Nie jesteś zalogowany.

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

21

Thursday, 08.11.2012, 11:53

Na 58 ma +59.
Ale przewagę ini łatwo jest zniwelować, jeśli nie wiesz jak nie będę was uczył.
Gracz A ma 30 jednostek Gracz B 30
Gracz A zabija 1 jednostkę (nawet z szarżą)
Gracz B atakuje 29 zabija graczowi A 10 (z szarżą wysyła go do piachu)
I tyle z przewagi ini jest to jedyny bonus możliwy do zniwelowania dzięki mechanice gry!!!!

Z aniołkiem na 4 lvl wyciągam 502 hp u Pl, mając wysoki poziom i odpowiednie itemki wyciągnął bym ponad 700 dołóż regeneracje do tego. Daj mu komplet szarży i powiedz co zdziałam człowiekiem?

Czerwoniec Galahada wyciąga +92 hp +126 atak +21 def (przy moich 135 hp, 42 atak!!!, 35 def) czyli nie wyżyłowany za mocno ale szarża praktycznie równa z większym modyfikatorem. Rożnica pomiędzy atakiem z uwzględnieniem różnicy w obronie wynosi 70!! czyli 50% podstawowego ataku pl do tego z większym modyfikatorem (i nie zapominajmy o lvl +6 by miał na tym samym co ja). Konsekwencji chyba nie muszę tłumaczyć. Przy równym woju nie było by co ze mnie zeskrobywać.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Ten post był edytowany 4 razy, ostatnio edytowany przez "Ole" (08.11.2012, 12:50)


22

Thursday, 08.11.2012, 13:03

punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia

zaraz ktos moze wyskoczyc z tekstem ze szarza wymiata i on swoim biednym demonem/nieumarlym musi pakowac beznadziejne runy w itemy zeby jakis % szansy na szarze wyciagnac a ty w tym czasie zapelniasz swojemu czlowiekowi sloty samymi yrd-ami przez co masz lepsze bonusy

nie wiem jak na t1 ale na t2 90% armi lata z 6% szansa na szarze i tam dominacja czlowieka jest niezaprzeczalna

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

23

Thursday, 08.11.2012, 13:26

Ależ właśnie to pokazałem, ja mam człowieka napakowanego runami (choć są lepsi wiadomo), i nie dorównuje żadnej rasie. Każda rasa wkłada runki dokładnie w te same itemki czyli tarcza broń artefakt więc ma te same szanse, łącznie ze zwojami prefiksami itd. Tylko szarża rozróżnia. Jakie 6%, BWB nie jest aż taką rzadkością nawet na T2.
Wykazuje tylko że każda inna rasa bynajmniej nie napakowana przewyższa człowieka!! Zabrano mu pewne itemki nie dając nic w zamian.
I po raz enty powtórzę nie chcę zwiększenia szarży człowiekowi, ani zabrania czegokolwiek innej rasie, nawet tej szarży czy modyfikatora. Gram każdą rasą, każda ma swoje plusy i minusy, ale człowiek ma największe braki.
Jaśniej nie umiem napisać, więcej i lepszych przykładów też nie umiem chyba podać.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

24

Thursday, 08.11.2012, 13:47

"Każda rasa wkłada runki dokładnie w te same itemki czyli tarcza broń artefakt więc ma te same szanse"

ale tam gdzie ktos nosi kobalt w butach czlowiek moze miec 3x yrd a to juz jest +18 atak/obrona +36hp i 9 ini

3 takie przedmioty daja ci wieksze bonusy jak ma nieumarly


osobiscie gram czlowiekiem i uwazam ze to najlepsza rasa a poprawiajac go jeszcze bardziej usmiercisz inne rasy na t2

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

25

Thursday, 08.11.2012, 13:59

Gratuluje że jesteś na tyle bogaty wsadziłeś już 9 YRD/DAG w inne itemki (łącznie 12 z butami) żeby stracić bony z jakiegoś zwoju. Ja tyle nie posiadam dlatego biegam z Obsydianowymi kośćmi.
Wiesz chyba jesteś 1 osobą która tyle YRD/DAG wsadziła, bo chyba nie jesteś na tyle głupi żeby wsadzać powiedzmy Or w itemki bez zwoji, a tam gdzie są nawet sympatyczne bonusy ze zwoi wsadzać YRD. Bo tylko YRD i DAG dadzą lepszy efekt.

Gratuluje dropu:) Ja takiego nie doświadczyłem.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

26

Thursday, 08.11.2012, 14:08

nie wydropilem zadnego yrda ale swego czasu po eventach skupywalem je po 60k ph ;)

dlatego dla mnie wieksza abstrakcja jest 30%+ szarzy z itemow nic 3x yrd w butach

a nawet gdybym mial wsadzac 3x ber to i tak wybralbym czlowieka dlatego pomysl z jego ulepszaniem uwazam za chybiony

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

27

Thursday, 08.11.2012, 14:15

Wiesz nie raz dyskusja przypomina kopanie się z koniem. Czyli niezbyt dobry pomysł.

