Nie jesteś zalogowany.

[analizowany] event błąd

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

201

Wednesday, 02.01.2013, 14:25

Sushi, a czy jest jakiś haczyk? Czy trzeba "mieć pecha i dostać naloty" by mieć event budowlany?


Bez chaczyków.


Czyli haczyk tkwił w tym że z eventem jak zwykle będą problemy a administracja poleci w kulki z graczami ;)
T2 - R4zor

202

Wednesday, 02.01.2013, 14:46

Dziekuje Konardowi za 5x YRD

tak jak obiecalem zrzekam sie budowy :)


gluchy89

Początkujący

Postów: 5

Skąd: Inowrocław

  • Wyślij prywatną wiadomość

203

Wednesday, 02.01.2013, 14:47

A co z ta surka którą dzisiaj o 4 rano dozbierałem wiem na chwile obecną że już mi będzie brakować i teraz co z kąt mam ją wziąć??? przecież to jakieś nie porozumienie.... ?( :(
Może i jestem głuchy
Ale nie ślepy
Obserwuję i działam
I nigdy nie jestem sam
Nieumarli nadal walcz
Raz zabity znowu powstaje

204

Wednesday, 02.01.2013, 14:47

Konrad :
na tamten post i tak bym nie odpowiedział bo uznałem że to głupawka ,
a to że nie macie czasu na dyskusje i lekce traktujecie zdanie graczy to wszystkim wiadome nie od dziś .
chciałem

uzmysłowić wam tylko, że nie będzie tak łatwo wszystko wyprostować,
naprawdę trzeba się było wstrzymać z odpaleniem serwerów, jest wiele
pominiętych aspektów i sam sie przekonasz że będzie jeszcze wiele
dyskusji w tym temacie, np.(ktoś wcześniej miał włączone budowy ,
(wstanę
rano o 8 i wyłączę bo cofnęliście do wczoraj 4 rano , tak myślał ,wróci
wieczorkiem do domku i zonk , budowa sie skończyła surka poszła, i
plany na event boba również) , i co to jest fair ?

trzeba bylo poczekać , pomyśleć , dłuższa przerwa wyszła by na korzyść i wam i Nam ,
Gracze
bardziej by ochłoneli , wy byście sie lepiej przygotowali, każdy by
wiedział co gdzie i kiedy, no zresztą, zapewne wieczorem się przekonacie
jaki rwetes sie podniesie na forum .

205

Wednesday, 02.01.2013, 14:55

A jak tam u Was pokończyły się aukcje ??? Bo mi się sprzedały w bardzo niskiej cenie 150FEH i 100UR które powinny się zakończyć dopiero przed północą wczoraj ... no i mam wyzerowane konto z punktów PH a miałem po nowym roku około 7000 !

206

Wednesday, 02.01.2013, 14:58

Uwaga

Każdy coś stracił przez ten EVENT nie którzy surowce nie którzy dropy nie którzy czas. Ale dajcie szanse się wykazać Administratorom zrobili najlepiej jak mogli po wtopie przywrócili co mogli.

Teraz wstrzymajcie się troche od krytyki i dajcie szanse im zrekompensować nam ten wypadeczek

207

Wednesday, 02.01.2013, 15:06

hm myślę ze jest OK
ale zobaczymy co znajdziemy w przyszłym ewencie za parę dni
czy naprawdę będzie działać
i ze zostanie przypilnowany jak należy a nie olany
mam nadzieje także ze będzie działać bo ten ostatni działał w przeciwna stronę
czyli wielkie gówno z niego miałem
jak i 99% graczy
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

kuma

Początkujący

Postów: 8

Skąd: B-sto ..... Irlandia

  • Wyślij prywatną wiadomość

208

Wednesday, 02.01.2013, 15:10

Partacze i tyle

Zginela mi naprawde cenna runa , napisalem podajac godzine kiedy byla wyprawa
To byl naprawde wartosciowy i jedyny drop jaki dotad znalazlem , w normalnych warunkach ktos by ruszyl dupe , sprawdzil , oddal i jeszcze przeprosil
A tak to maja wszystkich w D....

Ja tam pogram do konca premium jakie mam i wiecej mojej kasy nie zobacza
Jest tyle innych gier gdzie support ma cos w glowie i stara sie zatrzymac graczy ( bo to przeciez realna kasa ) ze mozna wybierac
A nie znosze sytuacji gdzie przez swoja niekompetencje ktos proboje mi wmowic ze nie da sie sppawdzic logow i przywrocic ( poza surka ) dropow

Niech sobie tworcy gry graczom smieja sie w nos , ale ja sobie na to nie pozwalam
Po czterech latach gry przechodze se statusu konto premium do permanentny urlop

Podrawiam Wszystkich

209

Wednesday, 02.01.2013, 15:11

Lekcje/wnioski na przyszłość:
1. Nie uruchamiać eventów tak późno (to już conajmniej 2gi błędny event)
2. Częściej robić backupy - co godzinę szybki przyrostowy, codziennie pełny
3. Zostawić nam nr komórki Konrada - wyślemy smsa jak coś będzie do poprawki :whistling:

210

Wednesday, 02.01.2013, 15:35

Przeanalizowałem te aukcje i wyszło na to że zostały zakończone w cenach które osiągnęły do 04.00 z 01.01.2013 pomimo tego że kończyły się wieczorem i w rzeczywistości osiągnęły wielokrotnie wyższą wartość końcową ! Np:



100

UR

4 osoby licytowały

wygrała oferta 100

2013-01-01 22:38:33




150

FEH

5 osób licytowało

wygrała oferta 150

2013-01-01 21:04:18



Da się te aukcje całkowicie anulować ???

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Comanche" (02.01.2013, 15:40)


211

Wednesday, 02.01.2013, 15:40

hmm ja dużo nie stracę bo wygrabiłem tylko 20k złota diabłom ale niektórzy rwali wojo by rozbić bunkierki kolegów zza miedzy i jak będzie z tą surką ?
pozdro dla adminów wybrneliście całkiem całkiem ale już się wszystkiego nie naprawi
na przyszłość bądźcie częściej na forum i niech moderatorzy pograją z nami xD będzie miał kto testować grę
to ja idę planować ambonkę

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

212

Wednesday, 02.01.2013, 16:06

a mi pasuje w 100% hehe
wczoraj miałem jeszcze dzień sylwestrowy i tym samym mało czasu na gre
dziś oczywiście wstałem na poczatek eventu i lipa.... polazłem spać na 3h i event się zaczął normalnie hehee ale i tak musiałem kaca zwalczyc więc pobiegłem na piwko a póxniej niespodzianka heheh

brawo admini!!!!!!! jestem zadowolony i pewnie kilka osób też

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

213

Wednesday, 02.01.2013, 16:28

Comanche,
prosiłbym o kliknięcie 'zgłoś do operatora' i wysłanie listy tych aukcji do mnie na PW. Jeśli faktycznie cena znacznie odbiega od średniej, to zostaną cofnięte.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

gluchy89

Początkujący

Postów: 5

Skąd: Inowrocław

  • Wyślij prywatną wiadomość

214

Wednesday, 02.01.2013, 16:28

może i są zadowoleni ale jak na razie więcej jest graczy którzy dużo stracili, czyli administratorzy jak zwykle dali ciała trzeba już było zostawić tak jak było a po prostu puści cały poprawiony ewent od dzisiaj od północy mi już nie chodzi o mój stracony czas czy surke a o drop który rano powypadał mi z lokacji..... prawdopodobieństwo że wypadnie mi znowu birzu z takimi slotami to jak wygrana w totka............. na datek teraz nawet surki nie można pograbić a co mi urośnie z wydobycia równego 3 co mam armie skasować żeby surka rosła!!!!!!!!!!!
Może i jestem głuchy
Ale nie ślepy
Obserwuję i działam
I nigdy nie jestem sam
Nieumarli nadal walcz
Raz zabity znowu powstaje

kuma

Początkujący

Postów: 8

Skąd: B-sto ..... Irlandia

  • Wyślij prywatną wiadomość

215

Wednesday, 02.01.2013, 16:39

Comanche,
prosiłbym o kliknięcie 'zgłoś do operatora' i wysłanie listy tych aukcji do mnie na PW. Jeśli faktycznie cena znacznie odbiega od średniej, to zostaną cofnięte.
Oho widze pewna niekonsekwencje w dzialaniach administratora - jednym mozna poszukac i przywrocic , innym juz nie
To sie nazywa dyskryminacja lub kolesiostwo - jedno i 2gie jest beeeee

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

216

Wednesday, 02.01.2013, 16:42

ludzie jak Was czytam to aż się boje na forum wchodzić co Wy jeszcze wymyślicie :rotfl: .

Zrobili coś z tym źle nie zrobili by tez by było źle.Dajcie sobie na luz

Ja jestem zadowolony .

217

Wednesday, 02.01.2013, 16:42

Z tą ochronką 24h dla wszystkich jest lekkie przegięcie. Nie dość że człek stracił wynik kilkudziesięciu grabieży, to jeszcze nie można tego odrobić.
Nie można dać ochronkę tym, którzy chcą ją mieć ? Czyli się o to upomną w ciągu kilku godzin - a farmy niech będą dostępne.

kuma

Początkujący

Postów: 8

Skąd: B-sto ..... Irlandia

  • Wyślij prywatną wiadomość

218

Wednesday, 02.01.2013, 16:46

ludzie jak Was czytam to aż się boje na forum wchodzić co Wy jeszcze wymyślicie :rotfl: .

Zrobili coś z tym źle nie zrobili by tez by było źle.Dajcie sobie na luz

Ja jestem zadowolony .
Sa i zadowoleni jak Ty
Ale ...
To jest ich blad i ich pochopna decyzja ( moim zdaniem zuplnie nieprzemyslana )
Kwestja checi jest znalezienie i oddanie zgoszonych itemow ( surka nie wchodzi w gre bo za duzo by bylo roboty i z tym sie zgodze ) , niestety nie potrafia badz nie chca ( a z postu wyzej wynika ze komus jednak cos oddadza wiec sa rowni i rowniejsi
Ja sie z tym nie zgadam i jak gdzies pisalem nie bede wiecej placil zeby mnie "dymano"

Jest tyle innych gier online mozna wybierac i przebierac

219

Wednesday, 02.01.2013, 16:49

Odblokujcie farmy - nieaktywne kąta np. powyżej 6 miesięcy ! Bo nie ma co robić ;)

220

Wednesday, 02.01.2013, 16:58

Co do aukcji to chyba kilkanaście osób w ten sposób straciło potencjalny zysk a Ci co "wygrali" aukcję dostali "prezenty" :/

... tylko się dopytuję / zgłaszam "problem" ... ale się na pewno za te kilka punktów PH nie pochlastam ani na nikogo nie "obrażę" :)