Nie jesteś zalogowany.

[rozwiązany] Armia i opłaty za nią

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 30.05.2008, 13:26

Armia i opłaty za nią

Budowałem 10 dzikich ludzi na raz ale sie rozmyśliłem i po wybudowaniu trzech ludków anulowałem. Koszty zostały całkowicie zwrócone



Armii nie mam a ponoszę jej koszty utrzymania

W żadnej zakładce nie mogę ich znależć!!

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Friday, 30.05.2008, 13:27

W zakładce garnizonu ich nie ma?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Saturday, 31.05.2008, 12:37

W moim przypadku wysłałem dwie jednostki na szpiegowanie i dostałem 2 raporty jedna jednostka wróciła a drugiej nie.
Za tą drugą płacę opłaty za utrzymywanie a jednostki nigdzie nie ma. I nie wiem jak ją znaleźć ?

4

Saturday, 31.05.2008, 13:20

A z jakiej przeglądarki korzystasz? Spróbój pod Firefoxem bądź Operą.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


5

Saturday, 31.05.2008, 13:49

a ja mam takie pytanko gdzie można sprawdzić nasz dochód surowców na godzinę?ale po odjęciu utrzymania wojsk itp

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Saturday, 31.05.2008, 13:53

Po najechaniu na aktualną ilość surowców (np. będąc na ekranie wioski). Pokazuje się wszystko - ile mamy bazowo, ile z kopalni a ile nam ludziki zjadają.
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

7

Saturday, 31.05.2008, 13:54

aaaa :D dzięki nie wpadłem na to :)

8

Saturday, 31.05.2008, 15:39

mam Firefoxem i sprawdziłem na innej przeglądarce i nic

9

Saturday, 31.05.2008, 22:13

Nazwa wioski Work
właściciel Rezo
współrzędne 5-64
Może mi admin sprawdzić gdzie znajduje się jednostka za którą płace utrzymanie i nie mogę jej znaleźć ?

10

Sunday, 01.06.2008, 01:21

Podaj dokładnie o jaką jednostkę Ci chodzi i co do tej pory z nią robiłeś :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


11

Sunday, 01.06.2008, 10:56

Chodzi o jednostkę miotacz kamieni. Najpierw wysłałem dzikiego człowieka na szpiegowanie a pochwali zrobiłem to z miotaczem kamieni przyszły mi 2 raporty i tylko wrócił mi dziki człowiek. Oczywiście oby dwa szpiegowania zakończyły się powodzeniem.

12

Sunday, 01.06.2008, 11:00

masz raporty?
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


13

Sunday, 01.06.2008, 11:11

niestety nie

14

Sunday, 01.06.2008, 11:20

bo to, że raport wszedł nie musi oznaczać, że nie straciłeś jednostki - giną czasem również przy udanym szpiegowaniu.. policz, czy jakaś nieistniejąca jednostka nie zzera Ci zasobów

15

Sunday, 01.06.2008, 11:23

W tym problem że nie istniejąca jednostka zżera mi surowce

16

Sunday, 01.06.2008, 11:29

Cóż - jeśli grasz pod FF/Opera/IE7, to nie pozostaje Ci nic innego jak poczekać - zgodnie z tym:
Planowane zmiany 30 maja 2008

Zobaczysz czy coś się zmieni po sprawdzeniu i naprawieniu. Prawdopodobnie zginęła Ci jednostka podczas szpiegowania :)

Edit down
To jest data utworzenie postu, a nie wprowadzenia planowanych zmian ;p
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (01.06.2008, 15:29)


17

Sunday, 01.06.2008, 15:23

@Kruczy: Sugerowalbym zmiane nazwy tematu o nowosciach, bo data 30 maja wprowadza w blad.
Zaraz sie ktos bedzie burzyl, ze: "mialo byc X dni temu, a jeszcze nie ma". ;)

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Monday, 02.06.2008, 15:40

W tym problem że nie istniejąca jednostka zżera mi surowce

Czy problem nadal występuje?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

19

Monday, 02.06.2008, 15:55

dzisiaj mi szaman się tak zapodział w niebycie i zżerał kamyki, ale jak teraz sprawdzałem to już jest dobrze, przynajmniej u mnie

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Monday, 02.06.2008, 16:38

W jakich okolicznościach?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker