You are not logged in.

[analizowany] event błąd

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

facio

Intermediate

Posts: 382

Location: Szczerców

  • Send private message

221

Wednesday, January 2nd 2013, 5:00pm

to niby jak mieli naprawić błąd??
qrwa jak coś robią to dobrze i nie wolno tak ich karcić
chyba lepiej aby cofnąć wsjo aniżeli dalej ciagnąć to co było

teraz każdy wykażę się jak długo i sprytnie kumulował surke a nie czychał jak hiena (bez obrazy dla Mariusza) i atakował chwilke przed bobem

222

Wednesday, January 2nd 2013, 5:08pm

A ja powiem tak: nie jestem niezadowolony.
Uwzględniając przesunięcie i wydłużenie GÓRNIKA to nie wiem czy mogli lepiej wybrnąć z tej sytuacji.
Oczywiście większość i tak będzie niezadowolona, bo każdy KAŻDY coś znajdzie do czego mógłby się przyczepić. Ja także bym znalazł, tylko już po co?

223

Wednesday, January 2nd 2013, 5:29pm

Nie zapominajcie, że jeszcze Euro event będzie.

facio

Intermediate

Posts: 382

Location: Szczerców

  • Send private message

224

Wednesday, January 2nd 2013, 5:31pm

no ale ten najlepszy mmmmmmmmmmmmmm
najwięcej wyrwałem w pierwszym etapie Euro eventu ale cóż...
w ostatnim tylko DAGa z tego co pamiętam

225

Wednesday, January 2nd 2013, 8:19pm

POWIEDZCIE TO GOLEMOWI KTÓRY STRACIŁ 2 YRDY HAHAHAHAHAHAHA
ja nawiasem mówiąc tak czy siak byłbym zadowolony
ale dajcie spokój z tym narzekaniem bo mając takich graczy na serwie to bym go zamknął

226

Wednesday, January 2nd 2013, 9:08pm

Nowy Bob budowniczy ma ruszyć po 24 ... czy może później ??? :)

227

Wednesday, January 2nd 2013, 11:11pm

po 24 a jakże chyba że tym razem będzie fajniejszy błąd i będzie inna skala tańszości

Konrad

Administrator

Posts: 1,259

Location: Dark Portal

  • Send private message

228

Thursday, January 3rd 2013, 10:23am

Cora,
wiem o tym, ale w zaistniałej sytuacji naprawdę nie było innej możliwości. Mleko się rozlało, a pozostawienie tego w tamtej sytuacji prowadziłoby do jeszcze większych problemów.


Dziekuje Konardowi za 5x YRD

tak jak obiecalem zrzekam sie budowy :)


Widzę, że lubujesz się w trollowaniu i/lub rozsiewaniu nieprawdziwych informacji :)


może i są zadowoleni ale jak na razie więcej jest graczy którzy dużo stracili, czyli administratorzy jak zwykle dali ciała trzeba już było zostawić tak jak było a po prostu puści cały poprawiony ewent od dzisiaj od północy mi już nie chodzi o mój stracony czas czy surke a o drop który rano powypadał mi z lokacji..... prawdopodobieństwo że wypadnie mi znowu birzu z takimi slotami to jak wygrana w totka............. na datek teraz nawet surki nie można pograbić a co mi urośnie z wydobycia równego 3 co mam armie skasować żeby surka rosła!!!!!!!!!!!

Skąd wiesz ilu jest zadowolonych z każdej opcji? Zazwyczaj jest tak, że piszą głównie osoby niezadowolone, zwróć uwagę, że wcześniej pisały inne osoby, a po backupie zupełnie inne (nie licząc pojedynczych przypadków osób, które są w każdej sytuacji niezadowolone). Co do utraconych run, myślę, że powinieneś zainteresować się tematem: [analizowany] Niedziałający prawidłowo Dzień górnika - 02.01.2013 zwłaszcza moim ostatnim postem w tym temacie.


Comanche,
prosiłbym o kliknięcie 'zgłoś do operatora' i wysłanie listy tych aukcji do mnie na PW. Jeśli faktycznie cena znacznie odbiega od średniej, to zostaną cofnięte.
Oho widze pewna niekonsekwencje w dzialaniach administratora - jednym mozna poszukac i przywrocic , innym juz nie
To sie nazywa dyskryminacja lub kolesiostwo - jedno i 2gie jest beeeee

Nie, to się nazywa zupełnie inna sytuacja. Zakończone aukcje są osobno logowane, więc da się je zweryfikować w dowolnym momencie nawet po przywróceniu backupa, podobnie jest z ich cofnięciem, co jest funkcją wbudowaną w panel operatora, więc logi są wręcz tworzone pod taką sytuację. Czego nie da się w żaden sposób przenieść do świata przedmiotów, run i innych skarbów, bo to zupełnie inna bajka.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker