Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 11.09.2012, 00:43

Problem z symulatorem walk :/

Jak na razie użyłem go tylko raz ( ma za mało zmiennych żeby się nim dobrze posługiwać ) ale teraz coś kuleje bo są tylko 3 pierwsze epoki no i nie można wpisywać jednostek w 1000 szt ... w okienku się ta liczba nie mieści :thumbdown:

Można ten problem jakoś rozwiązać ???

2

Tuesday, 11.09.2012, 07:08

Pierwsze 3 epoki są chyba dlatego, że jesteś w 3 epoce, żeby nie spojlerować.

3

Wednesday, 12.09.2012, 02:51

... to nie mogę sobie zrobić symulacji walki np. z Spirytem ??? ... bo w grze zwiewa przede mną aż się kurzy ;)

Kiedyś Golem podesłał linka na forum symulacji spotkania armii z 3 epoki z armią z 5 epoki ... i ja chciałem coś takiego zrobić !

4

Wednesday, 12.09.2012, 15:22

ja bym ci zrobił ale sam nie mogę sobie zrobić symulki na ponad 1000 jednostek admini niech poprawią bo takie wojska to już rzeczywistość od ponad roku

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Wednesday, 12.09.2012, 18:47

Oj Wagoner jak do tej pory to tylko raz atakowałeś wioskę gdzie stała raz jedna jednostka i raz stoliczna to dziwne żebym stoliczną zostawił przeciwko 4k halek. Tak się nie podniecaj tą armią bo w 3 epoce też tak się chwaliłeś że uciekam i nawet dałem Ci namiar to nie zajrzałeś ze strachu tylko puściłeś kilkadziesiąt jednostek żeby fronty zbić a tu klapa wszystko było na froncie to ze złości poleciałeś mutantem na 80 piechoty .

Poza tym gdyby te wioski co ja mam nie były niszczone nalotami to znowu byś nie miał okazji wpaść do mnie bo bym miał teraz armie mutanty i byś dygał :)

Tak że sobie odpuść bo jak na razie to ja sobie nieźle na Was expa nabijam a Ty takiej okazji nie będziesz miał żeby coś na mnie sobie zdobyć .
Teraz jedyne co Was podnieca to wynoszenie surki ale musicie mieć radochę bo ja na pewno z Was mam :)

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Wednesday, 12.09.2012, 19:10

zapomniałem Ci powiedzieć że w tygodniu od 23.00 nie raz się przeciągnie już mnie nie ma na kompie i dopiero loguję się jak przyjdę z pracy a rożnie przychodzę .Tak że może o te nocne i do południa ataki Ci chodzi że uciekam .

No i nie porównuj swojej armii do moich bo ja nawet w 3 armiach nie mam połowy to co Ty .

7

Sunday, 23.09.2012, 11:17

HALO !!! KTOŚ COŚ Z TYM SYMULATOREM ZROBI ??? ... nie po to "wykupiłem" te punkty symulacji żeby teraz "gniły" !!!