Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

41

Tuesday, 11.12.2012, 17:32

a na jakim koncie grasz bolaks na T1?

42

Tuesday, 11.12.2012, 17:38

czy to ważnie gdzie kto gra
razem z Tobą w klanie

43

Tuesday, 11.12.2012, 19:32

No wazne jestes tutaj takim harnasiem wiec podziel sie z nami tą wiedzą

44

Tuesday, 11.12.2012, 19:52

To Ci już napisałem nawet nie wiesz z kim grasz

45

Tuesday, 11.12.2012, 19:57

nie widze zebys podal swoj nick

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

46

Tuesday, 11.12.2012, 22:56

fajnie patrzeć jak sie jest na obczyznie

ta gra padła już dawno

a zachowania ludzi i hraktet zarombiste

zwykły tygiel słowianski :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

pozdrawiam z zielonej wyspy

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

47

Wednesday, 12.12.2012, 09:26

Nie oglądasz telewizji:P
Polska to zielona wyspa:D
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

48

Wednesday, 12.12.2012, 16:11

Sushi najpierw chciałbym Cię przeprosić:)
Poniosło mnie z tym trzeźwieniem,
ale wybacz adrenalina, kogoś coś boli a Ktoś twierdzi że problemu nie widzi:P
Wiem że nie macie pomysłu co z tym zrobić, więc na początek proponuję:
najkrótsze i najprostsze rozwiązanie, naloty i oblegi dozwolone tylko pomiedzy tymi samymi ustrojami, masz bio nie nalatujesz ani nie oblegasz ,gai ani techno i we wszystkie strony,
Co o tym myślisz ?, praca prawie żadna a wielu zadowolonych

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

49

Wednesday, 12.12.2012, 17:24

wielu to znaczy Wasze klany :thumbup:

50

Wednesday, 12.12.2012, 18:00



najkrótsze i najprostsze rozwiązanie, naloty i oblegi dozwolone tylko pomiedzy tymi samymi ustrojami,

Cora edytuj tego posta bo zapomniałeś dodać
"Atakować też nie wolno
pomyśl trochę to nie Sims ta gra nosi nazwę "CZAS WOJNY" czyli jak wojna to i walka a ty chcesz tylko budować i na lokacje biegać to włącz DG

51

Wednesday, 12.12.2012, 19:59

najkrótsze i najprostsze rozwiązanie, naloty i oblegi dozwolone tylko pomiedzy tymi samymi ustrojami, masz bio nie nalatujesz ani nie oblegasz ,gai ani techno i we wszystkie strony,
Co o tym myślisz ?, praca prawie żadna a wielu zadowolonych
glupszego pomyslu jeszcze nie slyszalem. przeciez nikt nie wlaczy technokracji, zebys mial satysfakcje zabrania wioski.
znow zacznie sie gra jednostronna, a tak chociaz mamy malego asa w rekawie i troche liczycie sie z nami.
zle ci :?: to napisze kolejny raz :!: wlacz sobie dzieci gai lub ustroj posredni, bedziesz jechal na tym samym wozku co ja.

a po drugie ja dostaje 2 naloty dziennie
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=858d49a337

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=3618b4715d

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "w0laj" (12.12.2012, 20:29)


52

Thursday, 13.12.2012, 09:46

Sushi najpierw chciałbym Cię przeprosić:)
Poniosło mnie z tym trzeźwieniem,
ale wybacz adrenalina, kogoś coś boli a Ktoś twierdzi że problemu nie widzi:P
Wiem że nie macie pomysłu co z tym zrobić, więc na początek proponuję:
najkrótsze i najprostsze rozwiązanie, naloty i oblegi dozwolone tylko pomiedzy tymi samymi ustrojami, masz bio nie nalatujesz ani nie oblegasz ,gai ani techno i we wszystkie strony,
Co o tym myślisz ?, praca prawie żadna a wielu zadowolonych
Są 2 ustroje pozwalające simować względnie normalnie.
Technokracja jest dla graczy, którzy chcą mieć więcej za cenę zwiększonego ryzyka. Jeżeli wybierasz technokrację to znaczy, że czujesz się wystarczająco mocny by sobie poradzić z ew zagrożeniami, jednak jak nie dasz sobie rady to ... bombka.

