Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

EBO

Intermediate

  • "EBO" started this thread

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Wednesday, 28.11.2012, 23:38

Uwaga Administracjo

Może i nie powinienem tego robić, ale zobaczcie tą stronę.
Nie przypomina Wam czegoś owa ?
Bo mnie osobiście aż kuje oczy.


http://pl.forgeofempires.com/

Cytat

Witaj w grze Forge of Empires!



Forge of Empires to strategiczna gra przeglądarkowa, w której
tworzysz własne miasto i rozwijasz je na przestrzeni dziejów, poczynając
od epoki kamienia. Buduj obiekty typowe dla danej epoki. Rozszerzaj
strefę wpływów poprzez kampanie wojenne i umiejętne prowadzenie
polityki. Zarejestruj się już teraz!

NIE MAM ZAMIARU ROBIĆ TU ŻADNEJ REKLAMY NIKOMU.

Tylko chciałem przedstawić Wam fakt, że potężny koncern zabrał się za pomysł powiedzmy z jajem. Dziś przeczesując starego maila znalazłem ową grę i szczerze powiem nie omieszkam sprawdzić w celu zobaczenia różnic. Z tego co doczytałem to nie mają systemu bohaterów i przedmiotów co jest jak narazie jedyną dużą różnicą w mechanice.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 29.11.2012, 05:47

już kilka osób w nią gra i zapewne przejdzie więcej jak nic się nie zmieni w TE

3

Thursday, 29.11.2012, 08:19

Ja juz gram w te gierke :D TE lepszy chyba ale obie godne uwagi - szkoda ze TE nie postawi na marketing troszeczke:P

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Thursday, 29.11.2012, 09:15

Jeśli nie dostrzegasz różnicy między klikaczem a grą strategiczną, graj dalej w farmy:P
Też klikam w nią (w pierwszej 30 jestem:D) ale nie ma porównania do tej gry, to dwie odrębne ligi.
Tamtą grę prędzej właśnie do farm można porównać niż do TE. W opisach różne głupoty się pisze.

No i kasa. Ile możliwości za kasę tam jest a ile tutaj. Szybsze budowanie podwojenie produkcji itd itp. I zaraz następne "pomysłowe" wyciągacze kasy będą.
Tutaj też kilkakrotnie proponowałem wprowadzenie płatnych bonusów, ale zostałem zakrzyczany a administracja też się nie pali do poprowadzeniu gry w tym kierunku.
To są dwie diametralnie różne gry, i również odmienny sposób spojrzenia zarabianiu na nich.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Ole" (29.11.2012, 11:15)


5

Sunday, 02.12.2012, 18:00

musze podziekowac za ten link

gra jest calkiem ciekawa

gdyby nie to ze trafilem na slaby kontynent to pewnie mial bym tam wiecej pvp jak tutaj ;p

6

Sunday, 02.12.2012, 18:31

ja tej gry nie lubię !!!

7

Monday, 03.12.2012, 10:37

Spoko, poreklamowałeś a teraz dziękujemy.

Tak grałem w nią jakieś 3-4 dni i jest to zwykła farma z budynkami premium za kasę. Nie wnieśli nic do gatunku, a nawet uwstecznili.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

8

Monday, 03.12.2012, 12:34

ta gierka ma jedna istotna przewage nad TE

nie banuja za multikonta przez co maja o wiele wieksza rzesze graczy ;p

koniec koncow wszystko sprowadza sie do tego zeby bylo z kim grac

Podobne wątki