You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, June 19th 2008, 11:03am

dlaczego niemoge zbudowac nowej wioski????

dlaczego niemoge zbudowac nowej wioski wyskakuje mi komunikat Załóż nową wioskę tutaj (x=43, y=96) Żadna z Twoich armii nie spełnia kryterium potrzebnego do wykonania tej akcji dlaczego?????

Żadna z Twoich armii nie spełnia kryterium potrzebnego do wykonania tej akcji
_
_??????? ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?(

This post has been edited 1 times, last edit by "KruczoCzarny" (Jun 19th 2008, 11:36am)


2

Thursday, June 19th 2008, 11:14am

Wynalazłeś Ogień?

3

Thursday, June 19th 2008, 11:17am

tak

tak i niewiem czemu print screena ci zrobic ze wynalazlem?? chyba to oczywiste takto wogule bym niemogl wejsc w budowanie nowej wioski bo niema mozliwosci

4

Thursday, June 19th 2008, 11:17am

Wybudowałaś osadnika?
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

5

Thursday, June 19th 2008, 11:19am

nie

nie i nie bede mogl przeciez bo jak mam jaskinie to one mi daja 27 z bazowym wydobyciem bym musial je miec gdzies na 15 poziomie

6

Thursday, June 19th 2008, 11:21am

Polecam FAQ
jak również Tutorial
oraz dział Porady na Forum (gdzie przenoszę ten wątek).

Ostrzeżenie ustne za zakładanie tematów na forum PRZED sprawdzeniem w obu tych miejscach.
Zamykam.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

7

Thursday, June 19th 2008, 11:37am

Tak na zakończenie, mały tips - by móc postawić osadnika, ergo - mieć wydobycie na poziomie 50krzemienia/h, trzeba posiadać 3 kopalnie krzemienia na 9lvl oraz jedną na 10lvl :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0