Nie jesteś zalogowany.

[analizowany] event błąd

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

181

Wednesday, 02.01.2013, 13:23

witam

ja już mam powrót narazie mi zadziałało wiec szkoda czasu event odpalajcie bo szkoda czasu

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

182

Wednesday, 02.01.2013, 13:31

Serwery już działają.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

183

Wednesday, 02.01.2013, 13:32

dobre :thumbup:

a teraz pytanie

osoby ktore wyjda z urlopu tez beda mialy 24h ochrony przed atakami?

184

Wednesday, 02.01.2013, 13:34

witam

odpalcie event bo dziś mam urlop a jutro bedzie kicha a chce sie wyspać dzis

185

Wednesday, 02.01.2013, 13:38

z tym premium nie tak troszkę poszło
Błędny lub zużyty kod premium! Sprawdź historię premium!

186

Wednesday, 02.01.2013, 13:39

A tak z ciekawości Event na drop jeszcze działa? Bo 01.01.2013 o 4 rano jeszcze był :)

187

Wednesday, 02.01.2013, 13:47

Konrad jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to się nie wychylaj bo tylko się ośmieszasz.

I jak Panie i Panowie , widzicie sami, niby dyskusja , ale i tak zrobili jak chcieli:(

wielu graczy w pracy czy też przy innych zajęciach , wielu tez chowało surke w budowach , i w odpowiednim czasie ja wyłączało , teraz sa pozbawieni szansy na wykonanie zaplanowanych działań,czyli stracą surkę bezpowrotnie ?
Do tego każdy kto mógł grabił jeszcze przez te dwa dni to tez w plecy ,

czyli olać grę bo jutro kolejny reset ?

(mówiłem pomyślcie zanim coś zrobicie to nie boli, )

poczytać porozmawiać może coś się uda z tego bajzlu jeszcze stworzyć:)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Cora" (02.01.2013, 13:55)


188

Wednesday, 02.01.2013, 13:55

Niby jak straciłeś surke?

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

189

Wednesday, 02.01.2013, 13:56

Konieczko12,
pisałem w temacie z ogłoszeniami, że zajmie to kilka minut :) Spróbuj teraz, powinno wszystko już działać.

Cora,
nie nazwałbym Twoich postów rozmową, raczej jest to dawanie upustu swojej irytacji połączone z narzekactwem. Skoro tak cenisz swój czas jak zaświadczasz, to zupełnie nie rozumiem, czemu tracisz go na pisaniu tony podobnych postów, z których nic nie wynika.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

190

Wednesday, 02.01.2013, 13:58

Konrad

prośba nie można odpalić eventu dziś już wcześniej bo 2 dzień bede siedział do późna a jutro do pracy bo dziś se wolne specjalnie wziołem był bym wdzieczny za przyśpieszenie tego

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

191

Wednesday, 02.01.2013, 13:59

Regi,
przykro mi, ale nie. Duża część osób trzymała bardzo pokaźną ilość surowców w akcjach budowy i jeśli je anulują podczas trwania eventu, to stracą 80% tych surowców.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

192

Wednesday, 02.01.2013, 14:04

A ja dostanę odpowiedź ? ;)

193

Wednesday, 02.01.2013, 14:04

Fakt , na grabieżach z Nowego Roku miałem dość przyzwoity wynik , jeżeli chodzi o strategiczne surowce ( złoto , uran , tytan ) , szkoda - kilka poziomów kopalni w plecy , ale może w następnym EVENCIE typu Boba Budowniczego to nadrobię :rotfl:

194

Wednesday, 02.01.2013, 14:04

No cóż Konrad, mój czas moje pisanie,
a że frustracja i owszem, co powinienem się cieszyć że sobie nie radzicie i taką kaszanę odstawiacie ?

stworzyliście grę , no żeby sie nie rozwodzić wielofunkcyjną i jedno proste (bo najłatwiejsze)cięcie nie załatwi tematu.

A że nie rozumiesz , powiem ze staropolska,

mądrej głowie dość dwie słowie,

a i jak masz sie wstydzić swoich wypowiedzi, to ich nie pisz a nie z marszu potem je kasujesz , (zdążyłem przeczytać),:P

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "Cora" (02.01.2013, 14:19)


195

Wednesday, 02.01.2013, 14:05

To jest osłabiające - człowiek siedzi wiele godzin żeby nagrabić sury i to wszystko ot tak zresetowane. thx.

196

Wednesday, 02.01.2013, 14:08

Konrad

masz racje zapomniałem o tym no trudno trzeba bedzie czekać

197

Wednesday, 02.01.2013, 14:09

A jeszcze jedno pytanko , ten reset i odpalenie serwerów znienacka ?
to jakiś symbol, nawiązanie do tego 13 co nie było poranka :(

198

Wednesday, 02.01.2013, 14:12

Najbardziej szkoda ludzi, którzy brali urlopy w pracy żeby chociaż trochę podbudować wiochy. A paru już takich widziałem tu. O niebo lepiej by było w sobotę i niedzielę to zrobić. A nie wtedy gdy gracze albo do pracy albo do szkoły zasuwają. Tylko straciłem czas wczoraj żeby pofarmić drewno na 2 epoce. A teraz nie mam możliwości tego bo każdy jest chroniony nawet debil który od roku nie gra. I będę mógł dopiero jutro o 14 poaatakować. Ciekawe czy coś zdążę zrobić. Aukcje 3 które sprzedałem też psu w dupę.
T2 - R4zor

199

Wednesday, 02.01.2013, 14:14

z ta premką już działa :)

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

200

Wednesday, 02.01.2013, 14:20

Nuk,
nie działa. Ale będzie kolejny w przyszłym tygodniu - [analizowany] Niedziałający prawidłowo Dzień górnika - 02.01.2013

Cora,
nie tyle się wstydzę, co uznałem, że nie mam czasu na prowokacje i dyskusje o niczym, zwłaszcza dzisiaj. Pozdrawiam.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker