Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

facio

Intermediate

  • "facio" started this thread

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Saturday, 29.12.2012, 21:23

porównanie Euro eventu do obecnego

EURO EVENT



w dniach 8-19 czerwca doświadczenie zdobywane w lokacjach specjalnych
zwiększone będzie o 20% oraz drop biżuterii i run zwiększony będzie 2
krotnie.



w dniach 21-24 czerwca doświadczenie zdobywane w lokacjach specjalnych zwiększone będzie

o 30% oraz drop biżuterii i run zwiększony będzie 3 krotnie.



w dniach 27-28 czerwca doświadczenie zdobywane w lokacjach specjalnych zwiększone będzie

o 40% oraz drop biżuterii i run zwiększony będzie 4 krotnie.



w dniu 1 lipca doświadczenie zdobywane w lokacjach specjalnych zwiększone będzie

o 50% oraz drop biżuterii i run zwiększony będzie 5 krotnie.



TRWAJĄCY:
22-1.01.2013 Świąteczny event: Diabeł miesza kawę lewym palcem x2!

Czas przeprosić się z wykrywaczem metali i ruszyć na poszukiwanie skarbów!

• Drop najrzadszych przedmiotów, prefixów, run oraz scrolli zostanie zwiększony nawet ponad 500 krotnie.


• Drop biżuterii zostanie zwiększony 5 krotnie.


• Drop przedmiotów, prefixów, run oraz scrolli z piątej i szóstej
epoki (unikalnych dla tych epok) zostanie zwiększony 2 krotnie.


W euro evencie drop był zwiekszony od 2 do 5 razy i wpadało po 10runek(już nie wspomną jakie) praktycznie za każdym razem
A teraz drop jest 500 razy zwiększony(no niby najrzadszych) i co?? wpadaja komuś tak te runki jak w euro evencie??

2

Sunday, 30.12.2012, 09:34

te runy które ty chcesz dropić masz zwiększony współczynnik dropu jedynie razy 2 :)

Cytat



• Drop przedmiotów, prefixów, run oraz scrolli z piątej i szóstej

epoki (unikalnych dla tych epok) zostanie zwiększony 2 krotnie.

facio

Intermediate

  • "facio" started this thread

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Sunday, 30.12.2012, 09:44

ok
to jeśli w euro evencie był zwiększony 2 krotnie i wpadało praktycznie wszystko na potęgę i teraz niby też jest 2 krotnie zwiekszony haha

wydropiłem zaledwie dwa zwoje z 5 i 6e na kilkadziesiąt wypraw a nie wspomne o najlepszej runce NYD hehehe

Drop najrzadszych przedmiotów, prefixów, run oraz scrolli zostanie zwiększony nawet ponad 500 krotnie...
rozumie że to są przedmioty itd. z epok 1-4 tzn. że np. awki czy szarże powinny się sypać lawinowo

rozumiesz już czy dużymi literami pisać??

4

Sunday, 30.12.2012, 09:55

Nie prawda, bo:
22-1.01.2013 Świąteczny event: Diabeł miesza kawę lewym palcem x2!
Czas przeprosić się z wykrywaczem metali i ruszyć na poszukiwanie skarbów!
• Drop najrzadszych przedmiotów, prefixów, run oraz scrolli zostanie zwiększony nawet ponad 500 krotnie.
• Drop biżuterii zostanie zwiększony 5 krotnie.
• Drop przedmiotów, prefixów, run oraz scrolli z piątej i szóstej epoki (unikalnych dla tych epok) zostanie zwiększony 2 krotnie.
UWAGA! Wszystkie bonusy się KUMULUJĄ!

5

Sunday, 30.12.2012, 09:58

czyli teraz mam zwiększone 1000x do wczesniejszego 5x

facio

Intermediate

  • "facio" started this thread

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Sunday, 30.12.2012, 10:03

wydaje mi się że, wtedy albo teraz coś musieli spier...ć

7

Sunday, 30.12.2012, 18:26

Nie bronię adminów ale...:

• Drop najrzadszych przedmiotów, prefixów, run oraz scrolli zostanie zwiększony N A W ET ponad 500 krotnie. (czyli admini decyduja co np. x2 a co x500)

Wydaje mi sie że słowo nawet ma tutaj decydujące znaczenie niestety;/

facio

Intermediate

  • "facio" started this thread

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Sunday, 30.12.2012, 20:12

czyli 2x feh i 500x gó.no(czyli nic)

9

Monday, 31.12.2012, 09:34

Witam Brać TE :D

Adminów też witam :thumbdown:

A poważnie ten ewent coś matematycznie nie wychodzi i niech mi ktoś napisz że jest ok- to go wyśmieje ...

Pozdro dla całego narodu TE :)

10

Monday, 31.12.2012, 14:06

Moze i ja cos napisze odsiebie chociaz tez nic mi nie dropi ale moim zdaniem panowie popatrzcie ile dni trwa ten drop wyobrazcie sobie ze codziennie cos komus dropi-YRD-y Dag-i Itp itd kazdy by mial wszystko rynek by zwariowal ble ble ble:) co za duzo to niezdrowo:P

11

Monday, 31.12.2012, 15:19

no to wyobraź sobie że jednemu w jeden dzień wpadły 2 yrdy a mi złamanego isa nie wpadło przez cały event xD
takim sposobem zostanę w tyle hen daleko

12

Monday, 31.12.2012, 16:18

Jedni maja wieksze szczescie drudzy mniejsze. mi przez 3 lata gry nawet pierdzionka z 2 slotami nie dalo ale pewnego pieknego dnia zaczelo sie i moje szczescie i w ten sposob jestem jednym z dwoch szczesliwych posiadaczy kompletu szarz na T1, cierpliwosc koledzy w koncu i wam da mi w ten event tez nic nie dalo a widzialem nie jeden ciekawy link juz:)

13

Monday, 31.12.2012, 17:52

no to ty już szczęśliwy to idź do domu czy tam do galahada i się posprawdzajcie
nie chcę dostawać tylko dlatego że paru gości w jednym klanie podropiło i kupiło sobie bwb a może i lepiej a ja łażę z tym 6 % i boję się iść na 2x gorszą armię bo odbudowanie kosztuje ponad 2 dni

14

Monday, 31.12.2012, 18:03

Czyli ty myslisz ze ja gram razem z galahadem:) heh niech ci bedzie:)

facio

Intermediate

  • "facio" started this thread

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Monday, 31.12.2012, 18:41

może i racja z przesadą
w Euro event wyszarpałem chyba najwięcej z pośród dwóch serwów, dlatego teraz ciężko mi się pogodzić z porażką :S
ale tak czy siak:
Życzę wszystkim graczom TE i ich rodziną tego czego sami byście sobie życzyli!!!!!!!!

16

Tuesday, 01.01.2013, 12:07

nawzajem to chyba najlepsze na co mnie teraz stać xD

17

Wednesday, 02.01.2013, 09:34

Dosyć to proste:

1. Wszystko co z 5 i 6 epoki dostaje drop x2

2. Wybrane, ultra elitarne rzeczy dostają zwiększenie dropa, czym rzadsze tym większy bonus. Max 500 (jeżeli są z 5 lub 6 ep to kumuluje się z pkt 1 czyli max 1000)

3. Zwoje i runy z epok 1-4 NIE mają zwiększonego dropa.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker