Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 07.11.2012, 17:09

handel rynek itd

mam pomysły na małe ulepszenie handlu
1 w opcji wystaw powinno być napisane do ilu ph dobiła już licitacja
2 wprowadzić technologie w każdej epoce które podwaja iloś max wystawionych przedmiotów czyli w ep6 max 12
3 możliwość proponowania wymiany za item lub ph dowolnemu graczowi to może być opcja premium

2

Wednesday, 07.11.2012, 22:53

Jeżeli wymiana to musiałaby być jawna ale to i tak spowoduje, że będzie extremalny "push"... Nie da się tego kontrolować. No chyba, że tak jak w BW. Na forum aukcje i kontrolowany zakup za określoną kwotę ph od innego gracza. W przeciwnym razie gracz X zhandluje np. jakiś super zwój za 1k ph, etc...

Natomiast bardzo ciekawie przedstawia się pomysł widoczności ile max osiagnęła już cena danego przedmiotu przy wystawianiu. Szukanie w chwili obecnej czegokolwiek w archiwum handlu to porażka:D Ja np pamiętam większość aukcji bo je śledzę na bieżąco ale nowi gracze to zapewne już dawno zwątpili i wolą zapytać kolegów niż szukać samemu.

Co do ilości wystawionych przedmiotów to na prawdę nie jest to potrzebne do niczego. Teraz już bardzo trudno o wartościowe rzeczy i ja np. nie mam co wystawiać więc 5 czy tam 10 na moją epokę albo 6 na 12 na 6 epokę to na prawdę niepotrzebne. To się jedynie przyda początkującym jeżeli chcą wystawić jakiś złom...

3

Thursday, 08.11.2012, 07:46

to zróbmy tak do 3 epoki tą technologie bo nowi głównie narzekają że nie mają jak zarobić ph no bo skoro mają głównie włócznie p:

Podobne wątki