Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Thursday, 25.10.2012, 18:56

Ponownie szarża:D

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=0afed0ddfc
% szansa na szarże praktycznie taka sama. Modyfikator znacznie wyższy.
Ale to już było tak wałkowane że szkoda gadać.
Mam pytanie tylko czy wprowadzicie takie zwoje żeby 1 artefaktem i 3 zwojami ludź mógł wyrównać do stat dowolnej innej rasy na 50 lvl?
Bo każda może wyciągnąć co człek na tym lvl ale w drugą stronę już nie.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

2

Thursday, 25.10.2012, 19:58

pół bonusu, a inicjatywa i pierwsze atakownie?

3x bizu 3x Yrd tarcza 3x Yrd artefakt 3x Yrd bron 3x Yrd

zostaje miejsce na 3 zwoje

ten bonus daje wiecej niz cały bonus klasowy demona/nieumarłego po całości

człowieka/anioła po połowie

regeneracji tez sie nie od podciagnac w takim stopniu, by dostac bonus anioła 50 lvl

zreszta nie ma odkrytych wszystkich zwoji moze któres posiadaja takie bonusy

tak widze ze piszesz artefakt i 3 zwoje, ale wez pod uwage ze do tych najepszych zwoji ida runy Yrd, Dag Eth 12 slotow + te bonusy ze zwoji wyjdzie podobnie

na koniec szarza i tak jest wypaczeniem tej gry, gdyby jej nie bylo trzeba by kombinowac na papier/kamien/nozyce.

Jesli przez 4 lata administracja nic z tym nie zrobila, to pewnie dalej nie zrobia, przeciez jakies testy kiedys byly robione na bohatearch 50 lvl z szarza i bez uznali ze wszystko jest ok.

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Thursday, 25.10.2012, 20:44

Nie mówię o wsadzaniu runek czy prefiksach.
Ludź ma 2 staty szarża wraz z modyfikatorem i ini. Nie wiem co to te pierwsze atakowanie. Chyba że 2 razy piszesz o ini:P
I właśnie 3 zwoje i 1 artefakt daje to samo każdej rasie z nawet większym modyfikatorem. Nie mówimy o runkach itd
Nie wyciągniesz 260 hp tylko z nich czy 75 regeneracji
W 3 zwojach i artefakcie nie znajdziesz +75a czy 50aa itd itp nie ma takich zwoi i artefaktów (np aa naliczyłem raptem 9)
Nie mówię już o odblokowaniu możliwości zwiększenia szarży ludzia czy obcięciu dla innych ras bo to już było wałkowane.
Ale bądźmy fer stwórzcie takie zwoje i artefakty żeby dać wszystkim rasom równe szanse. I oczywiście równocześnie zablokować innym korzystanie z tych super zwoi:D
A podejżewam że odkryto już co najmniej 90 %
Nie zapominaj że nasze klany coś około 2 lat aziego molestują:P
P.S.
I żeby nie było nie czepiam się w żaden sposób posiadaczy kompletu (może tylko ciut zazdroszczę że sam nie mam:D)
Gratki dropu.
Po prostu 4 lata temu zrobiłem ludzia głównym (na moim pierwotnym koncie też takiego wyboru dokonałem) nabiłem jakiś lvl wydropiłem jakieś itemki, zwoje i na koniec się okazuje że każda rasa może to mieć, a ja niestety tego co inne nie mogę:(
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Ole" (25.10.2012, 20:58)


Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Friday, 26.10.2012, 08:43

kurcze przez pomyłkę usunąłem link
To było ja kontra Galahad
On ma szansę 30% i modyfikator 400, ja 33% i 330. On czerwoniec 52 ja ludź 57.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Tuesday, 30.10.2012, 14:26

SushiMaker nawet dziś był obecny, ale oczywiście po co odpisywać:(
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

6

Wednesday, 31.10.2012, 11:58

Jestem 5 dni w tygodniu. Po co odpisywać skoro linku nie ma?
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Wednesday, 31.10.2012, 12:52

