Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 19.06.2008, 11:03

dlaczego niemoge zbudowac nowej wioski????

dlaczego niemoge zbudowac nowej wioski wyskakuje mi komunikat Załóż nową wioskę tutaj (x=43, y=96) Żadna z Twoich armii nie spełnia kryterium potrzebnego do wykonania tej akcji dlaczego?????

Żadna z Twoich armii nie spełnia kryterium potrzebnego do wykonania tej akcji
_
_??????? ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?(

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (19.06.2008, 11:36)


2

Thursday, 19.06.2008, 11:14

Wynalazłeś Ogień?

3

Thursday, 19.06.2008, 11:17

tak

tak i niewiem czemu print screena ci zrobic ze wynalazlem?? chyba to oczywiste takto wogule bym niemogl wejsc w budowanie nowej wioski bo niema mozliwosci

4

Thursday, 19.06.2008, 11:17

Wybudowałaś osadnika?
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

5

Thursday, 19.06.2008, 11:19

nie

nie i nie bede mogl przeciez bo jak mam jaskinie to one mi daja 27 z bazowym wydobyciem bym musial je miec gdzies na 15 poziomie

6

Thursday, 19.06.2008, 11:21

Polecam FAQ
jak również Tutorial
oraz dział Porady na Forum (gdzie przenoszę ten wątek).

Ostrzeżenie ustne za zakładanie tematów na forum PRZED sprawdzeniem w obu tych miejscach.
Zamykam.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

7

Thursday, 19.06.2008, 11:37

Tak na zakończenie, mały tips - by móc postawić osadnika, ergo - mieć wydobycie na poziomie 50krzemienia/h, trzeba posiadać 3 kopalnie krzemienia na 9lvl oraz jedną na 10lvl :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0