Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 15.12.2012, 23:48

Sushi oczasnij sie

Myslisz ze po 8 takich wizytach ktos bedzie dalej gral? bo jakies pojebane dziecko sobie wymyslilo taki styl gry? robi to co robi i spierdala na urlop kutas i nic mu nie mozna zrobic, tak kurwa byc nie moze!!!

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=2006856dab

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=a37875d025

Miesiac pracy i zbieranie surki poszlo sie jebac...
( Przepraszam za slownictwo ale sie zdenerwowalismy bardzo a w dodatku do ciebie-do was nic nie dociera!)

2

Sunday, 16.12.2012, 00:03

odrobisz jak bedzie event

3

Sunday, 16.12.2012, 00:07

Chlopie nie wypowiadaj sie bo nic nie wnosisz a czytac tych pierdol sie nieda... popatrz ile budynkow polecialo na poziomach 26-27 teraz zobacz ich czas budowy i zobaczymy czy odrobie zwlaszcza ze nawettyle surki nie bede mial. Jeszcze jedno tak na marginesie zajebiste macie podejscie piszac w moim rozumowaniu (ze trzeba zniszczy ciezka i dluga prace jednego zeby drugi mial szanse na dogonienie) No ja pierdole rece opadaja....

4

Sunday, 16.12.2012, 00:07

Niektórzy większe szkody robią i nikt nie płacze tak jak Ty
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=6fbdd9865b

5

Sunday, 16.12.2012, 00:08

Myslisz ze po 8 takich wizytach ktos bedzie dalej gral? bo jakies pojebane dziecko sobie wymyslilo taki styl gry? robi to co robi i spierdala na urlop kutas i nic mu nie mozna zrobic, tak kurwa byc nie moze!!!

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=2006856dab

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=a37875d025

Miesiac pracy i zbieranie surki poszlo sie jebac...
( Przepraszam za slownictwo ale sie zdenerwowalismy bardzo a w dodatku do ciebie-do was nic nie dociera!)

Bo jesteś ciota i nic nie możesz zrobić :D
I nic nie zrobisz ...

Będziesz miał naloty ode mnie cały czas tak jak do tej pory
jak jesteś taka padaka i kaleka, że przed nalotem sobie nie radzisz to skasuj konto


ćwokom i frajerom mówimy nie :)



PS.
Wracaj z urlopu - tęsknie :)
Dostaniesz więcej prezentów jak wrócisz

6

Sunday, 16.12.2012, 00:09

ale zobacz jak to jest...

latales bezkarnie po innych i smiales sie kazdemu w oczy

a teraz masz pretensje...
to na tyle. pozdrawiam

7

Sunday, 16.12.2012, 00:09

ok teraz podaj poziomy tych budynkow?

8

Sunday, 16.12.2012, 00:11

Frajer to byl ten co cie zrobil w ten nieszczesny dzien.. cwaniaku jebany ochronke sobie zrobisz potem uciekniesz na urlop i zadowolony. Wolaj ja w sumie moze zrobilem 15 nalotow i juz chyba z pol roku nie robilem bo stwierdzilem ze niema sensu. a ten debil mi juz chyba z 8 miechow robi i dalej sobie spokoju nie daje,nawet borghi mi robil i dal sobie spokoj a ten...

9

Sunday, 16.12.2012, 00:16

Frajer to byl ten co cie zrobil w ten nieszczesny dzien.. cwaniaku jebany ochronke sobie zrobisz potem uciekniesz na urlop i zadowolony. Wolaj ja w sumie moze zrobilem 15 nalotow i juz chyba z pol roku nie robilem bo stwierdzilem ze niema sensu. a ten debil mi juz chyba z 8 miechow robi i dalej sobie spokoju nie daje,nawet borghi mi robil i dal sobie spokoj a ten...
No płacz na forum dalej - żal, Żal, ŻAL!

Nie radzisz sobie? Ojej... Bo jesteś CIOTĄ I POPIERDÓŁKĄ :rotfl:

Kasuj konto frajerze - spokoju miał nie będziesz

10

Sunday, 16.12.2012, 00:16

Riffi przypomnę ci Twoje naloty , jak jeszcze czułeś się mocny , a inni ledwo co skoczyli do 6e , wtedy do Sushiego nie pisałeś i nie płakałeś . Dzieciaki zaczęły Cię lac , a Ty ryczysz chłopie ???? :P Ogarnij się i zacznij grac , a nie wyzywasz graczy nieparlamentarnym słownictwem :rotfl: A oto linki z Twoich wyczynów i zwróc uwagę na daty nalotów !!!!!!!!! http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=f3750911b6 http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=06e5148d31 http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=ab271450fe jak będziesz chciał więcej linków z Twoich dokonań , to mogę wkleic :P

11

Sunday, 16.12.2012, 00:16

Borgi też nie zapomniał o Tobie nie długo się przypomni,
Kto dołki kopie ten sam w nie wpada
teraz się długo zastanowisz nad czymś zanim coś zrobisz

12

Sunday, 16.12.2012, 00:21

No wlasnie popatrz na daty kiedy to bylo... nie bede sie zastanawial bo zwiasa mi to jak nie bedzie moza nadal sie odplacic tym samym to popierdole ta gre przynajmniej co miesiac troszke iecej kaski zostanie na koncie:)

13

Sunday, 16.12.2012, 00:39

Riffi nie spinaj się aż tak bardzo... wrzuć na luz chłopie bo zawału dostaniesz ;)

15

Sunday, 16.12.2012, 08:37

nie znam calej sytuacji ale jesli autor tego tematu zaczal bombardowania to nie powinien sie dziwic ze teraz sam je obrywa

ludzie bywaja pamietliwi i msciwi a wtedy ma sie przejebane ;p


i na koniec maly offtop
wyjebac naloty i dac oblegi na surowce/wydobycie

16

Sunday, 16.12.2012, 12:56

tu nie chodzi o dziwienie sie Jawa tylko o to ze niemozna im nic zrobic, robia to bezkarnie nie mozna im odplacic tym samym:/ o to chodzi dlaczego jedynym wyjsciem ma byc zmiana ustroju na simowanie jak powinno sie moc normalnie grac i rewanzowac sie przeciwnikowi, niech powruci mozliwosc bombardowania stolic to zobaczymy jak bedzie

17

Sunday, 16.12.2012, 14:28

hmmm grajcie dalej zobaczymy kto pierwszy poleci za obrazę, słownictwo itp
ludzie to jest gra a wy się na sobie wyżywacie jak dzieci nad nowymi zabawkami

18

Monday, 17.12.2012, 12:48

Panowie każdy po "nagrodzie" za słownictwo.

Naprawdę dziwi Cię to, że ktoś teraz, gdy jest w stanie odpłaca Ci pięknym za nadobne?

Jak spalisz biedakowi drewniaka, a za 10 lat on przyjdzie i wywali Ci bombę pod zajefajną willą to będziesz się dziwił, że to zrobił?
Bo co?
- minęło 10 lat?
- ja my tylko drewniaka rozwaliłem, a on mi willę?
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

19

Monday, 17.12.2012, 13:20

Chlopie zastanow sie co ty piszesz powiedzialem ze mnie nie dziwi tylko ze jak ja mu robilem to on mogl i mi zrobic! a teraz on mi moze a ja jemu juz nie czujesz ta roznice czy nie? Proponuje zrobic brak mozliwosci przez 48h pujscia na urlop od wykonania nalotu pasuje?

20

Monday, 17.12.2012, 13:29

Kazdy medal ma 2 strony. Uwazam, ze tarowno riffi ma racje jak i troche sushi. Problem w tym, ze administracja robi wszystko zeby te slabe lemingi stawaly sie coraz silniejsze i nie ma w tym niczego strasznego dopuki nage okazuje sie ze taki jeden leming jedna armia rozwala kazda KUMOLKE serwera co uwazam za skrajny absurd. Sushi nikt nie bedzie plakal po stracie kilku willi nawet jezeli obie strony beda je tracic. Gra dzieki waszym ciaglym zmianom traci sens. Nie potraficie wyposrodkowac tego problemu.

Bylem sceptycznie nastawiony co do utworzenia nowych sererow ale teraz sam mysle, ze najlepiej bedzie jezeli powstanie przynajmniej jeden. Bo takie zmiany, ktore zostaly wprowadzone maja sens jezeli zaczynamy od zera a nie w trakcie wojny pomiedzy czolowymi klanami, gdzie szale zwyciestwa odwracaja sie wynikowo zaraz po wprowadzeniu waszych patchy. Przykladowo gdybym znam zasady gry i ustroje to zapewne bym sie zastanowil 2 razy czy nie warto pozostac w 4 epoce na przyklad - spokoj z oblegami na mnie. Natomiast gdybym wiedzial wczesniej jakie beda bonusy komunizmu to na pewno bym nie szukal ponad miesiac osady pod ZMECHY tylko bym to po prostu olal.

Zbyt drastyczne zmiany i nietrafione eventy zniszczczyly gre juz dawno temu. Teraz wasza w tym rola azeby to polatac i naprawic. Nikt wam nie bedzie oczywiscie nic mowil jak macie to zrobic ale mysle ze powinniscie posluchac kilku doswiadczonych graczy mowiacych czego nie powinniscie robic.

A co do nalotow to troszeczke rozumiem rozgoryczenie coponiektorych. Na obydwu serwerach graja multikaciarze, ktorym nie zalezy na wszystkich 2 czy 3 kontach. Rozwijaja sobie 1 konto militarnie a z 2 pozostalych robia naloty. 2 pieczenie przy jednym ogiu - dupochron - bo ja nie robie nalotow tylko inni no i satysfakcja ze zniszczenia komus budynkow.

Oczywiscie nie odnosze sie do nikogo personalnie bo nie mi rozstrzygac kto jak gra.