Doprowadziliście do sytuacji jaka była znana już na BW na serwerze R2 gdzie Top klan nie pozwalał się rozwijać słabszemu klanowi.
By gra w ogóle mogła wyjść z takiego impasu słabszy klan musi mieć szansę zadać silniejszemu wystarczające straty by zmusiło to silniejszego do przemyślenia swoich praktyk.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

53

Thursday, 13.12.2012, 12:18

Pozostaje tylko żałować że my nie mieliśmy takiej szansy kiedy oni byli tymi silniejszymi.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

54

Thursday, 13.12.2012, 15:07

1,(Są 2 ustroje pozwalające simować względnie normalnie.

Technokracja jest dla graczy, którzy chcą mieć więcej za cenę
zwiększonego ryzyka. Jeżeli wybierasz technokrację to znaczy, że czujesz
się wystarczająco mocny by sobie poradzić z ew zagrożeniami, jednak jak
nie dasz sobie rady to ... bombka.)

Po pierwsze widzę że nie chcesz zrozumieć sytuacji,owszem jestem na tyle mocny aby z wieloma aspektami tej gry sobie poradzić, ale tez nie mam tyle czasu aby siedzieć w niej 24h/dobę, pracuję i mam rodzinę tylko czas wolny mogę poświęcić na grę, i jeśli przyjdzie do wyboru to na bank wybiorę tamto a nie grę, a jak mam grać to chcę móc odpowiedzieć tym samym co mnie dotyka , atakujesz dostaniesz atak , obleg założysz to licz się że i tobie mogą załozyć, nalot to samo , i nie pisz ani Ty ani gracze z bc, że też dostają naloty ,u nas zburzone 10 lvl budynków to ponad miesiąc w plecy , u nich ta sama ilość to może doba ,wiem że im niema na czym zależeć dlatego obrali taką strategię , a ja i wielu innych nie będzie poświęcało wszystkiego dla tej gry, przekonasz się że wielu odejdzie.



2,(Doprowadziliście do sytuacji jaka była znana już na BW na serwerze R2
gdzie Top klan nie pozwalał się rozwijać słabszemu klanowi.

By gra w ogóle mogła wyjść z takiego impasu słabszy klan musi mieć
szansę zadać silniejszemu wystarczające straty by zmusiło to
silniejszego do przemyślenia swoich praktyk.)
A tu z kolei piszesz jakbyś nie znał , nie pamiętał historii tego servera, to nie my doprowadziliśmy do tej sytuacji tylko samo bc zgotowało sobie ten los, już od końca 3 epoki zaczęli dominować ,a to co się działo w 4 i w 5 erze, to jest tylko lustrzane odbicie tego co my zrobiliśmy im w tej jednej epoce, tylko dla nas nikt nie wymyślał wtedy ani eventów specjalnie pod jeden sojusz ani też ustroi które by nas czyniły bezkarnymi .
I po raz kolejny powtarzam nie da sie cofnąc niektórych zmian to sie już stało,chcę tylko równego traktowania wszystkich graczy , chcę móc odpowiedzieć tym samym przeciwnikowi co on mi da, jak założył obla to żaden ustój nie powinien go chronić , przed oblem, jeśli nalot wykonał zniszczył kogoś pracę i czas to tak samo powinien sie liczyć że równomierne straty może ponieść,

No to i tyle , choć wyraźnie w Twoim stylu pisania daje się wyczuć , że bezstronny nie jesteś , to daj wyraźną odpowiedź będą jakoweś zmiany czy nie?
Czas wiedzieć na czym się stoi, czy w ogóle tu zaglądać czy z czystym sumieniem można już wcisnąć linijkę za czerwonym krzyżykiem.

55

Thursday, 13.12.2012, 18:27

Czas wiedzieć na czym się stoi, czy w ogóle tu zaglądać czy z czystym sumieniem można już wcisnąć linijkę za czerwonym krzyżykiem.
caly czas teraz bedziesz wszystkich straszyl ze odejdziesz?

jak my bylismy pod kreska to prowadzilismy rozmowy... (próbowaliśmy)


a to jest bardzo dobre stwierdzenie :)

"By gra w ogóle mogła wyjść z takiego impasu słabszy klan musi mieć szansę zadać silniejszemu wystarczające straty by zmusiło to silniejszego do przemyślenia swoich praktyk."