Powiem tak, pokaż link, jak ja na dowód że człowiek nie jest gorszą rasą. Konkrety proszę.

Ja podaje przykłady cyferki itd.
Ty swoje nie bo nie jak mój 6 letni syn. Ale nawet on jest w stanie zrozumieć fakty.

Nie rozmawiamy o sztuce tylko faktach. Pokaż mi człowieka 50+ który wyciągnoł takie same staty dla jednostek jak dowolna inna rasa 50+.
Pokażesz i powiem że bez sensu pyskuje. Jeśli nie masz takiego linku proszę nie pisz głupot.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

28

Thursday, 08.11.2012, 14:15

Popieram jawę wydropienie zestawu dla szarzy przed 6 epoką to jakaś porażka, a po evencie budowlanym nikt już nigdy nie zmieni epoki :P

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

29

Thursday, 08.11.2012, 14:20

A co twoja wypowiedź wnosi do tematu?

W jaki sposób to ma się do przedmiotu dyskusji? Co ma awans, epoka budynki do statystyk boha i jednostek?

Kurczę ja o samochodach ty o statkach.

Przecież zwoje o które proszę powinny być w tych samych epokach co zwoje do szarży, z równym utrudnieniem do dropu.
Artefakt powiedzmy że już jest, 2 do butów z niższej i wyższej epoki, to samo zbroja i na końcu łepetyna z 6 epoki.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Ole" (08.11.2012, 14:33)


30

Thursday, 08.11.2012, 14:52

ten ole chyba pozjadal wszystkie rozumy ;)

masz link o ktory tak bardzo prosisz:
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=6290ecae94

bond to chyba najlepsza osoba na t2 w e5 ktora nie bazuje na czlowieku
malo osob ma tam po 2 zestawy z szarza 14% a wiecej nie widzialem

590 czolgow wyprowadzilo 785 atakow w 1 rundzie

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=1713a023e7
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=81f6dd3e49

tak wyglada poziom szary u nieczlowieka na t2

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

31

Thursday, 08.11.2012, 15:20

22% przewaga w ini przełożyła się na 25% więcej ataku. Do tego można to zniwelować jak pisałem wcześniej.
I teraz zdziwienie
Twoje wypasione itemki zaledwie wyrównały marne ciuszki czarnucha (nawet PDU nie ma). Jeśli był by na wyższym lvl obronę i atak miał by wyższą, nadal nie mając porównania do twoich ciuszków. Zobacz sobie jeszcze raz przyzwoicie ubranego czarnucha w moim linku z takimi ciuchami u twojego przeciwnika nie miał byś tak łatwo.
Jedyne co pokazałeś to to że masz wojsko, o którym nie rozmawiamy. Również o dropie to nie jest dyskusja. Jeśli zostaną dodane nowe zwoje na bank nie pokarzą się następnego dnia przecież.

Ale dzięki za link popierający moje słowa, człowiek jest w stanie wygrać na dzień dzisiejszy tylko i wyłącznie dzięki przewadze w woju:( Albo żałośnie ubranemu przeciwnikowi.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Ole" (08.11.2012, 15:50)


32

Thursday, 08.11.2012, 16:12

Ole Jawa pokazal ze nie problem w sile /slabosci czlowieka ale w tym jak to wyglada w praktyce.
I problemem nie jest brak przedmiotow dla czleka ale przepakowany dmg jaki wyciagamy dzieki tym przedmiotom na innych jednostkach.

I nie ma cos wprowadzac mocniejszych iteamkow - ale zmniejszyc i zbalansowac istniejace. Oczywisice fajnie jak by powstaly nowe ale nie koniecznie "wypasione" pod jakas rase ;)


Sushi:
25% ini daje 25% wiecej atakow:
100 jednostek - 125 atakow z szarza usmierci ( jak nie w demona ) jakies 10% czyli 12-13 jednostek w demona zapewne 20% czyli 25 jednostek
Oddaje aniol/nekros 85 jednostek z szarza ubijajajacych atakow 80% - 64 jednostki
Czlowiek 35-40 jednostek - aniol/nekros 85 jednostek...
Demon straci do 75 jednostek ale 90% atakow bedzie ubijajacych czyliponad 65 jednostek ubije wynik C-35 a demon tylko 75.
I co z tego ze 1 atak - jezeli na "bocznych" bonusach przy dostepnosci do nieograniczonej liczbie run/zwojow wystawimy wymaxowanych bohaterow.
Obecna sytuacja promuje armie typu im wiecej tym lepiej a nie im leprze tym lepiej.
Obciecie o polowe bonusu do dmg w szarzy moglo by juz pomoc.