Nie chodzi o link i dobrze o tym wiesz.
Chodzi o szarże u innych ras, i braku wyrównania zwojami dla człowieka tej przewagi.
Skasowaliście możliwość kumulacji szarż (Raczej słusznie) ale nie daliście nic w zamian.
4 lata szkolenia boha wyciągnięcie najwyżej jak możliwe bonusu rasowego, i okazuje się że każdy może praktycznie to osiągnąć wystarczy mieć farta do dropu (czyli nic zależnego od umiejętności gry).
Człowiek nie dostał nic w zamian, mało tego jest to jedyny bonus który daliście w zwojach w tak wysokim stopniu.
Bonusu żadnej innej rasy nie można osiągnąć na 50+ lvl boha z 3 zwoi i 1 artefaktu!!! Nie mówimy o runach ani prefiksach. Mówimy o czystych bonusach danego zwoju czy artefaktu.

Można mieć 38% szansy na szarżę (czyli tyle co 66!!! poziom człowieka) lub 31% (tyle co 52!!!) zależnie od tego jaki chce się mieć modyfikator. Galahad konkretnie ma 30% więc pewnie tylko sandał i KOŚ albo woli mieć wyższy modyfikator tego nie wiem.
Tak czy siak ubieram czerwońca, czarnucha, czy jakiegokolwiek innego na poziomie hmmm 5, i otrzymujemy boha lepszego niż dowolny ludź po 4 latach istnienia serva. Ba najlepszy ma 61 lvl więc nawet nie zbliżył się do maksa szarży otrzymywanych z 4!!! przedmiotów.
Patrzyłem pobieżnie ale wychodzi mi że max 15 lvl dowolnej rasy człowiek wyciągnie w ten sam sposób.
NIe proszę o zabieranie komukolwiek czegokolwiek, tylko wymyślcie nowe przedmioty wyrównujące szanse dla człowieka.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

8

Monday, 05.11.2012, 11:34

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=0afed0ddfc
% szansa na szarże praktycznie taka sama. Modyfikator znacznie wyższy.
Ale to już było tak wałkowane że szkoda gadać.
Mam pytanie tylko czy wprowadzicie takie zwoje żeby 1 artefaktem i 3 zwojami ludź mógł wyrównać do stat dowolnej innej rasy na 50 lvl?
Bo każda może wyciągnąć co człek na tym lvl ale w drugą stronę już nie.

Niby jak mamy sprawdzić czy rzeczywiście jest źle skoro nie podajesz raporty, który można przeanalizować?
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Tuesday, 06.11.2012, 10:14

Wystarczy że zrobisz symulację.
Znam 2 osoby z kompletem. Żadna nie poczeka grzecznie na mój atak. Galahada pytałem czy posiada usunięty przeze mnie raport, ale niestety nawet nie odpisał:( Jedna jest co prawda po "mojej" stronie koalicji, ale oddasz minusowe doświadczenie nabite przy teście?
Jestem właśnie w trakcie odrabiania -25k i nie uśmiecha mi się nabijania jeszcze większego.

Zrób test, ubierz w takie same prefiksy i runy bohaterów na 50 poziomie z tym że człowiekowi daj 3 zwoje i artefakt dające max bonusy z rasy przeciwnika natomiast przeciwnikowi komplet szarż. I oczywiście takie samo wojsko.
Stawiam swoje konto że 9/10 człowiek dostanie łomot.

Do tego na bank jakiś czas przechowujecie dane, więc pewnie i raport jest do odzyskania.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

10

Tuesday, 06.11.2012, 12:46

Nie przechowujemy, a takie "ustawienie" to tona roboty.

Po prostu jak będziesz miał kiedyś raport to go ZAPISZ.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Tuesday, 06.11.2012, 15:23

Niechcący wyczyściłem całą skrzynkę wtedy:(
Oki może znów się uda złapać:)
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Wednesday, 07.11.2012, 09:27

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=754b719c34
Proszę

Jeśli bym miał takie samo wojo wrócił bym w worku.
Prawie 100 a więcej przy większym modyfikatorze, i zbliżonej szansie. Przewaga Ini daje znikomą szansę na 2 atak natomiast.
Jeśli by miał front dostał bym pewnie jeszcze większy łomot ale to już loteria totalna.
Oczywiście widzisz wysokie staty w moich jednostkach YRDy DAGi itd powsadzane. Wystarczą ciut gorsze ciuchy u ludzia i jeszcze większy łomot.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Ole" (07.11.2012, 09:34)


