You are not logged in.

[rozwiązany] Armia i opłaty za nią

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, May 30th 2008, 1:26pm

Armia i opłaty za nią

Budowałem 10 dzikich ludzi na raz ale sie rozmyśliłem i po wybudowaniu trzech ludków anulowałem. Koszty zostały całkowicie zwrócone

Armii nie mam a ponoszę jej koszty utrzymania

W żadnej zakładce nie mogę ich znależć!!

Konrad

Administrator

• Send private message

2

Friday, May 30th 2008, 1:27pm

W zakładce garnizonu ich nie ma?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Saturday, May 31st 2008, 12:37pm

W moim przypadku wysłałem dwie jednostki na szpiegowanie i dostałem 2 raporty jedna jednostka wróciła a drugiej nie.
Za tą drugą płacę opłaty za utrzymywanie a jednostki nigdzie nie ma. I nie wiem jak ją znaleźć ?

4

Saturday, May 31st 2008, 1:20pm

A z jakiej przeglądarki korzystasz? Spróbój pod Firefoxem bądź Operą.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

5

Saturday, May 31st 2008, 1:49pm

a ja mam takie pytanko gdzie można sprawdzić nasz dochód surowców na godzinę?ale po odjęciu utrzymania wojsk itp

Raziel

Intermediate

• Send private message

6

Saturday, May 31st 2008, 1:53pm

Po najechaniu na aktualną ilość surowców (np. będąc na ekranie wioski). Pokazuje się wszystko - ile mamy bazowo, ile z kopalni a ile nam ludziki zjadają.
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

7

Saturday, May 31st 2008, 1:54pm

aaaa :D dzięki nie wpadłem na to :)

8

Saturday, May 31st 2008, 3:39pm

mam Firefoxem i sprawdziłem na innej przeglądarce i nic

9

Saturday, May 31st 2008, 10:13pm

Nazwa wioski Work
właściciel Rezo
współrzędne 5-64
Może mi admin sprawdzić gdzie znajduje się jednostka za którą płace utrzymanie i nie mogę jej znaleźć ?

10

Sunday, June 1st 2008, 1:21am

Podaj dokładnie o jaką jednostkę Ci chodzi i co do tej pory z nią robiłeś :)
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
o_0

11

Sunday, June 1st 2008, 10:56am

Chodzi o jednostkę miotacz kamieni. Najpierw wysłałem dzikiego człowieka na szpiegowanie a pochwali zrobiłem to z miotaczem kamieni przyszły mi 2 raporty i tylko wrócił mi dziki człowiek. Oczywiście oby dwa szpiegowania zakończyły się powodzeniem.

12

Sunday, June 1st 2008, 11:00am

masz raporty?
Graj Muzyko!
o_0

13

Sunday, June 1st 2008, 11:11am

niestety nie

14

Sunday, June 1st 2008, 11:20am

bo to, że raport wszedł nie musi oznaczać, że nie straciłeś jednostki - giną czasem również przy udanym szpiegowaniu.. policz, czy jakaś nieistniejąca jednostka nie zzera Ci zasobów

15

Sunday, June 1st 2008, 11:23am

W tym problem że nie istniejąca jednostka zżera mi surowce

16

Sunday, June 1st 2008, 11:29am

Cóż - jeśli grasz pod FF/Opera/IE7, to nie pozostaje Ci nic innego jak poczekać - zgodnie z tym:
Planowane zmiany 30 maja 2008

Zobaczysz czy coś się zmieni po sprawdzeniu i naprawieniu. Prawdopodobnie zginęła Ci jednostka podczas szpiegowania :)

Edit down
To jest data utworzenie postu, a nie wprowadzenia planowanych zmian ;p
Graj Muzyko!
o_0

This post has been edited 1 times, last edit by "KruczoCzarny" (Jun 1st 2008, 3:29pm)

17

Sunday, June 1st 2008, 3:23pm

@Kruczy: Sugerowalbym zmiane nazwy tematu o nowosciach, bo data 30 maja wprowadza w blad.
Zaraz sie ktos bedzie burzyl, ze: "mialo byc X dni temu, a jeszcze nie ma". ;)

Konrad

Administrator

• Send private message

18

Monday, June 2nd 2008, 3:40pm

W tym problem że nie istniejąca jednostka zżera mi surowce

Czy problem nadal występuje?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

19

Monday, June 2nd 2008, 3:55pm

dzisiaj mi szaman się tak zapodział w niebycie i zżerał kamyki, ale jak teraz sprawdzałem to już jest dobrze, przynajmniej u mnie

Konrad

Administrator

• Send private message

20

Monday, June 2nd 2008, 4:38pm

W jakich okolicznościach?