad 6 nie zapanuję. A i kilka oblegów już było wygranych przed eventem, ba zasiedziałej 4 kto wynosił szurkę? Brak naszej 5?człowieku wasza 4 prawie nie drgnęła czekaliśmy jakie to wojo postawicie w 4 a wy praktycznie nic, jakieś drobiazgi.

4 Szczyt

Gdyby nie wy czyli wacek vel placek i kilku mu poddanych na T2 klan
Spartanie pewnie istniał by do dziś. Tylko dzięki waszym
"umiejętnościom" strategicznym doprowadziliście do szybkiego upadku i z
podwiniętymi ogonami umiejętnie czmychnęliście z serwera

Jak powstali Spartanie jeszcze grałem na T2 Między innymi ja zostawiłem KK na stolicy potem dzięki Wackowi mógł zrobić klan jako taki. Więc dzięki niemu wogóle powstali, jaki był koniec nie wiem bo już tam grać przestałem.
I na koniec słoneczko do ciebie gdzie w swojej wypowiedzi podważyłeś moje umiejętności żebym o nich nie pisał? Ba gdzie ja się chwaliłem swoimi?:P

I na zakończenie od jakiego czasu był zapowiadany path?
Tyle czasu było na rozbudowę stolic w 6.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

20

Tuesday, 11.09.2012, 00:36

Co mi kasztanicie temat 8)

... trochę mojej historii ... ja od początku swojej zabawy w TE byłem chyba drugiej stronie mocy ... najpierw się ORALE na mnie rozbijali i ze Spartanami walczyłem ... później AVALON z pomocą NVW rozbiliśmy ... później był event o którym nic nie wiedziałem wcześniej, ale z faktu że siedziałem bardzo dużo na kompie i prowadziłem cały czas wojnę z kimś, nazbierałem bardzo dużo surki i zainwestowałem 75% wszystkiego w 2 wioskę a resztę w stolicę ( jak bym wiedział że po wejściu ustrojów zwiększy mi się wydobycie o 4 razy w stolicy to bym wszytko w nią zainwestował ) ... teraz rozbijam się armią z 2 wioski na 4500 halek i ze stolicy na 2000piech 900hal 900ryc 150łuk ...i do puki moi ludzie się do dupy mi nie dobiorą to reszta serwera może mnie połechtać po łydkach ;)
... zawdzięczam to tylko sobie i tysiącom godzin zmarnowanych przed monitorem :/

Wracając do tematu ustawki z jawazone ... chciałem sobie zrobić symulację takie starcia, ale ... symulator coś kuleje bo są tylko 3 pierwsze epoki i nie można wpisywać jednostek w 1000 szt ... w okienku się ta liczba nie mieści :thumbdown:
Można ten problem jakoś rozwiązać ???