56

Thursday, 13.12.2012, 19:14

cytat Cory chcę móc odpowiedzieć tym samym przeciwnikowi co on mi da, jak założył
obla to żaden ustój nie powinien go chronić , przed oblem, jeśli nalot
wykonał zniszczył kogoś pracę i czas to tak samo powinien sie liczyć że
równomierne straty może ponieść, Pokaż mi choc jednego gracza drugiej strony , czyli BC który nie chciałby założyc któremuś z waszych założyc obla , tylko po to aby zdobytą wiochę spalic . BC nie przespało możliwości skoku do VI epoki , są w śród nich tacy którzy skakali ponad 2 lata temu , ale już wtedy nie dawaliście im się rozwijac , czego przykładem jest Krios , gracz co by nie było BC , który za umożliwienie rozwoju i gry w VI epoce zmienił szyld z BC na Zulencję , a zdaje się to było też chyba z ponad dwa lata temu , więc skończ z tymi głupimi argumentami , bo wielu z grających wie co się działo i dzieje na serwie . :)

57

Thursday, 13.12.2012, 20:14

a najistotniejszy problem dla Ciebie Cora , to ten , że byłeś najbardziej aktywnym graczem Zulencji uprzykrzającym graczom BC istnienie w 6e . Chyba jesteś rekordzistą pod względem zabieranych i palonych wioch . Rozumiem więc Twoje obawy w obecnej sytuacji , bo chyba nie ma gracza z BC . któremu nie zalazłeś za skórę . Nawet pośrednio mnie to dotknęło , gdyż mozolnie przeze mnie budowana wiocha 18 - 384 ,zdaje się , którą oddałem Kice licząc się z jej nieutrzymaniem , została przez Ciebie zabrana i spalona . Rafiwariat z Lomnasem mi ją bombowali , ale Ty oczywiście jak zawsze musiałeś wyjśc przed szereg i ją zabrac Kice , a następnie spalic . :) Więc cierp ciało , coś chciało . Zasłużyłeś sobie dobitnie na to czego się tak obawiasz :rotfl:

58

Friday, 14.12.2012, 07:58

Tak sobie czytam i czytam i czytam ....... Ani jednego konkretu i tylko przydługawe wywody zafiksowanych, ciągle tych samych dyskutantów (Tak chyba już od dwóch lat - kiedy to byliśmy w 4 i 5e i mieliśmy ciężko i teraz kiedy to BC miało [ma]).

Napiszcie lepiej droga administracjo, kiedy TE1 zostanie zamknięty. Po marnych Państwa działaniach lub, jak kto woli ich braku, za bardzo nie widzicie sensu prowadzenia dalszej zabawy na tym serwerze bądź całej grze. Takie wnioski można wysnuć po długoletniej obserwacji. Nie chodzi o bombki i paru rozpartych dumą graczy, tylko o czystą ewolucję gry i wprowadzania nowych pomysłów. Niestety nie wiadomo, czy włączać jeszcze sponsoring i ew. na jak długo :) Przynajmniej tyle z tej konkretnej 3 stronicowej dyskusji wyniknie :)

59

Friday, 14.12.2012, 17:57

zamknąć i puścić od nowa ...
to by było coś - simowanko, zero grabienia (czego???)
zróbmy jeszcze serwer hardcore z szybką rozbudową HAHAHA
jak dla mnie trzeba coś pomyśleć by równowaga sił nie była tak niestabilna
ciężko to tu wioski zająć nie jest a jedna wioska zmienia los klanu
tak se myślę (wiem nie w temacie) wprowadźcie próbnie poparcie polityczne
coś na kształt tego że propagandą i hasłami po zajęciu czyjejś wioski musimy ją jeszcze "uspokoić" żeby się nie odłączyła
słabe poparcie = dodatkowa piechota z bohem (poprzedni bohater co w tej wiosce bytował) dla odbijających wioskę (ilość woja zależy od poziomu wioski)
wiem że słabe to bo nie umiem tego dobrze ująć ale mam jakąś taką koncepcję by zdobywanie wioch było utrudnione a nie uniemożliwione i jednocześnie nie za proste (co to zabrać komuś wioskę w 18 godzin)

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

60

Saturday, 15.12.2012, 01:29

technokrajca jest dla graczy TE a reszta to po pierdółki... (z jednym wyjątkiem na T2)