You are not logged in.

[analizowany] event błąd

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Ole

Professional

• Send private message

41

Wednesday, January 2nd 2013, 8:46am

To jest zwykły brak szacunku i profesjonalizmu.
Jak qwa w płatnej grze może nie być przez 10 dni zarządzającego?
Jak qwa może suport nie odpisywać?
Jak qwa można wprowadzać graczy w błąd i wyciągać od nich pieniądze. Zapowiadając rzeczy a potem tego nie robić?
Szkoda gadać.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

42

Wednesday, January 2nd 2013, 8:59am

Bo to jest taki "chłyt matetingowy" tylko nie wiem czy zadziała .

http://www.youtube.com/watch?v=cRbnVNL5_xw

43

Wednesday, January 2nd 2013, 9:23am

A może by tak wystąpić z grupowym pozwem na drogę sądową :?:
Ktoś ma jakieś rozeznanie :?: ... bo ja i tak już nie widzę przyszłości dla tej gry bo admini / właściciel gry traktują nas jak małe dzieci :(

44

Wednesday, January 2nd 2013, 9:25am

Zaczęło działać ze 2min temu.

45

Wednesday, January 2nd 2013, 9:26am

zobaczcie ceny zostały zmniejszone, ale co z tego jak sporo osób już wydała surowce ?

MELON

Beginner

• Send private message

46

Wednesday, January 2nd 2013, 9:27am

Event działą i co teraz z surką którą stracilismy ? jak to odzyskać ? jestem po milionie surki do tyłu i co dalej teraz Ci co nie budowali to skoczą na 50 lvl a co z tymi pokrzywdzonymi?

47

Wednesday, January 2nd 2013, 9:27am

SUSHI pojawiłeś się na FORUM , to może odnieś się może do tematu EVENTU BOBA BUDOWNICZEGO , bo wszyscy czekają na jakieś konkretne wyjaśnienia , a wynika to stąd , że co innego było zapowiadane , a jest zupełnie co innego . Ludziska niecierpliwie czekają na wasze stanowisko . POZDRO . BORGHI

48

Wednesday, January 2nd 2013, 9:28am

Suschi jesteś wielki
najpierw kolegom na priv
a hołota niech czeka

49

Wednesday, January 2nd 2013, 9:34am

czuje sie oszukany

Gracze wydali surowce ja też i żadam zwrotu. To jest wasz błąd eventu i chcce zwrotu całej surki

50

Wednesday, January 2nd 2013, 9:36am

Qurde, nie można wszystkiego w 30 min naprawić!

Jak ustalimy co da się zrobić to napiszemy posta.

PS. Bombardowanie mnie PW też nie pomaga...
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

51

Wednesday, January 2nd 2013, 9:39am

sushi

Nie mam pretensji o to że coś nie wyszło bo tylko ci co nic nie robią błedów nie popełniaja.
Ale jestem wściekły że nie było żadnej informacji typu

Event wstrzymany nie budować wystąpił błąd skryptu albo programu obojetnie jakaś informacja. A tu Echo ........:/

52

Wednesday, January 2nd 2013, 9:43am

Event działą i co teraz z surką którą stracilismy ? jak to odzyskać ? jestem po milionie surki do tyłu i co dalej teraz Ci co nie budowali to skoczą na 50 lvl a co z tymi pokrzywdzonymi?
mogles czekac, nikt Ci nie kazal budowac

jak to naprawia to kazdy do polnocy zdarzy wydac surke

jesli bedzie wydluzony czas Dnia Gornika, to bedzie to niesprawiedliwe.

This post has been edited 1 times, last edit by "w0laj" (Jan 2nd 2013, 10:04am)

53

Wednesday, January 2nd 2013, 9:44am

Teraz chciał bym wiedzieć czy mam budować

czy cofniecie server i to co robie sensu nie ma ?

54

Wednesday, January 2nd 2013, 9:45am

1 mln tytanu i 0,6 mln uranu ( zlota nie licze ) ... a wystarczylo w grze zrobic topic mamy blad event wstrzymany...

55

Wednesday, January 2nd 2013, 9:51am

Topic topiciem, masz Elmik rację.
Ale nikt nikomu nie kazał budować. Jeśli widzisz, że wciąż coś kosztuje DUZO, to lepiej poczekać, bo czasu starczy :>
Ja w ciągu 5min dałem do prawie całej koalicji znać by nie budowali.

Błąd błędem. Ale samemu także trzeba myśleć. Bez obrazy.

56

Wednesday, January 2nd 2013, 10:00am

Ja już nie pisze żeby nie wkurzać tych co po 00.00 zaczęli już budować ... ale zacząłem właśnie budować stolicę.

Obserwujcie ranking :rotfl:

57

Wednesday, January 2nd 2013, 10:01am

Problem w tym ze nie zawsze widzisz ( sa rozne urzadzenia z dostepem do netu ale ograniczona funkcjonalnoscia) - dodatkowo jak obok jest kilka sporych armii ktore wynosza surke to nie mozesz jej trzymac w nieskonczonosc szczegolnie jak nie jestes on line. non stop.

Event mial dzialac nie dzialal naprawiamy blad. To tak jak z blednymi licytacjami jest do zwrocenia...

58

Wednesday, January 2nd 2013, 10:01am

Ale teraz chyba byś chciał wiedzieć czy masz budować

czy to wszystko zostanie cofniete czy jak to zostanie rozwiązane żeby czasu nie tracić

Konrad

Administrator

• Send private message

59

Wednesday, January 2nd 2013, 10:22am

Szybkie info, temat oficjalny będzie jak skończymy ustalać co i jak.
1) event został ustawiony, niestety wkradł się czeski błąd, a pamiętając, że poprzednio event działał poprawnie, nie dopilnowaliśmy dokładnie, czy i w tym przypadku tak będzie i za to przepraszamy.
2) zdecydowaliśmy się nie wczytywać backupu sprzed ponad doby, choć byłoby to najszybsze rozwiązanie ale z pewnością wiele osób miałoby nam to za złe nawet bardziej niż obecną sytuację. Także serwer nie zostanie cofnięty i kto może niech korzysta z eventu.
3) cały czas myślimy nad rekompensatą - najbardziej sensowną byłby zwrot surowców do spichlerza (max pojemność spichlerza byłaby oczywiście ignorowana) oraz przedłużenie lub ustawienia na inny dzień Dnia Górnika i prawdopodobnie taką opcję wybierzemy. Niestety sposób w jaki dane są aktualizowane w bazie daje nam możliwość dokładnego ustalenia tylko surowców wydanych na budowę kopani. W przypadku budynków w wiosce nie jest to wykonalne w sensownym terminie, dlatego zapewne zdecydujemy się na zwrot na podstawie uzyskanych pkt rankingowych (czyli kopalnie - dokładny zwrot, budynki wioskowe - na podstawie pkt rankingowych).
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

60

Wednesday, January 2nd 2013, 10:28am

Za ta informacje chcialbym podziekowac :)
I inni gracze zapewne tez.