Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 14.12.2012, 10:11

Event na koniec świata

Witam,

Proponuje adminom zrobienie evenciku 21.12.2012, w końcu to może być ostatni event..

Poza tym proponuje, aby na najblizszych eventach nie podnosic dropu biżuterii, bo każdy już ma 3 i 2 slotowe biżu. Zamiast tego podnieść drop zwojów których brakuje chyba wszystkim. Mam na myśli Awatary i szarżę dla bohaterów, głównie. Ja sam tylko jeden zwoj tego typu dropnołem do tej pory.

Pozdrawiam i z góry dzięki za wzięcie pod uwagę moich propozycji.

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Friday, 14.12.2012, 11:02

Zwoje, prefiksy, runki.
Dokładnie:)
I popieram nie wiadomo co będzie bo nie mamy prezydenckiego bunkra:D
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

3

Friday, 14.12.2012, 11:07

Jak pomarzyć to event Ojców Załozycieli lub zwiększenie dropu zwoji z wyższych epok ;p

4

Friday, 14.12.2012, 11:13

Na koniec świata jest już zaplanowany koniec świata.

Mailing ruszy dzisiaj albo w poniedziałek ;)
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

5

Friday, 14.12.2012, 11:15


Na koniec świata jest już zaplanowany koniec świata.

Mailing ruszy dzisiaj albo w poniedziałek ;)

No to będzie zamknięcie serwerów i zdeponowanie danych w bezpiecznym miejscu na wypadek gdyby ktoś przeżył :)

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Friday, 14.12.2012, 12:17

heh
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

7

Friday, 14.12.2012, 17:47

ja wiem co będzie czy wy też to czujecie - ten entuzjazm !!! " title="chytry">

9

Friday, 14.12.2012, 18:11

Super to w takim razie koncze z tym gownem tak jak sie zapowiedzialem. Trzeba byc nie licha ograniczonym zeby po tylu negatywnych glosach robic kolejny event budowlany.... Przynajmniej sie uwolnie od tego szajzu....

10

Friday, 14.12.2012, 19:30

jest super może dogonię najlepszy hura

11

Friday, 14.12.2012, 19:43

Chyba zapomniales o jednym, mianowicie ze ci najlepsi takze sie beda budowac wiec raczej ich nie dogonisz

12

Friday, 14.12.2012, 19:51

to się jeszcze okaże po bobie

13

Friday, 14.12.2012, 19:54

jesli zrobia event budowlany tak jak ostatnio to ten slogan "masz szansę dogonić najlepszych" bedzie tylko pustymi slowami

silni beda silniejsi a slabi slabsi mimo ze postawia pare budynkow

no ale nie przesądzajmy ;)

zobaczymy co administracja ma na mysli mowiac "masz szansę dogonić najlepszych"

14

Friday, 14.12.2012, 19:56

21.12.2012 Koniec świata!
Tego dnia runą nie tylko mury Jerycha...
Przez cały dzień siła bombowców zostanie zwiększona dwukrotnie.

15

Friday, 14.12.2012, 20:55

Tiaaa tylko jak ktoś z czołówki zacznie stawiać bombki to i drudzy zrobią to samo ...
A wiec czołówka i tak nie będzie miała nalotów.. podwojenie siły nic nie da... jeśli chodzi o ich użycie... przynajmniej na T2 ;P

dogonić najlepszych ... hmmm a myślałem że jestem jednym z nich ;P Jawa kogo będziesz gonił ? A Greg Ty kogo ;D
Hose Ty chcesz jak jakiś kot biegać za swoim ogonem w kółeczko ? :D

Bobowi budowniczemu stanowcze nie ( chyba ze jakiś baaaardzo sprytny i rozsądny nie przypominający poprzedniego )
Za resztę baaardzo dziękuje :D ( poza nalotami które i tak nic nie wnoszą na T2, mam nadzieje ;p )

16

Friday, 14.12.2012, 21:11

No i dobrze zawsze coś się tanio i szybko zbuduje jeżeli tak będzie event wyglądał:) ale "masz szansę dogonić najlepszych" raczej nie ma na to szans.

17

Friday, 14.12.2012, 22:11

zdziwicie sie jesli myslicie ze ten event bedzie wygladal jak poprzedni :rolleyes: pisze wyraznie ze slabsi dogonia mocniejszych, napewno bedzie na innych zasadach a jakich to sie dowiecie :rotfl:

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Friday, 14.12.2012, 22:40

Event piękny moim skromnym zdaniem. Tylko Dzień górnika.


To nic nie znaczy ciut enigmatyczne:(
Nie ma co pyskować i pienić się. Kurcze 2 Polak 3 opinie:P Najśmieszniejsze że każda ze stron oskarża że był to event ustawiony pod drugą:D
Moim zdaniem nawet jeśli będzie taki sam jak poprzedni skorzystają na tym wszyscy, nisko w rozwoju dlatego że początkowe budynki są wtedy jak za darmo i błyskawicznie podbiją duuużo poziomów. Nawet za 1/5 przy wysokim lvl to kosmiczne koszta więc maluczki zyska powiedzmy 100 budynków a koks 10.
Więc każdy powinien być zadowolony.
Niestety 6 jadąca praktycznie na własnych zapasach najmniej skorzysta ale nic mówi się trudno, i gra dalej.

I administracjo rozszyfrujcie proszę co rozumiecie pod pojęciem Dzień górnika nim co niektórzy się pozagryzają:D
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Ole" (14.12.2012, 23:31)


19

Saturday, 15.12.2012, 00:00

Nie którzy to chyba nie narzekają na brak surki
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=400e6f3811

i jak go tu dogonić w budowie :?:

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Saturday, 15.12.2012, 00:53

Wiesz ile kosztuje poziom?
Nie więc po co głupoty gadasz. Najwidoczniej nigdy nie rozbudowałeś wiochy wysoko pisząc takie głupoty.

Ale patrząc na poziom budynków to szurka nie wystarczy nawet na rozbudowanie 2 kopalni krzemu. Więc podczas boba nie wybuduje 2 tylko 4 lvl (koszt następnego poziomu praktycznie *2)
Więc nie ośmieszaj się i ciiiiiiicho:P
Bo psujesz nastrój przed świąteczny:)
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D