Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 29.10.2012, 23:14

Drop zwoji

i jak ida prace z zwiekszeniem rate zwoji/run?
Jesli nie ma jeszcze zadnej koncepcji wpadlem na pewien pomysł co do dropu zwoji.

podam na przykladach:

lokacja 1 epokowa mozemy dropnac tylko zwoje 1 epokowe
lokacja 2 epokowa mozemy dropnac zwoje 1,2 epokowe
lokacje 3 epokowe mozemy dropnac zwoje 2,3 epokowe drop zwoji 3 epokowych równa sie drop rate zwoji 1 epokowych dzielony przez 3
lokacja 4 epokowe mozemy dropnac zwoje 3,4 epokowe drop zwoji 3 epokowych jak wyzej, drop zwoji 4 epokowych= drop zwoji 1 epokowych dzielony przez 4itd

co nam da takie zalozenie? Np. jesli chcemy znalesc zwoj 3 epokowy chodzimy na lokacje 3,4 epokowe. Jak bede chcial znalesc zwoj 1 epokwy pójde na lokacje z 1 epoki :D
po ponad pół roku najczęstszych zwoji 1 epokowych mam po około 20 sztuk tych najcześtszych co da nam np około 3 "pospolitych" zwoji 6 epokowych, takich samych! Na jakies pół roku, a najżadszych po 0,5 czy 0,66 wiec tez nie koniecznie musi wyleciec ale jest na to realna szansa.
Z tematem mam tez pytanie czy ktos wydropil kiedys 6 epokowy zwoj bez eventu? Bo np 5 epokowych ja widzialem tylko 2, ja wydropilem zero.

2

Tuesday, 30.10.2012, 08:28

A widziałeś jaka jest przepaść pomiędzy zwojami epok 3-6 ?? Jeden 6 epokowy albo 5 epokowy jest lepszy niż wszystkie 3 epokowe razem wzięte.

Ja bym raczej widział inne rozwiązanie.

Skoro są już ekspedycje to może zróbmy możliwość wyboru celu takiej ekspedycji - tzn. każda epoka ma swóje poziomy ekspedycji. W momęcie zakładania jednej przypadającej na daną epokę będzie możliwość wyboru celu:

- artefakt
- doświadczenie
- zwój
- runa
- i na przykład zwiększenie szybkości budowy o 10 %

Ponieważ są różne lokacje z różnymi bossami to na przykład wszystkie te wybory będą zależne od poziomu lokacji. Im wyższy tym będą większe szanse na dropa etc.

Tylko oczywiście żeby te zwoje dropiły trochę częściej niż artefakty bo inaczej to nie ma po prostu sensu najmniejszego.

3

Tuesday, 30.10.2012, 10:13

w moim zalozeniu zwoje 6 ep dropią 2x zadziej niz zwoje 3 ep

zwoje same w sobie nie sa silne tylko runy je dopakowywuja a te tez trzeba wydropic

4

Tuesday, 30.10.2012, 11:51

Ale 2 razy mniejszy drop zwojów 6 epoki nie zmienia faktu, że to i tak nie będzie miarodajne bo na co komukolwiek teraz zwoje 3 epoki ... Dlatego uważam właśnie, że mój pomysł jest lepszy bo jak już potrzebny ci jakiś konkretny to sobie idziesz na lokację gdzie dropi- za 20 razem w końcu dropnie :D

5

Wednesday, 31.10.2012, 10:25

Awatary i szarze - to sa zwoje z 3 epoki , rozumiem ze sa slabe....
PDU - tez epoka...

Raczej wprowadzil; bym zadanka ktore musimy wykonac w ciagu miesiaca - a potem cieszymy sie jakims zwojem czy runka albo przedmiotem unikatem, super exp, czy te wasze np przyspieszania budowy o 1 godzine czy 2 godziny ale na pewno nie procentowo, albo dodajace poprostu wszystkie surki ;) - zadanka to np ubicie 2-3 bohaterow lokacji, ubicie 1000 jednostek innego gracza, zalozenie oblegu itd.. zreszta dalo by nam to jakis cel nowy cel wykonywanie zadan ;)

6

Wednesday, 31.10.2012, 11:27

Raczej słabe, zważywszy, że każdy praktycznie ma ich od 3 do 6 na kilku herosów. PDU mam np. na każdego z 6 herosów. Jeżeli to są dla was dobre zwoje to powodzenia w dalszej grze :D No chyba, że ta cała rozgrywka ma się ograniczać tylko do ekspedycji i wyprawek....

7

Wednesday, 31.10.2012, 17:30

a ja mam pomysł na kowala (kupca) za pkt repa taki kowal za prefix demoniczny bierze 5k repa za zwój rzędu 5 epoki też koło 5k coś takiego że jak ktoś zbiera i zbiera natłukł lokacji bohaterów to sobie może pozwolić ulepszyć karabinek na wspomagany na przykład
zwoje miały by swoje własne ceny run by się nie kupowało bo się łatwo dropi poza tym z bw można skorzystać i u tego kowala w tym evencie wziąć jeden przedmiot za darmo z losowej kategorii ,albo poziom budynku zwiększyć

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Wednesday, 31.10.2012, 21:09

Elmisiek te twoje zadanka to masakra po prostu hehe w 3e codziennie wysyłają sobie po 1k mięsa i co chwila zakladaja oble dla expa, więc nie trafiłeś

Coco a zakupy za repa też można ustawić (każdy może hero ustawić do zabicia gdzie powiedzmy Ja daje 30lvl na rep a inny zabija go 1lvl) więc i Ty nie trafileś

Moim zdaniem admini powinni co jakiś czas wystawiać na aukcje jakiś rarytasik i wtedy można by było cos zdobyć (teraz nikt nie wystawi zwojów których jest znikoma ilość)

9

Friday, 02.11.2012, 12:43

hmm ciekawe komu chce się zdobywać tak 30 repa za każdym razem - 100 razy musiałby boha zabić żeby coś z tego było - do tego czas marszu i 2 ataki na dzień
tylko masz nie usatwisz oj nie

Podobne wątki