33

Thursday, 08.11.2012, 16:24

Ja sie poddaje ;)

Ole zyje w swoim swiecie gdzie dostaje po dupie od kolesia z super itemami wiec trzeba wywrocic 2 serwery do gory nogami zeby to on byl lepszy ;p

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

34

Thursday, 08.11.2012, 16:47

Hmm gdzie dostaje po dupie?
I który koleś ma super itemki?
Napisz jakie bonusy wyciągasz z itemek, przekonamy się czy chociaż ty masz te super.
Pokazuje tylko rozbieżności w myśleniu, i na czym polega dyskusja na temat. Więc nie unoś się i nie insynuuj mojego zadufania.
Jeszcze raz ci mówię nie rozmawiam tu o tym kto co i kiedy wydropił.
Też ci mogę pokazać linki gdzie rozjechałem do du... ubranych przeciwników, lub z moją przytłaczającą przewagą woja. Jak 6 rozjeżdża 4 mającą przewagę w liczbie jednostek też ci mogę pokazać, ale to nic nie wnosi do dyskusji.

Elmmisinek
Z tutka
Jeśli szansa na dodatkowy atak jest większa niż 100% (na przykład 120%), oznacza to, że jednostka na pewno wprowadzi drugi atak, oraz ma szansę 20% na kolejny

Więc 25% SZANSY nie oznacza że 100 jednostek przeprowadzi 125 ataków jest to liczba 100-200 z 25% prawdopodobieństwem każdy.

Pewnie że masz rację co do modyfikatora, ale może już starczy zabierania pora coś dołożyć:)
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

35

Thursday, 08.11.2012, 19:30

Ja tez się już nie wypowiadam :D Chyba to normalne, że są lepsze i gorsze rasy. Silniejsze i słabsze armie no i lepsze i gorsze zestawy ekwipunku. Nie chce mi się wierzyć, że Wruzgul ma to wszystko. Nadal nie rozumiem co chcecie wykazać? Czy może to, że gra jest różnorodna i nie do końca przewidywalna? Jeżeli wam się nie podoba jakiś bohater dzisiaj można szybko go wytrenować. Ponieważ masz już sprzęt więc możesz sobie chodzić solo na expy gdzie szarża podbijesz sobie braki w herosach do odpowiedniego poziomu.

Osobiście uważam, że bohaterowie się uzupełniają. Jak atakujesz solo podejmujesz pewne ryzyko. Jak nie wejdzie ci szarża na czlowieku to kaplica. Jak wejdzie to kupa expa i satysfakcja.

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

36

Thursday, 08.11.2012, 21:36

Nidy nie twierdziłem że mam wszystko nawet nie twierdziłem że mam super itemki. Mam w miarę ubranego i tyla.
Tak jak mówiłem używam każdej rasy, za tydzień każdy używany prze zemnie boh bedzie miał min 40 lvl więc chyba nie najgorzej. Inne rasy poza ludziem też mają nie najgorsze ciuchy
Wychodząc z twojego założenia trzeba oddać pełną szarże człowiekowi żeby właśnie było tak jak mówisz.
Człowiekowi zabrano nic nie dając w zamian
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=3cb5262dc0
4 lvl 502 hp i to nie jest max jaki mogę wyciągnąć założę mu ciuchy do szarży którymi dysponuję czyli 21% ale powiedzmy nabiję mu 20 lvl (w 2 tyg jak się postaram) czyli zyska następne 64 pkt hp (powiedzmy że ciut pozmieniam itemki i te 64 nie będą dodane ale zwiększę mu atak i obronę) ale będę miał dodatkowo 29 regeneracji.
Czyli absorbuje połowę szarży dzięki ilości hp a dzięki reg część jednostek mi ożywa, dostaję szarżę i o kurczę człowiek nie ma tyle hp traci więcej jednostek które się nie zregenerują itd.
Każdy atak to ryzyko a szarża to już czysta loteria. Jednak bonusy typu def atak hp to pewniki. Każda rasa ma pewniki z wyjątkiem człowieka, większą szansę na wygranie w loterii szarż ma każda inna rasa niż człowiek. Człowiek nie jest w stanie dorównać żadnej w pewnikach.
Nie mówię o magicznym pojawieniu się nowych zwoii w arsenale każdego człowieka ale o szansie wydropienia ich, czyli nadal ktoś je będzie miał a ktoś nie. Więc nadal będą gorsze i lepsze zestawy.
Mam wydropiony zestaw do szarż i 30 lvl każdej rasy jest satysfakcjonujący, czyli w miesiąc mogę mieć boha który jak równy a nawet równiejszy stanie do boju z każdym ludziem na servie.
I gwarantuje ci że jak wydropi w naszej koalicji kilka zwoi na łepetynkę podniesie się straszny krzyk, o czym teraz na razie mówię.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

37

Thursday, 08.11.2012, 23:26

I gwarantuje ci że jak wydropi w naszej koalicji kilka zwoi na łepetynkę podniesie się straszny krzyk, o czym teraz na razie mówię.

A co już macie obiecany drop w najbliższym ewencie ?

38

Friday, 09.11.2012, 09:00

Proponuję by wypowiedzi popierać linkami, bo na razie nadal nie widziałem linku gdzie byłoby to przegięte.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

39

Friday, 09.11.2012, 09:53

Oki rozumiem
Więc koniec dyskusji.

Tak naklikm mamy obiecany. Tak samo jak 100 000 000. Weź się lecz.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Podobne wątki