Nie jesteś zalogowany.

1

Saturday, 06.10.2012, 10:59

Czy to największa szarża na T2 ???

Atak na bunkier ... w 2 rundzie na 6% szans i z modyfikatorem 250% do szarży - co dało ponad 2 000 000 zadanych ciosów w rundzie !!!

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=0a57e7351f

Czy ktoś osiągnął lepszy wynik w 5 epoce, bo w 3 to chyba nikt mnie nie przebije ( chyba że pod człowiekiem w ataku na armię piechoty pod aniołkiem :P )a 4 i 6 ma jeszcze lichutkie armie ... ???

2

Saturday, 06.10.2012, 12:18

Jakoś te wasze "sukcesy" na T2 nie robią na mnie wrażenia. Ten serwer już się popsuł przez ostatni event, simy mają armię po 4-5k halabard, bohaterów na 50 lvlach przez co według mnie nie ma tam teraz gry. Nowi gracza zostaną zjechani przez tych simujących w 3 epoce i od razu odechciewa im się grać, bo szansy na wyrównaną walkę nie ma.


3

Saturday, 06.10.2012, 17:20

No dokladnie, ale widzisz jak jego jara ta jego armia mysli ze jest wielki bo ma taka armie:)tylko ze to armia w epoce juz mozna powiedziec zapomnianej, pod byle jakim pretekstem wkleja linki z walk zapewne ustawianych pod expa:) pokaz wagoner linki z twoich walk z T1 ok?

4

Saturday, 06.10.2012, 20:34

No dokladnie, ale widzisz jak jego jara ta jego armia mysli ze jest wielki bo ma taka armie:)tylko ze to armia w epoce juz mozna powiedziec zapomnianej, pod byle jakim pretekstem wkleja linki z walk zapewne ustawianych pod expa:) pokaz wagoner linki z twoich walk z T1 ok?
No niech wkleja i niech się jara w końcu to gra czyli ma nam zapewnić mile spędzony czas :P Szkoda tylko, że już nie ruszy do przodu z epoką.

5

Saturday, 06.10.2012, 23:42

Nie gram na T1 ... dałem ogłoszenie o przejęcie konta tam ale nikt chyba mi nie da bo ... na dwóch serwerach nie mogę być 1 w rankingu :D

;)

Co z tą konfrontacją z 5 epoką w oblegu ... my z 3 polecimy bez AA a Wy z 5 bez śmigieł ... żeby każdej stronie wpadło trochę expa :)

6

Sunday, 07.10.2012, 00:51

bedac w epoce wyzszej niz w 3 nigdy bys nie byl:)

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Monday, 08.10.2012, 13:01

wagoner jak chcesz to dam ci konto na T1
3e (tą którą kochasz i jakieś 20k PH na koncie) herosy słabe bo na poziomach chyba 20 (nie pamiętam dokładnie)

byłem w HUSARI lecz przez problemy życiowe musiałem ukrócić czas spędzony przy kompie(więc zostawiłem tylko T2)