13

Thursday, 08.11.2012, 08:45

nie bardzo wiem o co ci chodzi

chcesz udowodnic za wszelka cene ze czlowiek jest slabszy od demona?

przydatnosc bohaterow zalezy od epoki i rodzaju jednostek a jesli cos poprawiac to aniola bo jest za slaby (mozna mu dac redukcje obrazen otrzymywanych od szarzy)

14

Thursday, 08.11.2012, 08:58

Trafna uwaga jawa :D Wczytuję się w ten wątek od samego początku i nie rozumiem po co został utworzony :P

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Thursday, 08.11.2012, 10:28

Najwidoczniej słabo się wczytujecie.
Ale ma z tym problem ponad 50% Polaków więc spoko:P

Nie chodzi o wyższość jakiejkolwiek rasy kontra ludź.

Chodzi o wyższość jakiejkolwiek rasy ubranej w komplet do szarży (lub nawet niepełny komplet) kontra ludź.
Szarża jest jedynym liczącym się bonusem człowieka bonus 59 ini w przypadku ponad 200 u jednostek praktycznie nie daje szansy na 2 atak więc się nie liczy. Problem jest tego typu że każda rasa wyciągnie większy % szansy z większym modyfikatorem. Więc człowiek powinien otrzymać zwoje i artefakt zwiększający jego i\lub obronę, atak, hp w stopniu pokrywającym się z bonusem rasowym na 66 poziomie danej klasy. Oczywiście tak jak w przypadku szarż nie powinny być dodawane danej rasie.

Słaby aniołek, heh dobre. Pogadaj z Wackiem i innymi posiadającymi aniołki na wysokim lvl czy są słabe:D

Następny przykład
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=29a7f35f62

Czarnuch na 19 lvl w przeciętnych ciuchach, wyciąga tyle samo ataku i obrony co mój 58 lvl w najlepszych (moich) na teraz ma 21% i 250 modyfikator. Wiesz ile czasu, expa itd dzieli 19 poziom od 58? Jemu wystarczy wydropić jeszcze 1 zwój, dla człowieka nie ma już nadziei.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

16

Thursday, 08.11.2012, 11:23

Ja już dosyć długo gram i nie mam większości zwojów z górnej półki. Więc problem jest znikomy - myślę nawet, że jednostkowy żeby nie powiedzieć tylko Olego :D

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Thursday, 08.11.2012, 11:30

Twojej wypowiedzi absolutnie nie rozumiem, w tym temacie.
Nie mówię tutaj kto co wydropił. Pewnie że kompletów szarży jest tylko kilka, 21% jest natomiast w miarę powszechne.
Czyli bohów 40+ z 21% jest sporo czyli mających taką samą szansę szarży jak człowiek 32 lvl.
Tylko ilu jest ludzi 32+ wyciągające bonusy rasowe na tym samym poziomie innej klasy?.....0 tylu jest.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

18

Thursday, 08.11.2012, 11:37

wczytalem sie wystarczajaco i mysle ze sie nie pomylilem

gdyby ulepszyc czlowieka tak jak mowisz to ta gra stracilaby resztki smaku

zakladasz przedmioty dajace bonusy do hp porownywalne z tymi od aniola na wysokim poziomie i walka to juz bedzie zwykla loteria komu pierwszemu wejdzie szarza

teraz przynajmniej demon moze wybic wiekszosc armi nawet gdy mu ta szarza nie wejdzie

wydaje mi sie ze powinno sie isc bardziej w strone ograniczenia efektow szarzy

19

Thursday, 08.11.2012, 11:39

Nie wiem ilu ale czlowiek ma najważniejszy współczynnik na plusie czyli inka

20

Thursday, 08.11.2012, 11:50

Twoja przewaga wynika z wyższej inicjatywy, w danej rundzie atakują tylko żywe jednostki.

Jeżeli gracza A ma 30 jednostek i gracz B 30 jednak gracz A ma wyższą ini to wygląda to tak:

Gracz (30 )A atakuje zabijając 10 jednostek.
Gracz (30-10=20) B atakuje zabijając 2 jednostki.

Inicjatywa to potężna broń.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Podobne wątki