Nie jesteś zalogowany.

[analizowany] event błąd

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

221

Wednesday, 02.01.2013, 17:00

to niby jak mieli naprawić błąd??
qrwa jak coś robią to dobrze i nie wolno tak ich karcić
chyba lepiej aby cofnąć wsjo aniżeli dalej ciagnąć to co było

teraz każdy wykażę się jak długo i sprytnie kumulował surke a nie czychał jak hiena (bez obrazy dla Mariusza) i atakował chwilke przed bobem

222

Wednesday, 02.01.2013, 17:08

A ja powiem tak: nie jestem niezadowolony.
Uwzględniając przesunięcie i wydłużenie GÓRNIKA to nie wiem czy mogli lepiej wybrnąć z tej sytuacji.
Oczywiście większość i tak będzie niezadowolona, bo każdy KAŻDY coś znajdzie do czego mógłby się przyczepić. Ja także bym znalazł, tylko już po co?

223

Wednesday, 02.01.2013, 17:29

Nie zapominajcie, że jeszcze Euro event będzie.

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

224

Wednesday, 02.01.2013, 17:31

no ale ten najlepszy mmmmmmmmmmmmmm
najwięcej wyrwałem w pierwszym etapie Euro eventu ale cóż...
w ostatnim tylko DAGa z tego co pamiętam

225

Wednesday, 02.01.2013, 20:19

POWIEDZCIE TO GOLEMOWI KTÓRY STRACIŁ 2 YRDY HAHAHAHAHAHAHA
ja nawiasem mówiąc tak czy siak byłbym zadowolony
ale dajcie spokój z tym narzekaniem bo mając takich graczy na serwie to bym go zamknął

226

Wednesday, 02.01.2013, 21:08

Nowy Bob budowniczy ma ruszyć po 24 ... czy może później ??? :)

227

Wednesday, 02.01.2013, 23:11

po 24 a jakże chyba że tym razem będzie fajniejszy błąd i będzie inna skala tańszości

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

228

Thursday, 03.01.2013, 10:23

Cora,
wiem o tym, ale w zaistniałej sytuacji naprawdę nie było innej możliwości. Mleko się rozlało, a pozostawienie tego w tamtej sytuacji prowadziłoby do jeszcze większych problemów.


Dziekuje Konardowi za 5x YRD

tak jak obiecalem zrzekam sie budowy :)


Widzę, że lubujesz się w trollowaniu i/lub rozsiewaniu nieprawdziwych informacji :)


może i są zadowoleni ale jak na razie więcej jest graczy którzy dużo stracili, czyli administratorzy jak zwykle dali ciała trzeba już było zostawić tak jak było a po prostu puści cały poprawiony ewent od dzisiaj od północy mi już nie chodzi o mój stracony czas czy surke a o drop który rano powypadał mi z lokacji..... prawdopodobieństwo że wypadnie mi znowu birzu z takimi slotami to jak wygrana w totka............. na datek teraz nawet surki nie można pograbić a co mi urośnie z wydobycia równego 3 co mam armie skasować żeby surka rosła!!!!!!!!!!!

Skąd wiesz ilu jest zadowolonych z każdej opcji? Zazwyczaj jest tak, że piszą głównie osoby niezadowolone, zwróć uwagę, że wcześniej pisały inne osoby, a po backupie zupełnie inne (nie licząc pojedynczych przypadków osób, które są w każdej sytuacji niezadowolone). Co do utraconych run, myślę, że powinieneś zainteresować się tematem: [analizowany] Niedziałający prawidłowo Dzień górnika - 02.01.2013 zwłaszcza moim ostatnim postem w tym temacie.


Comanche,
prosiłbym o kliknięcie 'zgłoś do operatora' i wysłanie listy tych aukcji do mnie na PW. Jeśli faktycznie cena znacznie odbiega od średniej, to zostaną cofnięte.
Oho widze pewna niekonsekwencje w dzialaniach administratora - jednym mozna poszukac i przywrocic , innym juz nie
To sie nazywa dyskryminacja lub kolesiostwo - jedno i 2gie jest beeeee

Nie, to się nazywa zupełnie inna sytuacja. Zakończone aukcje są osobno logowane, więc da się je zweryfikować w dowolnym momencie nawet po przywróceniu backupa, podobnie jest z ich cofnięciem, co jest funkcją wbudowaną w panel operatora, więc logi są wręcz tworzone pod taką sytuację. Czego nie da się w żaden sposób przenieść do świata przedmiotów, run i innych skarbów, bo to zupełnie inna bajka.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker