Nie jesteś zalogowany.

[analizowany] event błąd

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

41

Wednesday, 02.01.2013, 08:46

To jest zwykły brak szacunku i profesjonalizmu.
Jak qwa w płatnej grze może nie być przez 10 dni zarządzającego?
Jak qwa może suport nie odpisywać?
Jak qwa można wprowadzać graczy w błąd i wyciągać od nich pieniądze. Zapowiadając rzeczy a potem tego nie robić?
Szkoda gadać.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

42

Wednesday, 02.01.2013, 08:59

Bo to jest taki "chłyt matetingowy" tylko nie wiem czy zadziała .

http://www.youtube.com/watch?v=cRbnVNL5_xw

43

Wednesday, 02.01.2013, 09:23

A może by tak wystąpić z grupowym pozwem na drogę sądową :?:
Ktoś ma jakieś rozeznanie :?: ... bo ja i tak już nie widzę przyszłości dla tej gry bo admini / właściciel gry traktują nas jak małe dzieci :(

44

Wednesday, 02.01.2013, 09:25

Zaczęło działać ze 2min temu.

45

Wednesday, 02.01.2013, 09:26

zobaczcie ceny zostały zmniejszone, ale co z tego jak sporo osób już wydała surowce ?

MELON

Początkujący

Postów: 34

Skąd: Poznań

  • Wyślij prywatną wiadomość

46

Wednesday, 02.01.2013, 09:27

Event działą i co teraz z surką którą stracilismy ? jak to odzyskać ? jestem po milionie surki do tyłu i co dalej teraz Ci co nie budowali to skoczą na 50 lvl a co z tymi pokrzywdzonymi?

47

Wednesday, 02.01.2013, 09:27

SUSHI pojawiłeś się na FORUM , to może odnieś się może do tematu EVENTU BOBA BUDOWNICZEGO , bo wszyscy czekają na jakieś konkretne wyjaśnienia , a wynika to stąd , że co innego było zapowiadane , a jest zupełnie co innego . Ludziska niecierpliwie czekają na wasze stanowisko . POZDRO . BORGHI

48

Wednesday, 02.01.2013, 09:28

Suschi jesteś wielki
najpierw kolegom na priv
a hołota niech czeka

49

Wednesday, 02.01.2013, 09:34

czuje sie oszukany

Gracze wydali surowce ja też i żadam zwrotu. To jest wasz błąd eventu i chcce zwrotu całej surki

50

Wednesday, 02.01.2013, 09:36

Qurde, nie można wszystkiego w 30 min naprawić!

Jak ustalimy co da się zrobić to napiszemy posta.

PS. Bombardowanie mnie PW też nie pomaga...
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

51

Wednesday, 02.01.2013, 09:39

sushi

Nie mam pretensji o to że coś nie wyszło bo tylko ci co nic nie robią błedów nie popełniaja.
Ale jestem wściekły że nie było żadnej informacji typu

Event wstrzymany nie budować wystąpił błąd skryptu albo programu obojetnie jakaś informacja. A tu Echo ........:/

52

Wednesday, 02.01.2013, 09:43

Event działą i co teraz z surką którą stracilismy ? jak to odzyskać ? jestem po milionie surki do tyłu i co dalej teraz Ci co nie budowali to skoczą na 50 lvl a co z tymi pokrzywdzonymi?
mogles czekac, nikt Ci nie kazal budowac

jak to naprawia to kazdy do polnocy zdarzy wydac surke

jesli bedzie wydluzony czas Dnia Gornika, to bedzie to niesprawiedliwe.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "w0laj" (02.01.2013, 10:04)


53

Wednesday, 02.01.2013, 09:44

Teraz chciał bym wiedzieć czy mam budować

czy cofniecie server i to co robie sensu nie ma ?

54

Wednesday, 02.01.2013, 09:45

1 mln tytanu i 0,6 mln uranu ( zlota nie licze ) ... a wystarczylo w grze zrobic topic mamy blad event wstrzymany...

55

Wednesday, 02.01.2013, 09:51

Topic topiciem, masz Elmik rację.
Ale nikt nikomu nie kazał budować. Jeśli widzisz, że wciąż coś kosztuje DUZO, to lepiej poczekać, bo czasu starczy :>
Ja w ciągu 5min dałem do prawie całej koalicji znać by nie budowali.

Błąd błędem. Ale samemu także trzeba myśleć. Bez obrazy.

56

Wednesday, 02.01.2013, 10:00

Ja już nie pisze żeby nie wkurzać tych co po 00.00 zaczęli już budować ... ale zacząłem właśnie budować stolicę.

Obserwujcie ranking :rotfl:

57

Wednesday, 02.01.2013, 10:01

Problem w tym ze nie zawsze widzisz ( sa rozne urzadzenia z dostepem do netu ale ograniczona funkcjonalnoscia) - dodatkowo jak obok jest kilka sporych armii ktore wynosza surke to nie mozesz jej trzymac w nieskonczonosc szczegolnie jak nie jestes on line. non stop.

Event mial dzialac nie dzialal naprawiamy blad. To tak jak z blednymi licytacjami jest do zwrocenia...

58

Wednesday, 02.01.2013, 10:01

Ale teraz chyba byś chciał wiedzieć czy masz budować

czy to wszystko zostanie cofniete czy jak to zostanie rozwiązane żeby czasu nie tracić

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

59

Wednesday, 02.01.2013, 10:22

Szybkie info, temat oficjalny będzie jak skończymy ustalać co i jak.
1) event został ustawiony, niestety wkradł się czeski błąd, a pamiętając, że poprzednio event działał poprawnie, nie dopilnowaliśmy dokładnie, czy i w tym przypadku tak będzie i za to przepraszamy.
2) zdecydowaliśmy się nie wczytywać backupu sprzed ponad doby, choć byłoby to najszybsze rozwiązanie ale z pewnością wiele osób miałoby nam to za złe nawet bardziej niż obecną sytuację. Także serwer nie zostanie cofnięty i kto może niech korzysta z eventu.
3) cały czas myślimy nad rekompensatą - najbardziej sensowną byłby zwrot surowców do spichlerza (max pojemność spichlerza byłaby oczywiście ignorowana) oraz przedłużenie lub ustawienia na inny dzień Dnia Górnika i prawdopodobnie taką opcję wybierzemy. Niestety sposób w jaki dane są aktualizowane w bazie daje nam możliwość dokładnego ustalenia tylko surowców wydanych na budowę kopani. W przypadku budynków w wiosce nie jest to wykonalne w sensownym terminie, dlatego zapewne zdecydujemy się na zwrot na podstawie uzyskanych pkt rankingowych (czyli kopalnie - dokładny zwrot, budynki wioskowe - na podstawie pkt rankingowych).
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

60

Wednesday, 02.01.2013, 10:28

Za ta informacje chcialbym podziekowac :)
I inni gracze zapewne tez.