Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 21.12.2012, 17:26

Specjalny:P

No właśnie specjalnie tu piszę bo temat wielowątkowy :P

Po pierwsze wszystkim GRACZOM zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt, samych miłych gości i suto zastawionego stołu, objedzcie się i opijcie :), te święta są raz w roku .:(

Po drugie , wierzący niech dziękują Bogu , Ci nie , nie wiem, opatrzności ,czy też innym zrządzeniom losu że tutejsi admini maja władzę tylko tu:)
bo ich zasady gdyby sie przeniosły do wszystkiego to ,tylko se puku by pozostało, w pokerze by parka dwójek wygrywała z pokerem właśnie , w brydżu by wygrał ten co by nie ugrał żadnej licytacji, w wojnie ten co najwięcej stracił ,w szkole jak nic nie umiesz to dostajesz 5 a prymusi pałę ,w pracy podpisałeś umowę na 5000 zł. a na koniec miesiąca dowiesz się że jednak zarobiłeś tylko tysiąc,albo może nic,:) szkoda tylko ich Dzieci ,bo dostają obietnicę prezentu a na koniec sami muszą coś oddać:(

Po trzecie, pokażę na czym im zależy,
posty o znaczącym aspekcie dla graczy:

zapodanie postu:
Saturday, 15.12.2012, 23:48
pierwsza odpowiedź
Monday, 17.12.2012, 12:48.
drugi:
post: Saturday, 08.12.2012, 16:05
odpowiedź : Monday, 10.12.2012, 09:48

pytanie o wpłatę:

zapytanie:Wednesday, 19.12.2012, 11:55
odpowiedź:Wednesday, 19.12.2012, 12:00

raczej na pierwszy rzut oka widać różnicę, i każdy zobaczy na czym im tu zależy.

I nie nabijajcie tu postów, no chyba że chcecie życzyć innym GRACZOM wesołych świąt :)

2

Friday, 21.12.2012, 18:23

troche to niesprawiedliwe

8 i 15.12 to sobota a wtedy nikt nie pracuje dlatego nie powinno dziwic ze odpowiedzi byly dopiero w poniedzialek

co do prowadzenia TE to sa rzeczy ktore mi sie nie podobaja ale wiekszosc zmian uwazam ze jest na +


jako ze temat specjalny to i specjalne zyczenie ode mnie dla wszystkich graczy

wiecej radosci i mniej zlosci ;)

3

Friday, 21.12.2012, 18:37

No tak to nie jest sprawiedliwe :P
w stosunku do GRACZY, skoro oni moga za to płacic i jeszcze tracic swój wolny czas z powodu fanaberii adminów, to faktycznie muszę sprawdzic co na to mają do powiedzenia inne instancje, to jest gra a jako taka powinna mieć od samego początku jasne i proste (przynajmniej dla tych rozumnych ) zasady, i zmiana zasad w trakcie gry , to juz tak lekko traktując jest co najmniej nie fair , a wprowadzanie zasad zasadniczo zmieniających obraz gry to juz jest .....,
gdyby mieli władzę dalej to np. jakaś tam podwórkowa drużyna w piłce noznej wygrałaby z reprezentacją np. Brazyli tylko dlatego że zmienimy zasady w trakcie gry, wygra ten co nie da rady strzelić bramki, śmieszne co :P

Tu grała masa dorosłych ludzi którzy poświęcili swój czas i pieniądze, tylko po to by przed metą dowiedzieć sie ze wygrywa ten ..., ostatni:P

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Cora" (21.12.2012, 18:44)


Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Friday, 21.12.2012, 18:54

Jestem ciut wypity (a dokładniej aktualnie pije:D), ale widząc wątek coś napiszę.
żeby zmienić ustrój trzeba zrezygnować z poprzedniego (110 dni premki) więc rezygnuje!!! Hmm ograniczenie liczby wiosek dobra mam za dużo chcę zlikwidować....
No qwa mam szpiega... dup... myślę wioski nie zlikwiduję to i rok może trwać skan za skanem
Myślę przeciwnik dobrze kombinuje widzi co chcę zrobić i mi utrudnia, z drugiej strony myślę że to jest nie fer i piszę do góry....
Góra techniczna jest nie obecna .....więc du...a
Na szczęście niezbyt inteligenty wrogi klan zabierze mi nad liczbową wioskę:)
Wniosek
Nie zbyt mądrzy gracze ci ułatwią zadanie ale suport du...a
Więc moim zdaniem to jest nie dopatrzenie twórców. Mają wymagania w pewnych sytuacjach nie możliwe do spełnienia. A ty graczu martw się bo my mamy cię w d,,,,
PKT premki wydałem rano nie powiem niedługo później był Sushi Przekierowując (sugerując) do kogo mam napisać (pomimo tego że wiadomość była od razu do nich 2 wysłana); Kruczo się nie pojawił.
I jestem bez systemu atakowany co chwila:D
Czyli powinienem wskoczyć do jakiegoś i wydać 110 dni za chwilkę żeby zrobić to co chcę bo suport ma to w d..ie
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Ole" (21.12.2012, 22:44)


5

Friday, 21.12.2012, 22:51

wesołych świąt dzieciaczki !!!
:)

a tak w ogóle to zaznaczam że ta gra nie ma końca i kto uzyskał pewną przewagę w ostatniej epoce to nie powinien jej tracić
w simie trochę mi szkoda , najmilej 4 epokę wspominam , w 3 to po prawdzie się tylko simowało
w 5 jedzie się jakoś jakoś a na t1 6 zacząłem i mi się zabrało na wspominanie
najlepsze czasy to 3 i 4 epoka - wtedy (na t2) grało się na luzie, biło się aż miło mało ludzi narzekało \\

ale powspominam wszystkich tych co odeszli a spędziłem z nimi większość gry
szczególna dedykacja dla członków byłych klanów ganja mafia, black guard aliance i klanu - dla expy
i także wszystkim z którymi byłem na t1 cracovi i armagedonowi

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Friday, 21.12.2012, 23:40

W tym momencie dziękuje wszystkim za grę
Zdrowych i wesołych Świąt pewne osboy ciut odetchną:) Pozdrawiam
Trwa okres ochronny. Usunięcie konta będzie możliwe za 23 godz. 59 min. 39 sek.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

7

Friday, 21.12.2012, 23:56

Ole nie łam się :) . Ja mam z całą waszą koalicją pod górę od ponad roku , jak tylko skoczyłem do 6e i z resztą nie tylko ja , a TY stracisz trochę surki i chcesz zabrac od razu wszystkie zabawki obrażając się na grę . TYLKO GRĘ :rotfl: . Jutro też jest dzień :)

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Saturday, 22.12.2012, 00:00

Ale ja się na was nie obrażam.
Taka gra i wasze prawo:)
Ma w d... suport tzw. od rana zgłaszam problem.
Przed waszymi atakami oblegiem itd
Mają wymagania do zmiany ustroju, oczywiście jak wszystko w tej grze nie do końca spasowane. Więc ja wysiadam to tylko gra:)
I wiecie co z ciekawości sprawdziłem,
jestem w pierwszej 10 najstarszych jeszcze działających kont.
Ups znika, a najśmieszniejsze jest to że w płatnej grze suport odezwie się w sprawie zażalenia po...6 dniach.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Ole" (22.12.2012, 00:39)


9

Sunday, 23.12.2012, 01:13

W tym momencie dziękuje wszystkim za grę
Zdrowych i wesołych Świąt pewne osboy ciut odetchną Pozdrawiam
Trwa okres ochronny. Usunięcie konta będzie możliwe za 23 godz. 59 min. 39 sek.
czy juz czas nie minal? mowisz ze to tylko gra? to dlaczego takiego nerwa miales? bylo stawiac lotke kolo mnie i mi surke zabierac

10

Sunday, 23.12.2012, 02:14

Ja również chciałbym wszystkim życzyć zwłaszcza spokojnych, leniwych Świąt ;)
Po której stronie byśmy nie byli, WSZYSTKIEGO DOBREGO! :)

A co do zmian... jakie były takie były. Czy potrzebne? Jedne tak, inne zupełnie nie. O postawie administracji wypowiadać się nie będę.
Nie zamierzam z tego powodu rezygnować, póki mam czas na grę i póki mój klan gra aktywnie :)
Żal mi tylko patrzeć na słowne przepychanki na poziomie gimnazjum pomiędzy niektórymi graczami, tylko dlatego, że na tym czy na tamtym serwerze są we wrogich obozach. Wszystko inne można przetrawić i się przystosować, jeśli tylko są chęci ;)

11

Wednesday, 02.01.2013, 09:27

1. Z tego co widzę to pytałeś dlaczego nie możesz skasować wioski.
Odp. Zapytaj OP jakie są obowiązujące limity, sprawdź czy przypadkiem nie blokuje Cię totem.

2. Prośba o skasowanie wioski.
Tego już OP nie może załatwić, nic nie mógł dla Ciebie zrobić.
Rzeczywiście byłem od piątku na urlopie. To chyba nie dziwne, że ludzie na święta biorą wolne?

Pozdrawiam
SM
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Wednesday, 02.01.2013, 09:41

Nie dziwne że biorą urlopy. Tylko na czas urlopy obowiązki przejmuje ktoś inny.

Wiedziałem że przez szpiegi nie mogę skasować. Tylko jak wszystko w tej grze nie dokońca dopracowane jest. Na urlop nie można było przez nie iść poprawiliście. Tą blokadę (do likwidacji wioski) zostawiliście.
Wprowadziliście wymagania do zmiany ustroju (limit wiosek, jednostek, Zniesienie ustroju), nie dając czystych szans na spełnienie ich.
Szpiegów nie widać, więc z skąd kurcze mam wiedzieć że nie utknę z nad liczbową wioską bez ustroju i woja??? Oczywiście mogłem zwiać na urlop, i jak bym wiedział że tak qwniany Event zafundujecie tak bym zrobił.
Szkoda tylko nerw.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Podobne wątki